pesland.pl

PES 6 REAKTYWACJA !

Narzekania, płacze, pochwały, ustawki na mecze i nie tylko
SENIOR
SENIOR
Numer GG: 51897874
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 7 kwi 2020, 22:41
Uszanowanie,

Wrzucam tutaj taki temat. Może ktoś z "góry" go odczyta i się zainteresuje. Chętnych do gry w PES 6 ON-LINE nie brakuje. Patche do gry są, serwery są.
Myślę, że znajdzie się kilkanaście osób, żeby nawet odpłatnie zagrać fajny sezon, szczególnie w obecnych okolicznościach.

Jakby co, oferuję swoją pomoc :)

Pozdro :)
OLDBOY
OLDBOY
Numer GG: 3685181
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 16 kwi 2020, 21:34
witam ponownie pesland.łatwo się pisze trudniej z pracą.lecz może obudzić starych dinozaurów i pograć w jedną ligę?mniej lig mniej pracy.czy to jest możliwe?

SENIOR
SENIOR
Ostrzeżenia: 2
Numer GG: 4258829
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 19 kwi 2020, 16:56
Siemanko.
Że mną jak z dzieckiem.. Za rękę i do baru. :)))))
Zainteresowany!

Best regards!
Diego!

Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Steam: Raul
Numer GG: 7655698
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 13:41
O, ile starych twarzy, a nawet dinozaurów :) kwestia ilu jest chętnych do grania
Wynik meczu jest ważny,
Styl w jakim go osiągamy - ważniejszy,
Szacunek dla przeciwnika - najważniejszy.
PLAY 4FUN
GWIAZDA
GWIAZDA
PSN: nalesnik91
Numer GG: 5007601
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 23:47
o kurde tu ktos zyje.... :okok:
"Zrozumiałem, że cel musi być największy i najwyższy jak to tylko możliwe. I zdałem sobie sprawę, że wytrwałość i posuwanie się naprzód krok po kroku to jedyna droga, aby ten cel osiągnąć".
Masutatsu Oyama

Obrazek

JUNIOR
JUNIOR
Numer GG: 4095477
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 21 kwi 2020, 10:56
tablica reklamowa?

edit
PSUJA
PSUJA
PSN: Test
Numer GG: 3191501
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 kwi 2020, 22:47
Dobra Pany, coś w weekend ogarniemy, serwer włączyłem, sprawdźcie czy działa :)

W samą porę napisaliście :) żonka stwierdziła ze skoro nie gram to powninienem schować pada caly czas podłączonego do pc, jeszcze trochę poczeka :)

Napiszcie proszę co się dzieje i jak to wszystko obecnie wygląda
KING FOR A DAY FOOL FOR A LIFETIME
"tylko wiesz, moje kosy sa czyste"
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 23 kwi 2020, 06:58
Jestem i ja :lol: Powracam z zaświatów :radocha:
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

JUNIOR
JUNIOR
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 23 kwi 2020, 10:39
sylwek1234bb napisał(a):tablica reklamowa?

edit

Ja Wam dam tablicę reklamową. Musiałem opisać jak to obecnie wygląda, bo przecież żaden z adminow czy moderatorów na gg ode mnie nie odbierze wiadomosci boście mnie pewnie zbanowali, więc jak chcecie sie czegos dowiedzieć? PES 6 udało sie wskrzesić na grupie którą założyłem i kieruję od prawie 4 lat, to tam są osoby które mogą sprawić, że życie na pesland powróci. Bez ludzi ogranych z mojej grupy niewiele zdziałacie.
SENIOR
SENIOR
Numer GG: 51897874
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 23 kwi 2020, 11:26
wcrew napisał(a): Napiszcie proszę co się dzieje i jak to wszystko obecnie wygląda

A no, wygląda tak, że obecnie ostnieje tylko jedna strona, grupa FB, gdzie rozgrywa się ligę, turnieje PES 6. Grupa liczy prawie 100 osób, aktywnych graczy jest około 50 :) Gramy na serwerach Pes6Stars oraz Pes6Es.

