pesland.pl

I OFICJALNY ZLOT PESLAND - LUZINO 25-27.07.2008!

Spotkania osób z naszego światka :D
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 7953864
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 01:31
Wróciłem szczęśliwie i szczęślliwy 970 km łącznie jazdy w tak krótkim okresie to dla mnie nowość ;)

zmęczony, ale warto dla tego jakie rekreacyjnego wysiłku sie było poświecić hheheh znów sie zamotałem ;P (ale nie poprawiam)

wszyscy których nie było niech żałują, powaga poznanie osobiście osób z którymi na co dzień pisze sie i obcuje w wirtualnym świecie jest czymś niesamowitym. Rożne regiony ,wiek i charaktery połączone jedna pasją- PES postanowiły sie spotkać i poznać sie bliżej i wypaliło :radocha: co do ogólnych odczuć same pozytywy których słowami nie da sie opisać można tylko rzucić kilkoma ogólnymi hasłami - kulturka ,humor, konwersacje ,organizacja (nie tylko w kuchni :lol: )
odczucia ??? na świeżo i półżywy stwierdzam iż weekend był fantastyczny aklimatyzacja przebiegała u mnie trochę szalenie :rotfl: ale rehabilitacja na plaży oraz na boisku przebiegła pomyślnie :tak: do tego klimatyczny wieczór sobotni i spokojna niedziela głównie w podroży

Panowie więcej takich motywów i w większej ilości naprawdę warto polecam i już dziś deklaruje sie na kolejny zlocie nie ważne gdzie i kiedy był to tylko i aż weekend na długo zapadający w mej pamięci ( niektórych rzeczy nie da sie już odzyskać po piątkowym formacie ale grunt ze twardy dysk mi mi nie wysiadł heheh)

pozdrawiam obecnych oraz nie obecnych gdy tylko ochłonę napisze coś więcej zapewne niedługo pojawi sie tu jeszcze kilka postów tworzących kolejna bardziej lub mniej ciekawa wymianie zdań oraz zapewne fotki :milczek:

jeszcze raz chciałbym podziękować przybyłym . dobra kładę sie trzeba naładować baterie i z powrotem wrócić do pracy luzik
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:02 przez Pontix, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"Trzymaj swa głowę wysoko, miej na wszystko w koło oko,wtedy życie będzie spoko"

MŁODZIK
MŁODZIK
Numer GG: 2662686
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 06:31
A gdzie zdjecia? :nerwus:
Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 07:37
osobiście robiłem mało zdjęć :glupek: fotografami byli Arien oraz Kosmo a jako że jeszcze żadnej wzmianki nie było o możliwości ściągnięcia (z serwera będzie można ściągnąć) uchwyconych chwil zamieszczą 1 wspólne na dobry początek Obrazek

OD LEWEJ GUNNER, EMILO, COBRA, ARJEN, PROP na bliższym planie KOSMO,JA,WCREW
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:03 przez Pontix, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
"Trzymaj swa głowę wysoko, miej na wszystko w koło oko,wtedy życie będzie spoko"
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 3089519
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 08:53
SUPER ... rewelacyjnie... "tylko" piątek ... Jednego niestety żałuję, że nie mogłem być z WAMI dłużej :( .
Te kilka godzin wystarczyło jednak, aby dowiedzieć się jak wspaniała EKIPA współpracuje z Nami w PESLAND. Dzięki Wam wszystkim i Przepraszam, że Moja obecność nie była wystarczająca. Kolejny zlot gdzie by nie był ... NIE MOGÊ OPUŚCIÆ. Pozdrawiam :>
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:05 przez Zdobywca, łącznie edytowano 1 raz
PES zabawa przede wszystkim :) - Gram zawsze po 21:00
Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 09:43
Tak sobie teraz zdaje sprawe ze mieszanka niesamowita z nas hehe 2 by?ych graczy, 3 modów, admin, aktualnych graczy 3 nie licz?c modów ;)

po za tym zdobi szkoda ze cie nie bylo z nami d?u?ej bo co do pi?tku to troch? ma?o pami?tam twoja osob? (wybacz za chipsy :P ) no i nie by?o cie na meczyku oraz turnieju a brakowa?o grajków no i cd ode mnie nie dosta?e? :wnerw: ale my?l? ze jeszcze b?dzie okazja sie spotkac
Obrazek

Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 8516825
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 10:35
dotarlem :lol: no moze z przygodami-znowu przespalem stacje i powrot sie nieco opoznil :rotfl: -tak ok2h,ale....chociaz sie wyspalem :] zlot pierwsza klasa,to fakt :> super,super,super bylo i raz jeszcze dzieki za wspolne towarzystwo-w tyg.moze cos wiecej napisze i jakies fotki wsadze-narazie priorytetem jest dojscie do siebie :lol:
"...I've got amazing powers of observation..."
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 4370903
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 11:33
Nie wiem co mógłbym dodać :] Było naprawdę super sie poznać. Jestem ogromnie zadowolony, że i ja mogłem z Wami się spotkać. Wspaniały wypad nad morze i wspaniały meczyk na boisku w Wejherowie.

