Eliminacje Mistrzostwa Europy #3

Informacje
Gramy na PESLAND PATCH v3.0, do pobrania tutaj: http://www.pesland.pl/forum/viewtopic.php?f=1549&t=82587

Zasady Eliminacji:
- gramy mecz i rewanż
- awans do Mistrzostw Europy uzyskuje 20 drużyn z eliminacji (po 2 dwa najlepsze zespoły z każdej grupy + 4 najlepsze drużyny z 3. miejsc)
- W tabeli drużyn, które zajęły3. miejsce w grupie, o awansie decyduje wg kolejności: liczba punktów, bilans bramkowy, bramki strzelone, losowanie
Najlepsi strzelcy
Lp
Zawodnik
Gole
1.
Curci ()
12
2.
King ( Norwegia)
10
3.
Stoyanov ( Bułgaria)
10
4.
Ilicevic ( Chorwacja)
8
5.
Mihaylov ( Bułgaria)
7

Faza grupowa

Mecze grupy A
Portugalia (Szamanek)
4:1
Czarnogóra (wcrew)
Węgry (Mlody)
1:1
Szwajcaria (DIEGORK)
Czarnogóra (wcrew)
0:1
Węgry (Mlody)
Portugalia (Szamanek)
4:4
Szwajcaria (DIEGORK)
Szwajcaria (DIEGORK)
4:1
Czarnogóra (wcrew)
Portugalia (Szamanek)
7:2
Węgry (Mlody)
Czarnogóra (wcrew)
1:4
Portugalia (Szamanek)
Szwajcaria (DIEGORK)
3:1
Węgry (Mlody)
Węgry (Mlody)
1:1
Czarnogóra (wcrew)
Szwajcaria (DIEGORK)
3:3
Portugalia (Szamanek)
Czarnogóra (wcrew)
2:1
Szwajcaria (DIEGORK)
Węgry (Mlody)
5:2
Portugalia (Szamanek)
Tabela grupy A
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
3.
6
2
2
2
11:14
8
Mecze grupy B
Niemcy (piciu)
1:6
Chorwacja (Avenger)
Słowenia (Emilian)
1:1
Turcja (Pontix)
Chorwacja (Avenger)
0:2
Słowenia (Emilian)
Niemcy (piciu)
-
Turcja (Pontix)
Turcja (Pontix)
0:7
Chorwacja (Avenger)
Niemcy (piciu)
2:7
Słowenia (Emilian)
Chorwacja (Avenger)
2:1
Niemcy (piciu)
Turcja (Pontix)
0:1
Słowenia (Emilian)
Słowenia (Emilian)
3:1
Chorwacja (Avenger)
Turcja (Pontix)
-
Niemcy (piciu)
Chorwacja (Avenger)
3:1
Turcja (Pontix)
Słowenia (Emilian)
4:2
Niemcy (piciu)
Tabela grupy B
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
3.
6
0
1
3
2:12
1
4.
6
0
0
4
6:19
0
Mecze grupy C
Serbia (Winner)
0:1
Włochy (simson)
Walia (messinho26)
3:1
Norwegia (Ogryz)
Włochy (simson)
2:1
Walia (messinho26)
Serbia (Winner)
4:3
Norwegia (Ogryz)
Norwegia (Ogryz)
-
Włochy (simson)
Serbia (Winner)
0:5
Walia (messinho26)
Włochy (simson)
2:1
Serbia (Winner)
Norwegia (Ogryz)
4:1
Walia (messinho26)
Walia (messinho26)
2:4
Włochy (simson)
Norwegia (Ogryz)
4:1
Serbia (Winner)
Włochy (simson)
-
Norwegia (Ogryz)
Walia (messinho26)
5:2
Serbia (Winner)
Tabela grupy C
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
1.
6
4
0
0
9:4
12
2.
6
3
0
3
17:13
9
3.
6
2
0
2
12:9
6
4.
6
1
0
5
8:20
3
Mecze grupy D
Polska (sekos)
4:4
Hiszpania (Prop)
Szwecja (adriano9026)
1:2
Izrael (gielek)
Hiszpania (Prop)
0:2
Szwecja (adriano9026)
Polska (sekos)
-
Izrael (gielek)
Izrael (gielek)
3:3
Hiszpania (Prop)
Polska (sekos)
1:3
Szwecja (adriano9026)
Hiszpania (Prop)
5:2
Polska (sekos)
Izrael (gielek)
2:0
