pesland.pl

V Oficjalny Zlot Ligi PESLAND - Borkowo, 3-5.08.2012

Czas tak szybko mija, że zanim się obejrzeliśmy nastał maj (prawie). Od dłuższego czasu próbowaliśmy coś ustalić, ale zawsze było coś ważniejszego, pilniejszego a kwestia zlotu leżała odłogiem. A przecież to powinien być priorytet!
Nie ma się co rozwodzić nad atrakcyjnością naszych spotkań. Nie muszę zapewne zachęcać dotychczasowych uczestników do uczestnictwa w tej imprezie.
Nowych Pesland'owców, bądź tych którzy do tej pory nie poczuli klimatu dotychczasowych imprez odsyłam do poprzednich relacji.
Na ostatnim nieoficjalnym spotkaniu kilku podstarzałych typów, nastąpiła gra w rosyjską ruletkę... i padło na centralną Polskę czyli Borkowo.

 

Po szybkiej eksploracji zasobów internetowych, użyciu superfiltra Kosmo-kota, wykonaniu połączenia telemostem z właścicielem, miejscówka została zabookowana.

 

 

Nauczeni doświadczeniem stwierdziliśmy, że nie będziemy eksperymentować i wynajmujemy całą chałupę, aby mieć wolną rękę co do organizacji naszego wolnego czasu. Oto jak prezentuje się wynajęty skansen:

 

Informujemy, że nasze spotkanie zaczyna się w piątek 3 sierpnia a kończy się w niedzielę 5 sierpnia fotką oraz tradycyjnym - "do następnego zlotu!". W związku z powyższym proszę o odpowiednie przygotowanie się fizyczne uczestników na ten maraton mentalnego przesilenia, intelektualnych wywodów oraz swego rodzaju zakończenia pewnego etapu naszego życia. Z czego doskonale sobie zdają sprawę uczestnicy dotychczasowych spotkań, nasze życie od tej pory nazywamy "od zlotu" oraz "po zlocie" Tajemnica.

Garść informacji organizacyjnych:

Miejsc do spania (łóżka) - ok. 12. Miejsc noclegowych (materac, namiot) - ilość nieograniczona, choć także płatna. Doświadczenia pokazują, że miejsce spania nie ma żadnego znaczenia Śmiech

Cena za wynajem domku to 600 zł. 3 dzionki (2 noclegi) na osobę ok 50 złotych. Wszystko zależy od ilości osób. Im więcej tym taniej.

Każda osoba, która chce pojawić się na zlocie oraz mieć zapewniony nocleg zobowiązana jest:

1) Potwierdzić ten fakt zapisem na FORUM lub komentarzem do artykułu z deklaracją przyjazdu i prośbą o wpisanie na listę;
2) Po tym fakcie należy bezpośrednio skontaktować się z Emilianem, celem uzgodnienia formy wpłaty zaliczki na poczet noclegu - 25 złotych polskich.
3) Przygotować sobie ok. tydzień sanatorium po zlocie (obowiązkowe)
4) Przygotować rodzinę, że po powrocie już nie będziecie tą samą osobą (fakultatywne).

Pozostałe info na FORUM (będzie pojawiać się w czasie).

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU Artykuły Social Zloty V Oficjalny Zlot Ligi PESLAND - Borkowo, 3-5.08.2012