pesland.pl

VI Oficjalny Zlot Pesland - Adamowo 28.06 - 30.06.2013r.

ADAMOWO

VI Oficjalny Zlot Ligi Pesland odbędzie się w dniach 28.06 - 30.06.2013r. w Adamowie w Wielkopolsce, w tym samym miejscu w którym odbył się IV Zlot (Subiektywna RELACJA Emiliana) czyli u atrakcyjnej właścicieli i jej matki :)
Zdajemy sobie sprawę, że termin jest dość bliski ale sami nie mieliśmy wyjścia ze względu na brak czasu i waszej pomocy... Domek jest dostępny tylko w tym terminie w sezonie letnim.
Jest to sprawdzona miejscówka ze wspaniałym akwenem wodnym, barem relax (tanio i smacznie) oraz świetnym domkiem.

WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS, JEŚLI MACIE INNA MIEJSCÓWKĘ W DOGODNIEJSZYM TERMINIE, TO NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE ABY ZLOT PRZEŁOŻYĆ CZY ZMIENIĆ MIEJSCE. JEDNAK TAKA INFORMACJA POWINNA BYĆ POTWIERDZONA O DOSTĘPNOŚCI, CENIE ITP, NIE WYSTARCZY SAM LINK...

W ROZWINIĘCIU WIĘCEJ INFO.


Nie ma się nad czym rozwodzić. Fakty są takie a nie inne. Nikogo nie mam zamiaru zachęcąć, nikogo nie mam zamiaru odwracać od chęci przyjazdu. Dla każdego Peslandowca z krwi i kości te 3 dni powinny być punktem obowiązkowym w całym roku :)

 

 

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Garść informacji organizacyjnych:

Miejsc do spania (łóżka) - ok. 11. Miejsc noclegowych (materac, namiot) - ilość nieograniczona, choć także płatna. Doświadczenia pokazują, że miejsce spania nie ma żadnego znaczenia :rotfl:

Cena za wynajem domku to 1200 zł. 3 dzionki (piątek-niedziela) na osobę ok 80 złotych - przy 15 osobach (choć właścicielka ostro negocjowała że przy liczbie większej niż 11 trzeba będzie dopłacić, ale jeszcze sobie z nią ponegocjuję :P ). Wszystko zależy od ilości osób. Im więcej tym taniej.

Każda osoba, która chce pojawić się na zlocie oraz mieć zapewniony nocleg zobowiązana jest:
1) Potwierdzić ten fakt zapisem w tym temacie lub komentarzem do artykułu z deklaracją przyjazdu i prośbą o wpisanie na listę;
2) Po tym fakcie należy bezpośrednio skontaktować się z Emilianem, celem uzgodnienia formy wpłaty zaliczki na poczet noclegu - 40 złotych polskich. Zaliczka nie podlega zwrotowi w razie braku przyjazdu osoby wpłacającej;
3) Przygotować sobie ok. tydzień sanatorium po zlocie (obowiązkowe)
4) Przygotować rodzinę, że po powrocie już nie będziecie tą samą osobą (fakultatywne).

No coż, odliczanie zostało rozpoczęte!!!

Lista uczestników:
1. Emilian (zaliczka wpłacona)
2. wcrew (zaliczka wpłacona)
3. Prop (zaliczka wpłacona)
4. Kuba (zaliczka wpłacona)
5. Tasiek (zaliczka wpłacona)

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU Artykuły Social Zloty VI Oficjalny Zlot Pesland - Adamowo 28.06 - 30.06.2013r.