pesland.pl

V Oficjalny Zlot Ligi PESLAND - Borkowo, 3-5.08.2012

Spotkania osób z naszego światka :D
PSUJA
PSUJA
PSN: Test
Numer GG: 3191501
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 5 sie 2012, 23:25
Mlody napisał(a):@Wcrew, oo jak fajnie. Nawet nie pamiętałem, że była taka umowa :lol:

Nie mogłeś tego pamiętać ;)
KING FOR A DAY FOOL FOR A LIFETIME
"tylko wiesz, moje kosy sa czyste"
Przyjaciel
Przyjaciel
PSN: akacita
Steam: tasiek777
Numer GG: 1912259
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 6 sie 2012, 11:00
Również dziękuję Panowie za świetnie spędzony czas przy domku pod sklepem nad rzeczką przy grillu.Za te wspaniałe pokazy trików przy kopaniu gałą (sie zna parę takich jak np. zwód konret prosto na dupe :P w moim wykonaniu :P ) i za chłodzenie mej czachy muszynianką gazowaną jedno stopniową :P przez Emila. Nie dziękuję panu taksówkarzowi z Warszawy który skasował mnie 30 zł za ok 2km przejazdu prosto do dworca zachodniego... :P inaczej wróciłbym do domu rano :P dzięki dankeszyn fajni z was goście !
OFFLINE MODE
OLDBOY
OLDBOY
Numer GG: 6437156
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 6 sie 2012, 14:49
Zapomniałeś o mielonce ;P
@Przemosek, wiadomo że byłeś wpółtrzeźwy jak wyrąbałeś tatre mocną :P

@Wcrew, aaa no chyba że tak ;p Ale i tak dzięki :)
Cześć, jestem Mateusz. Lubie placki i zbieram znaczki. Lubię też zrywać agrest , a w wolnych chwilach plewie jarzębinę na plaży w Sieradzu. Chciałbym się z wami zaprzyjaźnić. Mam nadzieję, że mi się uda. Pozdrawiam cieplutko, Mati. A i jeszcze jedno, lubię czekać ze stoperem w ręku i odliczać 24h :D

PRZYKRO MI, TAKI PES.
JUNIOR
JUNIOR
Ostrzeżenia: 1
Numer GG: 3338843
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 6 sie 2012, 15:16
Młody lepiej wyjebać parę piw niż wąchać jajca Roja :rotfl:
XVII Sezon - IV Liga - 2 miejsce AWANS
Liga krajowa #Włoska - 3 miejsce
XVIII Sezon - III liga - 5 miejsce AWANS
Liga krajowa #Hiszpańska - 1 miejsce
Strzelam trójkątem i uuj bo lubię : >
http://www.youtube.com/watch?v=qwf3TVJbEtQ
http://www.youtube.com/watch?v=WxkP905Q ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=wdsDpros ... ure=relmfu
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Steam: Raul
Numer GG: 7655698
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 6 sie 2012, 15:34
prz3mos3k717 cięta riposta :lol:
Wynik meczu jest ważny,
Styl w jakim go osiągamy - ważniejszy,
Szacunek dla przeciwnika - najważniejszy.
PLAY 4FUN

Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 8516825
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 6 sie 2012, 16:04
jak co to zyje...i moze jutro juz bedzie ok, poniedzialek dla listonosza jest jak elekrtowstrzasy..tudziez turek o poraknku...jest miazdzacy...ale tu akurat na zmiazdzenie miazdzenie pomoglo,minus z minusem daja przeciez plus...o k....pontixuje??no coz...jak sie z nim łoji do 4 nad ranem(a zaczelo sie-ktora to byla panowie??6rano??no moze o 7 dopiero wodka na stol weszla..)sobota mnie zniszczyla komplentnie...przez sierpien nawet nie bedzie piwka, robie odtruwanie organizmu :rotfl:

dzieki wszystkim za spotkanie, wszyscy okazali sie pozytywnymi goscmi(nawet wesoly :rotfl: ktory dostal ksywe-smutny :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ), nie no nie ma co rozstrzasac, niewatpliwie cenne doswiadczenie go spotkalo...tasiek-dobrze ze przejechales te kilkaset km, bo te wypady nad wode bez Ciebie nie bylyby takie same :rotfl: (foty wstepnie przegladalem i wiem co pisze :P :P :P :P :P )

p.s.
prop-idziemy na lody? :>
pontix jakbys przypadkiem szedl do domku to wez bro :)
wesoly nie zyje?
pizza wszystkich obudzila
obłedowo
wlasciwie to poki co mam wielka luke...tyle ze pamietam ogolne wrazenie-bylo sympatycznie, bardzo fajnie, moze za grubo troszke,ale coz...ostatecznie ze zlotu na zlot jest grubiej-pewnie z racji tego ze wszyscy jestesmy rok starsi...choc jak tendencja sie utrzyma to ktos w koncu moze tego nie przezyc ;P

ogarne fotki i cos zapodam,albo emilowi do relacji....ale wybaczcie, dzis nawet juz na nie nie spojrze, ide do lozka z zimnym recznikiem, delirka jest "przekonkret"

pontix jakbys byl przypadkiem w Legionowie to podrzuc mi zimna cole :okok:
"...I've got amazing powers of observation..."
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 6 sie 2012, 19:16
Ja ze zmęczenia (wróciłem o 23.00 wczoraj), nie mogłem spać do 4.00 :bezradny:

Ciężki dzień za mną, ale nadal nie jestem sobą. Jutro muszę popracować kilka godzin więc pewnie przyjdzie powrót do normalności. Muszę otworzyć browarka, ponieważ takie radykalne odstawienie chyba źle na mnie działa ;)
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 6786339
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 7 sie 2012, 14:10
:)
OLDBOY
OLDBOY
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 7 sie 2012, 15:00
Obrazek
Obrazek