Chciałem wszystkim podziękować za wspaniały weekend i mam wielkie nadzieje, że i moja osoba zagości na następnym zlocie :>
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:07 przez Cobra99, łącznie edytowano 1 raz
Pesland rządzi :>
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 3089519
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 14:15
Pontix napisał(a):Tak sobie teraz zdaje sprawę ze mieszanka niesamowita z nas hehe 2 by?ych graczy, 3 modów, admin, aktualnych graczy 3 nie licz?c modów ;)

po za tym zdobi szkoda ze cie nie bylo z nami d?u?ej bo co do pi?tku to troch? ma?o pami?tam twoja osob? (wybacz za chipsy :P ) no i nie by?o cie na meczyku oraz turnieju a brakowa?o grajków no i cd ode mnie nie dosta?e? :wnerw: ale my?l? ze jeszcze b?dzie okazja sie spotkac

Rzeczywiście byłem zły sam na siebie no ale co się odwlecze to nie uciecze. Kolejny zlocik nie mogę odpuścić.

Co do chipsów ....luzikkkk...było weso?o!!!! :lol:

Co do płytki ...to chyba musiałeś już mieć sporo % ...bo płytkę mam u siebie w domciu :rotfl: . Hhahaha Sami widzicie kochani nieobecni, że musiało być super!!! :>
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:08 przez Zdobywca, łącznie edytowano 1 raz
PES zabawa przede wszystkim :) - Gram zawsze po 21:00
Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 14:52
Zdobywca napisał(a):p?ytk? mam u siebie w domciu

tak tez my?la?em bo znale?? nie moglem w aucie ale jestem zaskoczony strasznie bo faktycznie ma?o pami?tam :[ z tego pi?tkowego wieczoru a podobno bylem tak aktywny ze jakie? w miar? sensowne :( :mysli: monologi wyg?asza?em

oj dzialo sie dzialo a ja tak mam niewa?ne jaki stan kulturka musi byc

eh szkoda ze tak to min??o szybko - za to podró? powrotna d?u?y?a sie jak ... (chorba taka jest :P )
Obrazek
SENIOR
SENIOR
Numer GG: 5425826
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 15:12
Ale zaluje ze nie moglem tam byc hehe ;)

p.s. Pontix braciszek by sie Ciebie nie wyparl podobni jestescie:P
Visca El Barca!!

MŁODZIK
MŁODZIK
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 16:02
Zaluje, ze mnie nie bylo ;/ Szkoda, ze zlot nie odbyl sie 3 tyg pozniej ;/ . Nastepnym razem biore wolne...wsiadam w samolot i bawie sie z Wami ;)

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 8050818
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 16:05
DaQ! Nie jesteśmy Braćmi, Pony jest moim wujkiem...yyyy...nie lubię tego określenia xD jest...bratem mojego ojca x) ładniej brzmi :)) Zajebisty zlot, KOSMO ciesze sie z powrotu i dzięki jeszcze raz.
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:08 przez Gunner, łącznie edytowano 1 raz
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 17:39
A teraz mój ilustrowany opis I oficjalnego Zlotu PESLAND.

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za te wspaniałe chwile. Zarówno młodszej generacji, która dzielnie spędzała czas ze starymi prykami oraz starszyźnie za przymykanie oka na "wybryki" młodzieży. Cieszy, że nasza Polskość nie okazała się silniejsza od rozumu i wiedzieliśmy kiedy odłożyć używki na bok.

Co do tego jak sobie wyobrażałem Was Panowie to jedynie w dwóch przypadkach byłem zaskoczony... Pontix jest bardziej zakręcony niż na forum :dokuczacz: (tak, tak to możliwe :]), natomiast Cobra99 to bardzo poważny młodzieniec... czasami za poważny. Reszta ekipy to znakomici kolesie z którymi mam zamiar (podobnie jak z całą resztą) spotkać się nie raz. Cieszy, że temat Pesa to był margines, a tematów do rozmów było wiele.

OK. Zaczynamy.

Oto Luzino i nasza meta. Tak meta... 2 w 1. Pokoje plus zaopatrzenie. Czego chcieć więcej. Warunki lokalowe jak dla mnie eleganckie. Spokój cisza i... wiejski folklor.

Obrazek
Obrazek
(dworzec w Luzinie oraz pensjonat i delikatesy "U Zbycha")

Zjechałem do Luzina ok 22.30 w czwartek. Przywita? mnie Zdobi i ... szef - Pan Zbychu, którzy przekazali mi klucze i zniknęli. Po szybkim prysznicu, udałem się spać. 650 kilometrów robi swoje. Spanie nie było długie. Kosmo amator PKP, obudził mnie o 4.55 ponieważ właśnie dotarł do Luzina. Po przywitaniu i krótkiej konwersacji poszliśmy w kimono pomni doświadczeń oraz perspektyw nocnych harców.
Obudził mnie Cobra99, który poinstruowany świetnymi połączeniami Wejherowo-Luzino... zabłądził... :rotfl:

Tak na serio to trochę mnie nastraszył bo nie odbierał komórki a dzwonił godzinę wcześniej z dworca oddalonego 4 minuty drogi od miejsca naszego spoczynku... poszedł nie w tą stroną :]

Następnie zabraliśmy się za instalację pesa i ustawiania sprzętu do późniejszego grania.

