pesland.pl

VIII Oficjalny Zlot Ligi Pesland

Jak co roku, i tym razem zabieramy się za organizację peslandowego zlotu. Będzie to już VIII oficjalne spotkanie. Tych nieoficjalnych już nie liczę, ponieważ było ich już co najmniej "dziesiąt" Spoko. Z przyczyn niezależnych od nas, w tym roku niestety odpada legendarne już Adamowo i miejscówka u „córki”.

(update 21.04.2015 r.) I wszystko stało się jasne. Znów trzeba było wziąć sprawy we własne ręce i odwalić czarną robotę. Niniejszym informuję, iż VIII Oficjalny Zlot Ligi Pesland odbędzie się w dniach 24-26.07.2015 r. we wsi Tarnowa 115 (woj. wielkopolskie).

Zaczynami konkretne zapisy na listę uczestników. Aby się na niej znaleźć należy:
1. Potwierdzić ten fakt zapisem w tym temacie lub komentarzem do artykułu z deklaracją przyjazdu i prośbą o wpisanie na listę;
2. Skontakować się z Emilianem i uiścić zaliczkę na poczet przyjazdu w wysokości 30 zł.

Można także deklarować przyjazd bez konieczności wpłaty, ale nie wpisuję danej osoby na listę.

Szacunkowy koszt takich trzech niepełnych dni, wliczając w to wszystkie koszty to max 200 zł na łeb (nocleg, dojazd, all inclusive).
Ostateczne rozliczenie wygląda tak, że sumujemy wszystkie wydatki a potem dzielimy na wszystkich uczestników (dotyczy to także kwestii wyżywienia i napojów wyskokowych). Zakupy robimy wspólnie zaraz po przyjeździe w pobliskim markecie. To wydaje się optymalnym rozwiązaniem, choć jeśli ktoś nie życzy sobie takiego rachowania - pełen looz. Odpalimy peslandowy kalkulator Tajemnica
Zlotowiczów zapraszać nie zamierzam, natomiast nowych graczy czy przede wszystkim narybek grający w nową odsłonę na wszystkich platformach zachęcam do przyjazdu, zapoznania się i spędzenia uroczego weekendu.

Można zapoznać się z relacjami z poprzednich zlotów na forum.

Lista obecności:

 1. Emilian
 2. wcrew
 3. Raul
 4. RYBSON
 5. Tasiek
 6. Kuba
 7. Prop
 8. acti90
 9. KOSMO
 10. Andrzej vel zuang
 11. Roor1910

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU Artykuły Social Zloty VIII Oficjalny Zlot Ligi Pesland