pesland.pl

X Zlot Przyjaciół Pesland - Wola Raniżowska

10 lat, dekada, 1/10 wieku… ogólnie szmat czasu. Dla niektórych to prawie połowa życia! To na tyle dużo, aby już wiele rzeczy zapomnieć. Ale także to na tyle mało, aby spotkać się z Wami wszystkimi po raz kolejny.

Panowie, to będzie już 10 oficjalny Zlot ligi Pesland. Spotkaliśmy się po raz pierwszy w Luzinie w 2008 roku!

WOLA RANIŻOWSKA 25.08 - 27.08.2017

W rozwinięciu wszystko co powinniście wiedzieć o jubileuszowym zlocie oraz trochę historii

Od tamtego momentu spotkaliśmy się jeszcze w Łodzi, Adamowie, Chańczy, Borkowie, znów w Adamowie (dwukrotnie), a dwa ostatnie lata to wielkopolska wieś Tarnowa. Tych pojedynczych spotkań to nawet nie ma sensu zliczać, bo było ich grube dziesiątki.

Przy każdym kolejnym Zlocie, padają przymiotniki określające i zachęcające do przyjazdu. Dla kilku z nas, każdy Zlot to priorytet w danym roku i tak też będzie tym razem. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji. Po prostu są to zawsze 2-3 dni, w pełni niezmąconego melanżu jaki można sobie wyobrazić.

Same zloty to epickie spotkania i nad tym to już w ogóle nie ma co się rozwodzić. Planowane jest rozegranie nieoficjalnych, aczkolwiek elitarnych Mistrzostw Polski 2017 PES6 oraz PES2017!!!

RELACJE ZE ZLOTÓW ZNAJDZIECIE POD TYMI LINKAMI:

http://www.pesland.pl/artykuly/social/zloty

http://www.pesland.pl/board/viewforum.php?f=120

PS. Zdjęcie przedstawia uczestnika Zlotu z roku 2016 :)

X Oficjalny Zlot Przyjaciół Ligi Pesland Wola Raniżowska 25.08 - 27.08.2017

W tym roku Tasiek stanął na wysokości zadania i znalazł w swojej okolicy bardzo fajne miejsce w pełni odpowiadające naszym założeniom zlotowym, które od dziewięciu lat sprawają się w stu procentach... Tak, jest to koniec świata, dla niektórych może to być za daleko, ale zawsze można się dogadać co do transportu.

 


Informacja o miejscu wraz ze zdjęciami

https://www.eholiday.pl/noclegi-wx6751.html


A tu opis od właścicielki:

1. Do dyspozycji otrzymują Państwo cały domek na ok. 30 ar. działce, a podczas Państwa pobytu nikogo nie ma w domku.
2. Domek jest przygotowany na nocleg dla 12 osób (5 sypialni - 3x2 i 2x3), łóżka z kompletem pościeli (ręczniki we własnym zakresie).
3. W domku jest bieżąca woda (oczywiście również ciepła - ogrzewana w 100 l bojlerze elektrycznym).
4. Domek ogrzewany jest kominkiem, w przypadku chłodnych dni nagrzany na Państwa przyjazd i oczywiście przygotowane drzewo na dalsze palenie (mam nadzieję, że tym terminie będą cieszyć się już państwo słonecznym ciepłem 
5. Kuchnia w domku wyposażona jest w zasadzie w całe podstawowe wyposażenie:
- zastawa (talerz głębokie, płytkie, małe duże, sztućce, szklanki, kubki, miski, kieliszki)
- garnki, patelnie, czajnik, tłuczki, ubijaczki, deski do krojenia,  otwieracze itp. (wszytko, aby ugotować obiad -  a gotujemy na płycie elektrycznej, jest również piekarnik elektryczny)
- oczywiście jest również lodówka z zamrażarką.
- nie ma urządzeń typu mikser, malakser, mikrofala.
- naczynia zmywamy w zlewozmywaku (płyn do naczyń i gąbeczki na wyposażeniu).
6. Na zewnątrz można zorganizować ognisku (przygotowane jest drewno na ognisko i widelczyki do pieczenia kiełbasek) lub grila.
7. W domku w salonie znajduje się sprzęt audio, amplituner, sprzęt TV (telewizor z pakietem NC+ (w pakiecie z kanałami CANAL+ czyli dobre kino, a dla dzieci bajki).
9. Dodatkowo można grać w piłkarzyki, darta, a na zewnątrz w siatkówkę boisko do siatkówki, badmintona, czy piłkę nożną.
10. Dla dzieci do dyspozycji plac zabaw - domek z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą.

Cena za trzy dni to 900 PLNów, jak łatwo policzyć przy pełnej obsadzie dwunastu osób koszt będzie wynosił 75 zeta, więc butelka zwyczajnej "rudej" plus wyżywienie i dojazd. Oficjalnie domek jest na dwanaście osób ale istnieje możliwość aby tą liczbę powiększyć, oczywiście im więcej osób tym mniejszy koszt na osobę.

Informacja dla tych z Was którzy jeszcze nie byli: Wyżywienie i napoje ogniste kupujemy razem w piątek a rozliczamy się dzieląc sumę zakupów na ilość osób, jeśli ktoś przywiezie swoje wyżywienie, alkohol czy inne dobra to ich wartość doliczamy do rachunku i jak wyżej dzielimy przez ilość osób.

CHĘĆ UDZIAŁU POTWIERDZAMY KOMENTARZEM DO ARTYKUŁU, LISTA CHĘTNYCH BĘDZIE NA BIEŻĄCO UAKTUALNIANA

Co do zaliczek proszę o kontakt z Taskiem (Tomasz Kosior)

TRANSPORT:

Ze względu na dosyć sporą odległość istnieje możliwość dojazdu do Łodzi a potem samochodem na miejsce, w tej chwili u mnie w furze są dwa wolne miejsca, być może samochody będą dwa lub nawet trzy... wszystko zależy od tego czy starzy wyjadacze z łódzkiego zdecydują się pojechać. Myślę że jeśli znajdzie się kilka osób, szczególnie z północy i zachodu Polski to nie będzie problemu aby to ogarnąć.

Być może będzie to już ostatni Zlot ligi pesland w formule oficjalnej? Who knows… Tym bardziej nie może Was zabraknąć. Szczególnie odnoszę się do starej gwardii. Zepnijcie poślady i czas na ponowne spotkanie!

Rój, Raul, Młody, Kuba, Kosmo, Zuang, Prop, Górek, Pontix, Zdobywca… i wszyscy inni, do dzieła!!!

POTWIERDZENI UCZESTNICY:

1-4. Tasiek  crew (3 noce)
5. Emilian (3 noce)
6. wcrew (3 noce)
7. Zuang (Andrzej) (3 noce)
8. KOSMO (3 noce)
9. stalowka84 ???
10. Prop
11. Kuba
12. tlenekk ???
LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU Artykuły Social Zloty X Zlot Przyjaciół Pesland - Wola Raniżowska