pesland.pl

V Oficjalny Zlot Ligi PESLAND - Borkowo, 3-5.08.2012

Spotkania osób z naszego światka :D
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 9 sie 2012, 19:21
Po dokonaniu analizy zdjęć domku, czwartkowej rozmowie z żoną właściciela, po chwili z samym właścicielem, a po dłuższej chwili jedyną "kompetentną" osobą osobą z Borkowa oraz tym co zastaliśmy na miejscu (dopiero po poście Młodego przyjrzałem się fotkom, na podstawie których wynajęliśmy domek) oraz faktem, że przebywaliśmy tak na prawdę w Błędowie, jestem przekonany, że zostaliśmy wytransferowani przez właściciela domku do swojego kolegi. W takim razie umowę między nami umowę między nami traktuję jako nie zawartą, a koszty niech Panowie rozlicza między sobą.
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!
OLDBOY
OLDBOY
Numer GG: 6437156
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 9 sie 2012, 21:58
Taki pes.

No ale faktycznie polecieli w kulki :|
Ale za domek już zapłacone nie?

Typ jeszcze miał tupet burać o siatke. Może własnie dlatego, że wrąbał nas do kolegi i nie chciał mieć przypału :D
Niech sam naprawia. Wg umowy my w tym domku wgl sie nie znajdowaliśmy ;)
Cześć, jestem Mateusz. Lubie placki i zbieram znaczki. Lubię też zrywać agrest , a w wolnych chwilach plewie jarzębinę na plaży w Sieradzu. Chciałbym się z wami zaprzyjaźnić. Mam nadzieję, że mi się uda. Pozdrawiam cieplutko, Mati. A i jeszcze jedno, lubię czekać ze stoperem w ręku i odliczać 24h :D

PRZYKRO MI, TAKI PES.
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 7953864
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 9 sie 2012, 22:38
oj dlugo dochodzilem do optymalnej formy, chwilowo pomogl orlik w ndz o 19 ale tylko chwilowo

co do calego wyjazdu streszcze go po krotce oraz moje odczucia z nim zwiazane

w piatek ku zdziwieniu wszystkich NIE ZASPALEM !!!! co uwazam za osobisty maly sukces :) o 9:20 ruszylem z Raulem po weekendowa przygode i nie mylilem sie , bo jest co wspominac. Do stolicy dotarlismy o czasie, z Taskiem, Mlodym oraz Kuba mielismy sie spotkac przy badz pod logo Mc Donalda w zlotych tarasach i tu piersza perypetia, wjezdzamy na 3 pietro a tu nikogo nie ma ?? okazalo sie pozniej ze Panowie czekali na dole w miejscu gdzie widac owo logo, i badz tu madry wierze pisz :)

Po zakupieniu dalszych blietow na szybko odwiedzilismy Turka , a mianowicie : posililismy sie kebabem, wracajac zdecydowalem ze i ja kupie bilet, bo po co mam narazac sie na nie potrzebne sytuacjie w dalszej podrozy, eh gdybym wiedzial ze nie beda sprawdzac :)

Oczywiscie PKP spisalo sie w miare swoich oczekiwan i z W-wy do Nasielska spoznilismy sie ponad 30 minut szybkie zakupy, podwozka Wcrew i Roora doprowadzila nas na miejsce :) po przywitaniu i oficjalnym podniesieniu kieliszkow ku przypieczetowaniu rozpoczecia zlotu rozpoczelismy grillowanie i tu magia altanki, slonca i % spowodowala u mnie calkowita utrate pamieci po 19:30, takze Prop i ja nie pamietam akcji z ogrodzeniem , 20 minutowym face tu face z Rooorem i innych rzeczy ktore dzialy sie , dopiero fotki (jak ta np z Emilem ) daly mi lekki zarys tego co dzialo sie, w owy piatek. Ten mozna skrucic w jendym zdaniu. Slonce grill... urwany film, pobutka gdy ciemno w ogodku na pewno, jak dostalem sie i polozylem nie pamietam wiem ze zachowywalem sie w miedzy czasie kulturalnie bylo duzo smiechu i nawet kladac sie potrafilem zlozyc swe rzeczy : ) coz procesor pracowal na ramy zabraklo juz energii :)

