pesland.pl

III Oficjalny Zlot PESLAND 16-18.07.2010

Spotkania osób z naszego światka :D
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 9157688
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 23 lip 2010, 15:59
Teoretycznie Dolny Śląsk. Ale ja wcale nie mam na niego parcia...

Jak ktoś ma jakąś fajną miejscówę jak Luzino czy Adamowo to dawać znać..

Kiedy??? Najwcześniej ;P Proponuję IV/2010 lub I/2011 (to są kwartały Róju :P )
Ostatnio edytowano piątek, 23 lip 2010, 16:31 przez Emilian, łącznie edytowano 1 raz
Fanatic member of NO LAMA CLUB!!!

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!
Przyjaciel
Przyjaciel
Ostrzeżenia: 1
Numer GG: 2948119
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 23 lip 2010, 16:22
Jak najwcześniej! :P

GWIAZDA
GWIAZDA
Numer GG: 1608351
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 23 lip 2010, 16:38
Zawsze można zrobić ponownie w Wlkp, przecież było dobrze :]
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that. Bill Shankly
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 3066019
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 lip 2010, 21:31
Emi - świetny opis zlotu :okok:
Vae victis!
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 lip 2010, 21:44
czekałem, czekałem (aż ktoś popełni)... i zrobiłem.

Spoko było wrócić pamięcią do Was chłopaki. Do next. Coś mi się wydaje że już wkrótce.

Czy widzicie realną szansę na IV kwartał? Jakieś górskie schronisko?

Ja już to widzę oczami wyobraźni :D

Danny Blanchflower: "Większość uważa, że futbol polega na wygrywaniu. To nieprawda. W tej grze chodzi o chwałę, o grę w wielkim stylu, z polotem i fantazją. Trzeba wychodzić na boisko z chęcią pokonania rywala, a nie oczekiwania, aż sam umrze z nudów"

AUDERE EST FACERE!

Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 8516825
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 16:52
kur....tak!!!tak!!!tak!!!

wlasciwie w planach mam(jesli kasa bedzie)zrobic sobie urlop na jesieni(w lato nie dostane,nie mam szans)i wyskoczyc na tydzien polazic po moich ukochanych gorach-tak wlasciwie to nie mam z kim jechac wiec jakby ktos z was chcial polazic to c'mon :lol: albo po prostu chlopy bede na was w gorskiej chatce czekal :rotfl:
"...I've got amazing powers of observation..."
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 3089519
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 21:18
KOSMO napisał(a):kur....tak!!!tak!!!tak!!!

wlasciwie w planach mam(jesli kasa bedzie)zrobic sobie urlop na jesieni(w lato nie dostane,nie mam szans)i wyskoczyc na tydzien polazic po moich ukochanych gorach-tak wlasciwie to nie mam z kim jechac wiec jakby ktos z was chcial polazic to c'mon :lol: albo po prostu chlopy bede na was w gorskiej chatce czekal :rotfl:

Kiedy Ty się ustatkujesz Kosmo? :lol: :rotfl:
PES zabawa przede wszystkim :) - Gram zawsze po 21:00
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 7953864
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 22:04
Jako że dałem znów dupska i kolejny raz ominęła mnie najlepsza impreza roku w Polsce Podpinam sie pod kolejną inicjatywę, mam nadzieje ze tym razem uda się być !!!!!

wolne i tak mogę brać najszybciej we wrześniu wiec lato odpada jeśli padną terminy konkretne to ustawie urlop na tydzień lub 2 tak aby dopasować sie pod ten plan

i tak wszyscy moi znajomi do września juz dni wolne wykorzystają wiec samotnie nie będzie mi milo spędzać wolnego - jestem za ,za, za, za ,za ,za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
"Trzymaj swa głowę wysoko, miej na wszystko w koło oko,wtedy życie będzie spoko"

Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 22:09
pontix...spoko...ja ci urlop zaplanuje....swinice, koscielec sobie zrobimy, na orla moze jeszcze nie...ale kilak wycieczek sie zrobi....

