pesland.pl

VII Oficjalny Zlot Ligi Pesland Adamowo 25-27.07.2014 r.

ADAMOWO

Po ustaleniach w gronie najbardziej zainteresowanych informujemy, że VII Oficjalny Zlot Ligi Pesland odbędzie się w dniach 25.07 - 27.07.2014 r. w doskonale nam znanej "miejscówie" czyli w Adamowie w Wielkopolsce. w tym samym miejscu w którym odbył się III i VI Zlot (Subiektywna RELACJA Emiliana oraz KUBY) czyli u atrakcyjnej właścicieli i jej matki :)
Zdajemy sobie sprawę, że powinniśmy miejsce i termin skonsultować ale wcześniejsze doświadczenia pokazują coś innego, więc stawiamy Was przed faktem dokonanym.

W rozwinięciu szczegółowe informacje oraz obowiązki osób zgłaszających akces w tym trzydniowym melanżu...
Zachęcamy wszystkich do udziału, szczególnie przedstawicieli lig PES2013 oraz PES2014. W końcu trzeba się poznać Spoko


Podobnie jak w przeszłości nikogo nie mamy  zamiaru zachęcać, nikogo nie mam zamiaru odwracać od chęci przyjazdu. Dla każdego Peslandowca z krwi i kości te 3 dni powinny być punktem obowiązkowym w całym roku :)

Sama miejscowość Adamowo (gmina Kleczew) jest raczej (na pewno) wsią przy Jeziorze Budziszewskim, a sam dom który wynajmujemy jest oddalony od niego o ok. 500 metrów. Dojazd bez samochodu jest utrudniony, ale praktyka pokazała że zmotoryzowani odbierali innych zlotowiczów z Konina (ok. 35 km).

Miejscową atrakcją jest bar Relax - niemal legendarne już miejsce wśród zlotowiczów.

 

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Garść informacji organizacyjnych:

Miejsc do spania (łóżka) - ok. 11. Miejsc noclegowych (materac, namiot) - ilość nieograniczona, choć także płatna. Doświadczenia pokazują, że miejsce spania nie ma żadnego znaczenia :rotfl:

Cena za wynajem domku to 800 zł. 3 dzionki (piątek-niedziela) na osobę ok 55 złotych - przy 15 osobach (choć właścicielka ostro negocjowała że przy liczbie większej niż 11 trzeba będzie dopłacić, ale jeszcze sobie z nią ponegocjuję :P ). Wszystko zależy od ilości osób. Im więcej tym taniej.

Ostateczne rozliczenie wygląda tak, że sumujemy wszystkie wydatki a potem dzielimy na wszystkich uczestników (dotyczy to także kwestii wyżywienia i napojów wyskokowych). To wydaje się optymalnym rozwiązaniem, choć jeśli ktoś nie życzy sobie takiego rachowania - pełen looz. Odpalimy peslandowy kalkulator Spoko

Każda osoba, która chce pojawić się na zlocie oraz mieć zapewniony nocleg zobowiązana jest:
1) Potwierdzić ten fakt zapisem w tym temacie lub komentarzem do artykułu z deklaracją przyjazdu i prośbą o wpisanie na listę;
2) Po tym fakcie należy bezpośrednio skontaktować się z Emilianem, celem uzgodnienia formy wpłaty zaliczki na poczet noclegu - 25 złotych polskich. Zaliczka nie podlega zwrotowi w razie braku przyjazdu osoby wpłacającej;
3) Przygotować sobie ok. tydzień sanatorium po zlocie (obowiązkowe)
4) Przygotować rodzinę, że po powrocie już nie będziecie tą samą osobą (fakultatywne).

No coż, odliczanie zostało rozpoczęte!!!

Lista uczestników:
1. Emilian (zaliczka wpłacona)
2. wcrew (zaliczka wpłacona)
3. Raul
4. Młody
5. Prop
6. Gorek
7. Tasiek
8. KOSMO
9. Zuang
10. Kuba???
11. Roor1910
12. Rybson???

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU Artykuły Social Zloty VII Oficjalny Zlot Ligi Pesland Adamowo 25-27.07.2014 r.