Reszte pamietam bardzo dobrze pobutka ok 6:30, czym sie trules tym sie lecz, a wiec piwko cmiczek i kieliszeczek wodki na rozruch :) pojawily sie tez inne rzeczy jak np goraca herba , ktora pomogla dojsc do siebie rozpalic grilla i ogarnac sniadanie :) pogoda dopisywala po sniadaniu godzinaka w tle z chopinem , potem depesch mode, zbierajac reszte sil gdy inni udali sie na sklepowa laweczke ja udalem sie na drzemke na powierzu , swoja droga mlodziezy jak mozna bylo siedziec wtedy w domku ?? no coz inny stan inny klimat, kazdy zyje tak jak chce :)

popoludnie wypelnily kolejne % , herbaty i rozmowa z Bobim, kolejne % i akcja zamowienia pizzy '' To (znowu?) ja '' :) Kosmo rozsadzilo system do konca :) , mimo naszego smiechu w tle zamowienie zostalo powaznie potraktowane, coz ''bardzo na nie , liczymy'' :) . Coz pizza byla na tyle orginalna ze nie zapomne jej do konca zycia i zastanawiam sie czy nie zlozyc cv jako piekarz by pomoc im w robieniu ciasta :), skladniki byly na tylo ok ze sily wrocily i mozna bylo zaczac myslec o turze, coz wyniki mogly byc inne gdyby tylko pady pozwolily sie podlaczyc :) a tak ISS powrot do kozeni wolny los i tworzenie par, parujac postawily drabinke :)

wybor teamow byl epicki :) a drabinak na tyle nie stabilna ze lamala sie tu i ow dzie , w finale zagral Roor z Kuba dla ktorego byl to pierwszy mecz :) (prawie jak w polskiej pilce hahahah ) wieczor dopelnily dalsze gry podroze nad rzeke , nocne spacery i rozmowy po swit

Niedziela to juz standart sniadanko ogarnianie miejscowki pamiatkowa fotka i w droge, jak zawsze pkp mimo polaczen bez opoznien popis dalo przy kasach, placac dwoma 50 pani liczac za bilet 56,80 nie miala jak wydac, stwierdzajac iz to moj problem chciala odprawic mnie z kwitkiem, na szczescie jej bardziej kompetentna kolezanka z okienka obok obsuzyla mnie profesjonalnie i ... skasowala o 8 zl taniej blite, gdzie tu logika ??? widac trzeba podniec glos i czasem nawet przeklnac by byc godnie traktowanym, a przeciez nie o to chodzi

Trasa z Raulem to czysta przyjemnosc :) wymiana zdan na temat landu zycia i pilki wiele wniosla w umysl, prosto z dworca trafilem na orlik, tam czlepcac po boisku wypocilem czesc toksyn z ogranizmu, konczac dzien spotkaniem z Szamankiem 4:4 (3:3 do 30 min) tak wlasnie mi minal weekend z pesland :)

Relacjia ta jest dla tych co nie byli i mozna porownac ja z piatkiem w mojm wykonaniu , zlot byl ale sie go nie doswiadczylo :) takze zapraszam na kolejne :)

Jesli chodzi o wewnetrzne odczucia to powiem tak : ciesze sie ze moglem ponownie spotkac ludzi z ktorymi spotkalem sie 5 lat wczesniej i ze nie zmienili sie zbytnio, ciesze sie ze spotkalem nowych glownie mlodszych czlonkow naszej spolecznosci, i mimo iz wydawac sie moglo ze sa dwa obozy, ja tak tego nie postrzegam Boby chyba raczej tez nie ;) moze integracjia nie byla pelna gemba, ale byla :0 jedni sobote rano woleli spedzac w altanie na swierzym powierzu inni grajac kilka godzin w domku :0 po za tym na takie odczucie zlozyl sie tez inny czynnik , niektorzy znali sie juz wczesniej ( gownie ekipa lodzi ) czy to osobiscie czy przez wiekszy kontakt sieciowy, no i oczywiscie wiek a co z tym zwiazane ,tematyczne rozmowy np o pracy itp itd , jak dla mnie ogolnie bylo na 5 :)

