pesland.pl

DYSKUSJA NAD NOWYM SEZONEM PES2018

Dyskusja na temat Pro Evolution Soccer 2018
NA JAKICH USTAWIENIACH CZASU POWINNIŚMY ZAGRAĆ NOWY SEZON?

10
28
55%
12
15
29%
15
8
16%

Liczba głosów : 51

ORLIK
ORLIK
Steam: ryniekk
Numer GG: 4379535
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 25 lis 2017, 17:46
Jeśli chodzi o PC to jest mi to obojętne. Nigdy wcześniej nie grałem w takiej lidze i chciałbym spróbować. Nie oszukujmy się. Czasami słabszą ekipą idzie lepiej niż faworytem :>
525 EXC

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 4472504
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 26 lis 2017, 04:06
G-das napisał(a):Zaproponujcie cos zamiast Genui do tego koszyka. Moze nie jest mocna ale ma rewelacyjnego Perina na bramce i nawet niezlych obroncow. Jedynia brak dobrego DMF to jest minus. Jedan druzyne mysle ze Raul pozwoli podmienic po losowaniu czy w trakcie.

http://xboxdvr.com/gamer/X1%20Chlewus%2 ... o/39395875

JUNIOR
JUNIOR
PSN: G-das
Numer GG: 49851672
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 26 lis 2017, 10:29
:D jeszcze był na spadku. Tak jak pisalem sprawdzaliśmy statystyki każdego zawodnika nie tylko ovr. Jedyny minus to brak dobrego DMFa.
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Steam: Raul
Numer GG: 7655698
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 26 lis 2017, 20:41
pytanie czy każdy gra dmfem :P wszystkim nie dogodzić, bo np ktoś potrzebuje jednego dobre napastnika i go znajdzie, a drugi gra trzema i będzie narzekał, że nie ma napastników. osobiście męczyłem bułę swansea w sezonie ligowym i grało mi się katastrofalnie, a widzę, że reszcie graczom walijska ekipa odpowiadała
Wynik meczu jest ważny,
Styl w jakim go osiągamy - ważniejszy,
Szacunek dla przeciwnika - najważniejszy.
PLAY 4FUN

ORLIK
ORLIK
Steam: ryniekk
Numer GG: 4379535
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 27 lis 2017, 08:17
Raul napisał(a):pytanie czy każdy gra dmfem :P wszystkim nie dogodzić, bo np ktoś potrzebuje jednego dobre napastnika i go znajdzie, a drugi gra trzema i będzie narzekał, że nie ma napastników. osobiście męczyłem bułę swansea w sezonie ligowym i grało mi się katastrofalnie, a widzę, że reszcie graczom walijska ekipa odpowiadała

Szczerze, jak są takie problemy to zagrajmy każdy tą samą drużyną i wtedy nie będzie problemów, że ja miałem to czy tamto. To też jest jakiś pomysł..
525 EXC
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 27 lis 2017, 14:03
Nie gram w tą odsłonę ale napiszę Wam dlaczego liga pesland przetrwała.

Ponieważ losowanie drużyn przy jakimś uśrednionym koszyku powoduje, że nie gracie jakąś swoją oklepaną drużyną (dlatego też zawsze gramy na formach losowych). Że nie wkrada się nuda w grę, ponieważ normalnie byście taką drużyną meczu nie rozegrali. Że nie jeździcie jednym czy drugim gościem bo jest przekozak. A to wam akurat pasuje pod kątem WYNIKU. To samo dotyczy ustawionej taktyki pod katem danej drużyny. Mógłbym tak pisać do końca.

Bawcie się grą, bawcie się rywalizacją, bawcie się kombinowaniem z nową ekipą. Dlatego do dzisiaj przetrwała ta liga. Właśnie z uwagi na tą różnorodność, którą dają takie a nie inne rozgrywki i zasady.
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 702691
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 27 lis 2017, 17:21
Jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze. Każdy niech zada sobie pytanie, czy portal ma tworzyć społeczność graczy, która chce cieszyć się grą w wąskim gronie niezależnie od wyniku, czy stworzyć rozgrywki, gdzie każdy chce wygrać za wszelką cenę. Jeśli największe płaczki, uważają się za takich kozaków jak wskazuje ich ego, to nie powinno być dla nich problemem czy grają najlepsza drużyną czy najgorszą. Jesteś kozak to pokombinuj z taktyką, poskładaj ją pod dany zespół, a nie płacz, że ta czy ta drużyna jest słaba, bo ma tylko jednego dobrego napastnika, a Ty akurat potrzebujesz trzech, bo zawsze grasz 4-3-3.
Sam osobiście dostosuje się do drużyny jaką przyjdzie mi zagrać, nie patrząc na to kto to będzie. Gram for fun i wyniki opieram na swojej aktualnej formie, a nie na formie zawodników.
"Niezły ze mnie czubek mów mi Paolo di Canio"
GWIAZDA
GWIAZDA
Ostrzeżenia: 2
PSN: Robak85pol
Numer GG: 10607254
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 27 lis 2017, 19:00
PgR napisał(a):
Raul napisał(a):pytanie czy każdy gra dmfem :P wszystkim nie dogodzić, bo np ktoś potrzebuje jednego dobre napastnika i go znajdzie, a drugi gra trzema i będzie narzekał, że nie ma napastników. osobiście męczyłem bułę swansea w sezonie ligowym i grało mi się katastrofalnie, a widzę, że reszcie graczom walijska ekipa odpowiadała

Szczerze, jak są takie problemy to zagrajmy każdy tą samą drużyną i wtedy nie będzie problemów, że ja miałem to czy tamto. To też jest jakiś pomysł..

Dokładnie było tak jak napisałeś. Powtarzam było!!! Kiedyś graliśmy jeden sezon np drużynami 2*, kolejny np 3*, kolejny 4*. A teraz zaproponujesz słabszy koszyk to ludzie mają milion problemów. Jak widać nie chcą praktycznie nic zmieniać i zmierza to do tego, że będziemy grać 4* lub lepszymi co sezon.
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 27 lis 2017, 19:50
W Pesland administracja nigdy nie bała się niepopularnych decyzji. Za krótko tu jesteś aby o tym wiedzieć...
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 64281086
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 27 lis 2017, 21:14
Głos oddałem na 12 minut, Co do drużyn, 4*
I startuje ten turniej?
Poprzednia strona

Powrót do PES2018