jedziesz ze mna w gory??chodzi mi o tatry

a i zlocik mozna pyknac w weekend jakis :lol:

p.s. Zdobi, ja bym nawet chciał!! na zdrowych zasadach(czyt.właściwie), ale szukać nie potrafię, bądź jestem krok zawsze z tyłu...do tego te pierd....zasady :rotfl: z których ostatecznie jestem dumny
PSUJA
PSUJA
PSN: Test
Numer GG: 3191501
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 22:15
Postman, wpisz lepiej nasz wynik :)

PS
Cytat z Biohazard: "Fuck the Rules, fuck, fuck the Rules"
KING FOR A DAY FOOL FOR A LIFETIME
"tylko wiesz, moje kosy sa czyste"
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 22:38
Zdobywca napisał(a):Kiedy Ty się ustatkujesz Kosmo? :lol: :rotfl:

pussy!!! :P

Ja tam Kosmo reflektuje. Obiecuję że znajdziemy jakąś kozę... no może muflonicę...

Dawaj w Sudety, Ty miłośniku samotnych emerytek :> Tak Cię przegonię po Śnieżce, że te odcinki już Ci się śnić nie będą :lol:

AUDERE EST FACERE!

Przyjaciel
Przyjaciel
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 23:13
problem moj polega na tym ze ja sie najlepiej laduje w tatrach...sudety ok....ale ja po prostu potrzebuje sie naladowac....a tatry mi pomagaja w tym..nie masz daleko...nie pitol....zreszta...nie dalej niz ja :lol: ale sie zobaczy jeszcze...

choc plany na ten rok mialem pewne...
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 lip 2010, 23:44
że zadam pytanie retoryczne: ładowałeś się w Sudetach???

Wiem, że nie... więc nie pitol, biać...

AUDERE EST FACERE!
Przyjaciel
Przyjaciel
Numer GG: 7953864
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 29 lip 2010, 00:35
Panowie co do mnie jak móie we wrzesniu planuje i tak urlop bo można z głową dostać , ja wiem piekarstwo praca dla ludu ale ile można ludzi karmić lekki to kawałek chleba nie jest szczególnie przy piecu ja na dworze popołudniu 35 u nas przy piecu 47 idzie świra dostać

Potrzebuje wolnego i chce jakoś to wykorzystać, będę sam w sumie, wiec chętnie sie podepnę czy to tatry czy Sudety,nie wazne gdzie wazne w jakim toważystwie ;-).

Pomorze prawie cale zwiedziłem no i ok ale po za leżakowaniem, lubię rekreacyjny wypoczynek, bylem dwa lata temu w Szklarskiej i Karpaczu, coś fajnego jak na majówkę polecam bo się zauroczyłem, potem niestety zabrakło mnie na wypadzie w tatrach a 2 osoby po nim przeszły z zauroczenia w zakochanie i ja tego chciałbym doznać biorąc pod uwagę ze ostatnio straciłem swoja 2 polowke i potrzebuje przerzucić uczucia na coś innego a natura zawsze mnie kręciła - w koncu 4/9 życia spędziłem na wsi i tam sie wychowywałem podróżując jednośladami po polach łąkach wśró jezior i takich tam innych

Bede śledzić temat jak co zawsze jest gg jak sie ustali termin będę potrzebował pomocy co do sprzętu jaki miałbym zabrać po góry to nie przelewki i nawet w maju potrafią bć groźne nie mówiąc o wrześniu czy październiku zależy tez co by się chciało robić jak wysoko chodzić i jak długi dzień na to sie ma - jestem za, za, za, za :)
Obrazek
"Trzymaj swa głowę wysoko, miej na wszystko w koło oko,wtedy życie będzie spoko"

GWIAZDA
GWIAZDA
Numer GG: 1608351
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 29 lip 2010, 07:22
Pontix rządzi :]
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that. Bill Shankly
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Pesland