Obrazek
(Emilian i Cobra99)

Obrazek

Z uwagi, że sielanka długo trwać nie mogła, udaliśmy się odebrać Arjena z dworca z Wejherowa oraz po klucze do kompleksu sportowego na którym już w sobotę mieliśmy pograć w piłeczkę.

Wejherowo... i ten miejscowy plebs :rotfl:

Obrazek
(Zdobywca)

Na potwierdzenie tego faktu kolejni przedstawiciele tego grodu.

Obrazek
(miejscowi)

Po przyjeździe do Luzina, oczekiwaliśmy już na pozostałych zlotowiczów, korzystając z pogody, miłego towarzystwa oraz ... dobrodziejstw 2 w 1 :lol:

Obrazek
(od lewej: Cobra99, Emilian, Arjen)

OK. 19.00 dojechał Pontix i Gunner.

Obrazek
(od lewej: Pontix, Gunner)

Z uwagi, że Wcrew i Pr0p jechali do Trójmiasta drogami gruntowymi :> musieliśmy na nich poczekać, aż do 22.00. Wtedy zgodnie z polską gościnnością przywitaliśmy ich zastawionym stołem i siedzieliśmy do rana konwersując. Szkoda, że Ważniakos, Madridisimo, Hugosz i Marecki nie mieli ochoty się z nami zintegrować, ale tak to bywa jak wchodzi się późno i wychodzi wcześnie...

Obrazek
(od lewej:... nie wiem :P)

Niestety rano trzeba było posprzątać i jak to zwykle bywa, Zarząd stanął na wysokości zadania.

Obrazek
(Pontix)
Obrazek
(Emilian)

Po śniadanku udaliśmy się niezwłocznie do Dębek, celem skorzystania z kąpieli słonecznych, morskiej bryzy, zmoczenia nie tylko stóp...

Obrazek
(plaża w Dębkach)

... zarzucenia okiem na piękne widoki...

Obrazek
(nic więcej nie dodam...)

... stylizowania się na amerykański "Słoneczny patrol"...

Obrazek
(Pontix)

...stylizowania się na polski "Słoneczny patrol" :lol:

Obrazek
(od lewej: Wcrew i Pr0p)

...kontemplacji oraz wychylenia smakowitego browarka (kto mógł to mógł luzik)

Obrazek
(od lewej: Pr0P i Emilian)

Ogólnie było revelacyjnie, ale te tłumy i infrastruktura. No i sandacz za 40 zł :P

Obrazek
(od lewej: Pontix, Gunner, Cobra99, Arjen, Emilian, Prop, Wcrew, Kosmo)

Następnie udaliśmy się na mecz. Jak instynkt nam nakazał, oznaczyliśmy teren ...

Obrazek

... i zabraliśmy się do gry

Obrazek

Już po 2 minutach kiedy drużyna Ciężarowców wygrywała 2:0, skończyły nam się siły... i do przerwy nieznacznie przegrywaliśmy...

Obrazek

Po przerwie pomimo walki, przegraliśmy minimalnie pozostawiając po sobie zdecydowanie lepsze wrażenie. Przeciwnicy niestety grali wyłącznie na lamę... ale taka to obecnie młodzież :P

Wieczorem rozegraliśmy wspaniały turniej Pesa, w którym Pontix pokonał w karnych Pr0pa. Jednak nie wynik był najważniejszy a samo uczestnictwo.

Obrazek

Po długiej nocy, śniadanie skończyliśmy ok 14.00 po czym posprzątaliśmy po sobie, spakowaliśmy graty i pożegnaliśmy się obiecując kolejne spotkanie. Zapewne w Łodzi.

Cały zlot uwieczniali Kosmo i Arjen za co im serdecznie dziękuję.

Obrazek

Obrazek

Na koniec mam nadzieję, że wszystkim nieobecnym właśnie skoczył gul i następnym razem zrobią wszystko aby się pojawić, tak jak to zrobili wszyscy obecni. Dziękuję Panowie za tak fantastyczne chwile. Dla Was warto ścierać się nocami. Pozdro.

Dzi?ki Kosmo, Wcrew, Arjen, Pr0P, Cobra99, Zdobi, Pontix, Gunner. Do następnego!!!
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:20 przez Emilian, łącznie edytowano 2 razy
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

MŁODZIK
MŁODZIK
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 18:25
Świetny opis Emi :lol: Najbardziej rozbawił mnie tekst: "...stylizowania się na polski "Słoneczny patrol" :rotfl:
Ostatnio edytowano czwartek, 18 wrz 2008, 11:19 przez prom3th3us, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 lip 2008, 19:10
:lol: ach wspomnienia wracaj? i wraca? b?d? jeszcze d?ugo

:brawo: opis godny redaktora naczelnego thx emilo

swoja droga bardziej zakr?cony ale my?l? ze pozytywnie ca?kiem ;-)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Pesland