Szwecja (adriano9026)
Szwecja (adriano9026)
1:0
Hiszpania (Prop)
Izrael (gielek)
3:2
Polska (sekos)
Hiszpania (Prop)
0:3
Izrael (gielek)
Szwecja (adriano9026)
3:1
Polska (sekos)
Tabela grupy D
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
1.
6
4
1
0
13:6
13
3.
6
1
2
3
12:15
5
4.
6
0
1
4
10:18
1
Mecze grupy E
Belgia (pawelek78)
-
Słowacja (Zdobywca)
Bułgaria (stalowka84)
2:4
Ukraina (acti90)
Słowacja (Zdobywca)
1:3
Bułgaria (stalowka84)
Belgia (pawelek78)
1:1
Ukraina (acti90)
Ukraina (acti90)
3:0
Słowacja (Zdobywca)
Belgia (pawelek78)
0:4
Bułgaria (stalowka84)
Słowacja (Zdobywca)
-
Belgia (pawelek78)
Ukraina (acti90)
3:1
Bułgaria (stalowka84)
Bułgaria (stalowka84)
2:1
Słowacja (Zdobywca)
Ukraina (acti90)
0:0
Belgia (pawelek78)
Słowacja (Zdobywca)
3:3
Ukraina (acti90)
Bułgaria (stalowka84)
2:2
Belgia (pawelek78)
Tabela grupy E
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
1.
6
3
3
0
14:7
12
Mecze grupy F
Dania (paweu19)
2:6
Austria (Tsu)
Czechy (greg)
3:2
Anglia (Damian)
Austria (Tsu)
1:2
Czechy (greg)
Dania (paweu19)
2:0
Anglia (Damian)
Anglia (Damian)
4:2
Austria (Tsu)
Dania (paweu19)
0:5
Czechy (greg)
Austria (Tsu)
0:1
Dania (paweu19)
Anglia (Damian)
0:2
Czechy (greg)
Czechy (greg)
3:1
Austria (Tsu)
Anglia (Damian)
1:0
Dania (paweu19)
Austria (Tsu)
2:1
Anglia (Damian)
Czechy (greg)
1:0
Dania (paweu19)
Tabela grupy F
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
1.
6
6
0
0
16:4
18
2.
6
2
0
4
12:13
6
3.
6
2
0
4
8:11
6
4.
6
2
0
4
5:13
6
Mecze grupy G
Francja (michalszaman1)
0:3
Rumunia (Weiz)
Grecja (Raul)
4:3
Bośnia i Hercegowina (gierkowicz)
Rumunia (Weiz)
0:2
Grecja (Raul)
Francja (michalszaman1)
0:3
Bośnia i Hercegowina (gierkowicz)
Bośnia i Hercegowina (gierkowicz)
4:2
Rumunia (Weiz)
Francja (michalszaman1)
0:3
Grecja (Raul)
Rumunia (Weiz)
3:0
Francja (michalszaman1)
Bośnia i Hercegowina (gierkowicz)
1:4
Grecja (Raul)
Grecja (Raul)
2:3
Rumunia (Weiz)
Bośnia i Hercegowina (gierkowicz)
3:0
Francja (michalszaman1)
Rumunia (Weiz)
1:7
Bośnia i Hercegowina (gierkowicz)
Grecja (Raul)
3:0
Francja (michalszaman1)
Tabela grupy G
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
1.
6
5
0
1
18:7
15
3.
6
3
0
3
12:15
9
Mecze grupy H
Irlandia (DJ_83)
0:2
Islandia (sleyoo)
Rosja (ZIBII75)
4:7
Holandia (vektor21)
Islandia (sleyoo)
2:0
Rosja (ZIBII75)
Irlandia (DJ_83)
3:0
Holandia (vektor21)
Holandia (vektor21)
2:0
Islandia (sleyoo)
Irlandia (DJ_83)
1:0
Rosja (ZIBII75)
Islandia (sleyoo)
0:1
Irlandia (DJ_83)
Holandia (vektor21)
-
Rosja (ZIBII75)
Rosja (ZIBII75)
1:1
Islandia (sleyoo)
Holandia (vektor21)
0:3
Irlandia (DJ_83)
Islandia (sleyoo)
4:0
Holandia (vektor21)
Rosja (ZIBII75)
-
Irlandia (DJ_83)
Tabela grupy H
Lp
Nazwa zespołu (Gracz)
M
W
R
P
Gole
Pkt
1.
6
4
0
1
8:2
12
4.
6
0
1
3
5:11
1