Nie widziałem tego :szok:
Cześć, jestem Mateusz. Lubie placki i zbieram znaczki. Lubię też zrywać agrest , a w wolnych chwilach plewie jarzębinę na plaży w Sieradzu. Chciałbym się z wami zaprzyjaźnić. Mam nadzieję, że mi się uda. Pozdrawiam cieplutko, Mati. A i jeszcze jedno, lubię czekać ze stoperem w ręku i odliczać 24h :D

PRZYKRO MI, TAKI PES.
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 7 sie 2012, 18:57
byłeś zbyt pijany by to dostrzec :P
Wynik meczu jest ważny,
PLAY 4FUN
OLDBOY
OLDBOY
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 7 sie 2012, 23:03
Sobote i niedziele pamiętam doskonale :P

PRZYKRO MI, TAKI PES.
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 7 sie 2012, 23:20
zupę 7 smaków Rója też dobrze pamiętasz? :lol:
Wynik meczu jest ważny,
PLAY 4FUN
OLDBOY
OLDBOY
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 8 sie 2012, 02:07
Pepsi z cukrem, kabanosa 5 smaków również hahah :rotfl:

PRZYKRO MI, TAKI PES.
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 8 sie 2012, 19:00
takie sympatyczne chłopaki a znów wracają do swoich teatrzyków (patrz rozgrywki ligowe)... :bezradny:
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 2542376
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 9 sie 2012, 00:14
Emilian napisał(a):Cóż to były za dni... coś niesamowitego. Wracam do domu (będę ok 23.00), ale na razie nie mogę się jeszcze pozbierać (fizycznie a przede wszystkim umysłowo - jakiś dziwny stan mnie dopadł - czy ja już pontixuje? :P ).

Stąd nic mądrego nie napiszę, ale powiem jedno. Wielkie dzięki Panowie za to spotkanie. Bardzo się cieszę, że poznałem kolejnych graczy w realu (Kuba, Mlody, Tasiek, Boby, Przemosek :P , Wesoły) oraz osoby spoza ligi (Michał i mimo wszystko Zuang :P - w sumie to on już nie gra u nas). Kapitalni z Was kolesie i mam nadzieję że to nie był ostatni raz :) A kilkoma osobami jestem wręcz "zaskoczony" bo inaczej Was sobie wyobrażałem. Oczywiście in plus.

Mogę tylko przeprosić, za to że poszliśmy po bandzie z % (wesoły, srry za turka :lol: ) i że znów były dwa obozy. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że zintegrowaliśmy się elegancko. Do następnego zlotu Panowie.

Znów padło kilka klasycznych haseł, które będę pamiętał do końca życia. Oto przykład kilka słów kluczy: zalotna kaczuszka, Weronika z Łowicza, urodziny Mlodego, Pani Anetka z pizzerii "u Kabana", Pleban, turniej w ISSa (jaką ja mam dziurę w głowie :szok: - pomóżcie Pany).

PS1. Właściciel domku zadzwonił po wyjeździe z pretensjami o uszkodzoną siatkę. Chyba trzeba będzie mu przelaś 100-200 zeta. Uzgodnimy później jak to sfinansujemy
PS2. Coroczną relację stworzę jak dostanę dokumentację fotograficzną. Tylko nie wiem kiedy ja się poskładam w jedną całość :)
PS3. Wesoły, to co się stało było głupotą z Twojej strony. Mam nadzieję, że więcej takich akcji nie zrobisz. Jednak ja osobiście nie mam do Ciebie żadnej urazy. To co było jest już przeszłością i temat jest zamknięty. Bynajmniej dla mnie.

Ogólnie rzecz biorąc sympatycznie było znów Was zobaczyć, dla mnie zlot głównie oscylował wokół powiedzenia:
"Nie wszystko jest takie jak się wydaje" - dotyczyło to wielu spraw związanych z naszym spotkaniem w tym roku: ludzi, miejsca, wody w kranie, pizzy, newet lekkie skręcenie kostki okazało trochę poważniejszym tematem.
Oczywiście większość ważnych zweryfikowanych spraw in plus.
Istotą takiego zlotu oczywiście powinien być i był bezpośredni kontakt między członkami społeczności peslandowej, dlatego krótko odniosę się tylko do uczestników naszego spotkania.
Mimo, że nie uczestniczę w rozgrywkach już od jakiegoś czasu część z Was doskonale znałem i pamiętałem z naszych wirtualnych spotkań lub nawet wcześniejszych zlotów. Dla mnie znaczy to jedno, że na zlot przyjeżdzają ludzie którzy współuczestniczą lub chcieliby współuczestniczyć w tym co reprezentuje sobą pesland.
To cieszy i powinno dawać satysfakcję.
Pierwszy raz (zaznaczam, że nie byłem na poprzednim) zlot nie składał się już tylko ze starych pryków i młodzieży owładniętej pesem, część z Was to goście którzy naprawdę czują klimat i spotkanie z Wami było dla mnie przyjemnością.
Do zobaczenia za rok, oby w jeszcze większym składzie.

PS
Sytuacji z siatką i ze mną w roli głównej w zasadzie nie pamiętam, ale oczywiście poczuwam się do sprawy - jeżeli nie było więcej uszkodzeń oprócz tego to wszystko jasne.
Gram bo lubię.

http://sdstc.pl/bikie-wars-vt314702.htm

https://www.youtube.com/watch?v=rHBG_FeITBY
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Pesland