pesland.pl

Czym jest liga Pesland

Elitarna Liga Przyjaciół Pro Evolution Soccer PESLAND to założona 15.12.2006 społeczność… tak, można już dziś nazwać nas społecznością. Dość specyficzną, ponieważ skupioną wokół legendarnej już serii symulatorów piłkarskich, które zmieniły całkowicie sposób patrzenia na rozgrywkę w piłkę nożną na komputerze czy konsoli, szczególnie on-line.

W lidze Pesland spotkasz zarówno maniaków piłkarskich, maniaków PESa, czasami po prostu maniaków, ale przede wszystkim wielu ciekawych ludzi, którzy mają zawsze coś ciekawego do powiedzenia, a ich wartość jest większa niż atrakcyjność ich nicków.
Nazywając nas społecznością, nie należy rozumieć epatowania fotkami czy informowania o każdym pierdnięciu w stylu nasza-klasa czy facebook, ale połączenie optymalnej dla każdego rozgrywki piłkarskiej, usług naszego serwisu, wymiany poglądów i opinii między użytkownikami w połączeniu z przyjazną atmosfery skierowaną na gracza od strony zarządu.
Dlaczego pozwoliliśmy sobie nazwać ligę Pesland elitarną? Otóż od lat staramy się poprawiać standardy rozgrywki eliminując możliwość stosowania bugów gry (tzw. lamy i hiddeny w PES6), celem zbliżania rozgrywki do prawdziwego spotkania piłkarskiego. Jednocześnie staramy się eliminować wszelkie formy chamstwa, gry nie fair oraz oszustw zarówno na wirtualnej murawie jaki w samym serwisie.

Najważniejszą cechą naszej ligi jest to, że każdy może znaleźć w niej miejsce. Zarówno ten, który chce rozegrać dwa czy trzy mecze w Pesland Cup, jak i ten który ma nadzieję walczyć z najlepszymi zawodnikami na scenie w trakcie wielu sezonów ligowych oraz pucharowych. Możesz być całkowicie anonimowy lub spotkać się z nami na oficjalnych czy nieoficjalnych Zlotach uczestników ligi. Nie musisz wcale rozgrywać meczów… jeśli chcesz się podzielić informacjami lub poglądami na forum – zapraszamy.
Rankingowcom, chamom, cwaniakom mówimy stanowcze NIE.
Walce o zwycięstwo w atmosferze fair przy szacunku i zrozumieniu dla przeciwnika – zdecydowanie TAK.
… tym właśnie jest liga PESLAND.

JESTEŚ TU Czym jest liga Pesland?