Ciesze sie ze mlodzi , ktorzy uczestnicza i prowadza zycie naszej strony wspomagani czy tez kierowani doswiadczeniem starszych sa rosadnymi odpowiedzialnym ludzmi z pewnymi wartosciami na ktorych mozna budowac zycie , no jale ak mowil Prop'' nie wszysko jest takie jak sie wydaje'' mlodosc ma swoje prawa i z nich plynie nauka, nie martwie sie o pesland, chociaz zdaje sobie sprawe ze ludzi jak brakowalo tak brakuje zawsze, ciesze sie ze to co byllo 5 lat temu tak pielegnowane dje nam urodzajny plon nie tylko na arenie sportowej ale takze spolecznosciowo.

dziekuje Wam i ciesze sie ze do takiej spolecznosci moge nalezec
Obrazek
"Trzymaj swa głowę wysoko, miej na wszystko w koło oko,wtedy życie będzie spoko"
OLDBOY
OLDBOY
Numer GG: 6437156
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 10 sie 2012, 00:40
Szacunek :) :brawo:
Cześć, jestem Mateusz. Lubie placki i zbieram znaczki. Lubię też zrywać agrest , a w wolnych chwilach plewie jarzębinę na plaży w Sieradzu. Chciałbym się z wami zaprzyjaźnić. Mam nadzieję, że mi się uda. Pozdrawiam cieplutko, Mati. A i jeszcze jedno, lubię czekać ze stoperem w ręku i odliczać 24h :D

PRZYKRO MI, TAKI PES.
Przyjaciel
Przyjaciel
Ostrzeżenia: 2
Numer GG: 7823069
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 10 sie 2012, 19:27
Fragment felietonu Stanowskiego na Weszło: "Ale jeśli ktoś wyrasta ponad poziomy i potrafi grać w pucharach, to ligę powinien dmuchnąć z taką lekkością jak Tomasz Majewski zawody o mistrzostwo Nasielska."

Przypadek? Wątpię ;)
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 12 sie 2012, 09:07
Obrazek

Czy nikt z Was Pany nie zgarnął odbiornika usb (po lewej) na zlocie?

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 8516825
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 24 sie 2012, 14:53
obawiam sie ze mogla pojsc ze smiaciami...nie bylo nikogo chyba trzezwego na tyle by to obczaic :rotfl:

chyba nigdy nie czekalem tak na relacje jak z tego zlotu...pewnie dlatego ze malo pamietam...kilkudniowy sen....
"...I've got amazing powers of observation..."
Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 24 sie 2012, 16:07
KOSMO napisał(a):malo pamietam...kilkudniowy sen....

Ja chciałbym aby oddano mnie piątek : )
Obrazek
"Trzymaj swa głowę wysoko, miej na wszystko w koło oko,wtedy życie będzie spoko"
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 24 sie 2012, 18:58
Musicie być wytrwali... brak czasu, powoduje brak weny... ale nadejdzie. Wkrótce :prosi:

AUDERE EST FACERE!
Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 sie 2012, 12:53
Sobotni zlotowy styl :)

Obrazek
Obrazek
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Steam: Raul
Numer GG: 7655698
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 sie 2012, 13:06
na pierwszy rzut oka myślałem, że ten po prawej to Kosmo :P
Wynik meczu jest ważny,
Styl w jakim go osiągamy - ważniejszy,
Szacunek dla przeciwnika - najważniejszy.
PLAY 4FUN

Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 8516825
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 sie 2012, 14:11
k..ja sam uwazam ze to ja!!tylko gdzie?kiedy?rzeczywiscie..podobny nieco :rotfl:
"...I've got amazing powers of observation..."
GWIAZDA
GWIAZDA
Numer GG: 9049562
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 sie 2012, 19:41
Pontix napisał(a):Sobotni zlotowy styl :)

Obrazek

skojarzyło mi się jednoznacznie, może jakaś przeróbka?
Obrazek
Kupuję w Biedronce.
Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 sie 2012, 21:46
Czekałem na Powiązanie z Kosmo :) sam bałem się porównań :) pytanie kto to ten drugi :)
Obrazek
JUNIOR
JUNIOR
Ostrzeżenia: 1
Numer GG: 3338843
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 sie 2012, 22:38
Emilian ;p
XVII Sezon - IV Liga - 2 miejsce AWANS
Liga krajowa #Włoska - 3 miejsce
XVIII Sezon - III liga - 5 miejsce AWANS
Liga krajowa #Hiszpańska - 1 miejsce
Strzelam trójkątem i uuj bo lubię : >
http://www.youtube.com/watch?v=qwf3TVJbEtQ