pesland.pl

Forum Ligi Pro Evolution Soccer Pesland.pl - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum Ligi Pro Evolution Soccer Pesland.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Ligi Pro Evolution Soccer Pesland.pl”. „Forum Ligi Pro Evolution Soccer Pesland.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum Ligi Pro Evolution Soccer Pesland.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Ligi Pro Evolution Soccer Pesland.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Ligi Pro Evolution Soccer Pesland.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Rejestrując się na stronie lub forum Pesland.pl oświadczam iz zapoznałem i zgadzam się z REGULAMINEM LIGI PESLAND.


Powrót do ekranu logowania

cron
JESTEŚ TU FORUM