pesland.pl

Do Torcidy, Daro. i Arkadinho

O wszystkim i o niczym

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 5358217
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 13 gru 2013, 20:30
drodzy gracze, zauważyłem, że gracie na defaultcie, więc zapisujcie mój nr gg: 5358217 by umawiać się na grę. Im nas więcej tym lepiej :)
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 13 gru 2013, 20:43
gościu, ale wchodzisz do ligi i dokładasz się do serwa albo znikaj
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 5358217
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 13 gru 2013, 22:53
Hahaha nie możesz rozporządzać się tym kto może być na serwie a nie :) Nie chcę grać w lidze, więc się nie muszę dokładać, proste ;) Ps. Gościu jak temat nie jet kierowany do Ciebie to się nie wypowiadaj , gdyż żadnego regulaminu nie naruszyłem :)

Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Steam: Raul
Numer GG: 7655698
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 13 gru 2013, 23:04
pewny jesteś? poczytaj lepiej http://pesland.pl/artykuly/wiadomosci-z ... rver-wazne
Wynik meczu jest ważny,
Styl w jakim go osiągamy - ważniejszy,
Szacunek dla przeciwnika - najważniejszy.
PLAY 4FUN
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 4536505
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 13 gru 2013, 23:08
Goliatidawid napisał(a):Hahaha nie możesz rozporządzać się tym kto może być na serwie a nie :) Nie chcę grać w lidze, więc się nie muszę dokładać, proste ;) Ps. Gościu jak temat nie jet kierowany do Ciebie to się nie wypowiadaj , gdyż żadnego regulaminu nie naruszyłem :)

Po pierwsze - primo - Kolego, zarząd ma prawo rozporządzać kto może korzystać z serwera, a kto nie.
Po drugie - primo - Emilian nie jest "Gościem" tylko pełnoprawnym użytkownikiem, a także ADMINEM.
Po trzecie - primo ultimo - nie traktuj tej strony i forum jako swojego kółka, gdzie zapraszasz swoich znajomych.

Mam pytanie do Ciebie...Kolego.

W jakim Ty świecie żyjesz? :mysli:

Powrót do Hyde Park