Wy macie doświadczenie, własny serwer, więc wierzę w to że uda się liga zagrać ;) Ja jestem chętny żeby pograć również tutaj, ale ...jakby coś nie pykło, to zapraszamy do nas :) Więcej szczegółów na priv :)

Pzdr 600 :luzik:
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 24 kwi 2020, 07:17
Niewiele zdziałamy? Czizas... a skąd Ty wiesz co kto chce lub na co ma ochotę? Z tego co widzę to Sylwek jest superhiperadminemwszystkichszefówscenyPES6 w Polsce obecnie :rotfl: :lol:

Być może sobie pogramy na pesland i stworzy się jakieś rozgrywki... aby sobie pograć po prostu. Oczywiście tak jak napisał Raul z Madrytu, jeśli będą chętni. Ja osobiście bym sobie pyknął wieczorem po 1-2 mecze (max 2-3 w tygodniu).

PS. Skoro do dziś nie postawiliście (sorry za "ście", ale nie wiem kto z kim jest w jakiej mafii :lol: ) sobie własnego serwera, to bez urazy ale jesteście w temacie nieogarnięci. Przecież tyle lat minęło...
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

JUNIOR
JUNIOR
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 24 kwi 2020, 11:32
Nie jestem szefem. Założyłem tylko grupę, dzięki której - po wielu latach posuchy - wróciło zapotrzebowanie na PES 6. Udało się tą formą rozgrywki zainteresować kompletnie nieznane mi osoby. Oczywiście były rotacje, jedni odchodzili inni się pojawiali (przez kilka ostatnich lat wydałem może ponad 250 wygenerowanych kluczy do instalacji gry). Od końcówki marca działamy coraz sprawniej i widać, że aktywność jest (w lidze włoskiej 14 osób + 5 na rezerwie; w euro 16 osob + 3 rezerwowe; w mundialu 24 osoby + 4 rezerwowych). W większości przypadków wśród uczestników rozgrywek są nowi ludzie którzy dopiero niedawno i całkiem przypadkiem dowiedzieli się o istnieniu czegoś takiego.
Fakt, Covid-19 niestety pomógł bo ludzie z nudów i siedzenia w domu znaleźli sobie jakąś inną formę rozrywki, odskocznię od przeładowanych i obciążonych serwerów nowych PESów czy Fify.
A dzięki wsparciu woodiego, szamanka i przemoska123 po prostu wszystko sprawniej funkcjonuje.
GWIAZDA
GWIAZDA
PSN: nalesnik91
Numer GG: 5007601
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 24 kwi 2020, 11:36
Panowie na 2, 3 mecze w tygodniu jestem na tak!!
Wiecej niestety nie dam rady bo do tego dochodza rozgrywki pes2020 na pes.com.pl, tryb 10vs10,
Jakby miało to byc na zasadzie na spokojnie to czemu nie.

Fajnie byłoby sobie przypomniec stare czasy. To na peslandzie zaczalem grac online.

POZDRO :radocha: :radocha:
"Zrozumiałem, że cel musi być największy i najwyższy jak to tylko możliwe. I zdałem sobie sprawę, że wytrwałość i posuwanie się naprzód krok po kroku to jedyna droga, aby ten cel osiągnąć".
Masutatsu Oyama

Obrazek
OLDBOY
OLDBOY
Numer GG: 3685181
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 25 kwi 2020, 20:42
mozna fajnie pograc w pes 6 . gralem juz kilka meczy teraz i liga czy turniej na 6-8 ludzi fajna sprawa.wybrac jakies druzyny slabe wylosowac i jedziemy.nie duzo meczy bo to nie ma byc obowiazek tylkoe dla przyjemnosci.co Wy na to ?
GWIAZDA
GWIAZDA
Ostrzeżenia: 1
Numer GG: 7643648
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 kwi 2020, 11:43
Siemanko!
Piszę tego posta do wszystkich sympatyków naszej starej,pocztowej szòsteczki Otòż,teraz na dniach ruszamy(narazie na FB) z tzw. Master Ligue Online.
Jest to rozgrywka trochę "managerowa,czyli każdy gracz dostaję drużynę którą prowadzi przez kilka sezonów.W trakcie trwania rozgrywek między sezonami będzie można sprzedawać i kupować zawodników za posiadane środki.
Statystyki zawodników są oparte o Greek Patch.
Taka stworzona przez siebie drużyną,oparta o indywidualne potrzeby i taktykę gracza będziemy rozgrywać mecze.Narazie liga jest w trakcie rekrutacji,
określenia zasad,w zależności od zainteresowania.
Naprawdę polecam te formę rozgrywki bo jest niezły fun :) Starych wyjadaczy oraz nowicjuszy chętnych do wzięcia udziału kieruje do mnie na Pw.Jesli będzie nas odpowiednio dużo to można utworzyć nawet 2 ligi.
Czekam na Was

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Powrót do Dyskusje