pesland.pl

Kolejka 21: Stoke City (X1 Chlewus PL) 0:2 Sporting CP (AdrianView)

już niedługo...

Moderatorzy: Zdobywca, Emilian, Zdobywca, Emilian

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 4472504
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 12 sty 2018, 17:35
Obrazek

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to że zabrakło tym razem tylko szczęścia.

Zgodzisz się Adrianie ?

Mimo porażki jestem zadowolony ze swojej gry, szczególnie w defensywie gdzie nie pozwoliłem na klarowne sytuacje.

Pierwsza bramka w 35min po wrzutce że skrzydła na latającego Holendra. Showcross na czerwonej strzałce nie dźwignął tematu. Druga po jedynym w sumie błędzie w obronie po wymianie podań drugi napastnik technicznym strzałem po długim. Do końca walka o bramkę lecz bezskuteczna.

Ogólnie gra sprawiła mi bardzo dużą przyjemność i wlała nieco pozytywnej energii na weekendowe starcia.

Oczywiście ślicznie gratuluję i życzę powodzenia dalej. Może gdy nastanie 3ci sezon coś urwę ;D

Ps. Bramkarz Sportingu - MEN of the match.

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 63851827
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 12 sty 2018, 17:36
Prawda, dobra gra rywala, ale brakło wykończenia albo jakiejś setki. Bardzo dobry mecz, ale wpadało tylko z jednej strony. Tak naprawdę wynik mógł być zupełnie odwrotny, taki już urok tej gry ;) Powodzenia!

Powrót do PES2018 Liga XBOX ONE - II SEZON