pesland.pl

X Zlot Przyjaciół Pesland - Wola Raniżowska

10 lat, dekada, 1/10 wieku… ogólnie szmat czasu. Dla niektórych to prawie połowa życia! To na tyle dużo, aby już wiele rzeczy zapomnieć. Ale także to na tyle mało, aby spotkać się z Wami wszystkimi po raz kolejny.

Panowie, to będzie już 10 oficjalny Zlot ligi Pesland. Spotkaliśmy się po raz pierwszy w Luzinie w 2008 roku!

WOLA RANIŻOWSKA 25.08 - 27.08.2017

W rozwinięciu wszystko co powinniście wiedzieć o jubileuszowym zlocie oraz trochę historii

Komentarze (88)   Dodaj komentarz   Więcej…


IX Oficjalny Zlot Ligi Pesland.pl

Trochę późno się obudziliśmy, z wiekiem sen zimowy trwa coraz dłużej... no nic w tym roku dziewiąty już ZLOT odbędzie sie w dniach 15.07-17.07 w Tarnowej (województwo wielkopolskie), tej samej miejscowości co w zeszłym roku, miejscówka spokojna, tania, w centrum, właścicielka wyrozumiała... nawet z własnej inicjatywy wyprasowała prześcieradło aby nam się lepiej grało na rzutniku...
Jest 15 miejsc noclegowych, cena 25 zeta za dobę...

W rozwinięciu szczegóły dotyczące miejsca, kosztów, organizacji itp

SERDECZNIE ZAPRASZAMY SZCZEGÓLNIE TYCH KTÓRYCH JESZCZE NIE BYŁO NA NASZYCH ZLOTACH... NIEKTÓRZY STALI ZLOTOWICZE JUŻ POTWIERDZILI SWOJĄ OBECNOŚĆ.

Komentarze (37)   Dodaj komentarz   Więcej…


VIII Oficjalny Zlot Ligi Pesland

Jak co roku, i tym razem zabieramy się za organizację peslandowego zlotu. Będzie to już VIII oficjalne spotkanie. Tych nieoficjalnych już nie liczę, ponieważ było ich już co najmniej "dziesiąt" Spoko. Z przyczyn niezależnych od nas, w tym roku niestety odpada legendarne już Adamowo i miejscówka u „córki”.

(update 21.04.2015 r.) I wszystko stało się jasne. Znów trzeba było wziąć sprawy we własne ręce i odwalić czarną robotę. Niniejszym informuję, iż VIII Oficjalny Zlot Ligi Pesland odbędzie się w dniach 24-26.07.2015 r. we wsi Tarnowa 115 (woj. wielkopolskie).

Komentarze (116)   Dodaj komentarz   Więcej…


VII Oficjalny Zlot Ligi Pesland Adamowo 25-27.07.2014 r. START

ADAMOWO

To już dziś!!! Długo oczekiwany kolejny oficjalny zlot użytkowników pesland.pl staje się faktem.
Nadal zapraszamy wszystkich, którzy mają jeszcze szansę przyjechać. Pewne jest uczestnictwo 11 osób i to cieszy. Być może pojawi się ktoś z ekipy PES2013 lub PES2014 i dołączy do Raula, wcrew, Młodego, Propa, RYBSONA, KOSMO, Zuanga vel Andrzeja, Pontixa, Taśka, Roora i Emiliana?
Ze swojej strony obiecuję jakąś soczystą relację. Jak zwykle będzie co opowiadać Śmiech

Do zobaczenia na miejscu!!!

Komentarze (36)   Dodaj komentarz


VII Oficjalny Zlot Ligi Pesland Adamowo 25-27.07.2014 r.

ADAMOWO

Po ustaleniach w gronie najbardziej zainteresowanych informujemy, że VII Oficjalny Zlot Ligi Pesland odbędzie się w dniach 25.07 - 27.07.2014 r. w doskonale nam znanej "miejscówie" czyli w Adamowie w Wielkopolsce. w tym samym miejscu w którym odbył się III i VI Zlot (Subiektywna RELACJA Emiliana oraz KUBY) czyli u atrakcyjnej właścicieli i jej matki :)
Zdajemy sobie sprawę, że powinniśmy miejsce i termin skonsultować ale wcześniejsze doświadczenia pokazują coś innego, więc stawiamy Was przed faktem dokonanym.

W rozwinięciu szczegółowe informacje oraz obowiązki osób zgłaszających akces w tym trzydniowym melanżu...
Zachęcamy wszystkich do udziału, szczególnie przedstawicieli lig PES2013 oraz PES2014. W końcu trzeba się poznać Spoko

Komentarze (79)   Dodaj komentarz   Więcej…


Adamowo: Rój i Relaks, czyli podsumowanie zlotu Pesland!

Piątkowy poranek który jest zakończeniem roku szkolnego to średni pomysł na jazdę PKP, aaaale czego się nie robi dla Pesland :)

Całe szczęście że jechałem bezpośrednim, bo oczywiście w Warszawie dobiło narodu. Aż chciało się się krzyknąć klasykiem "KŁOPOTY, KŁOPOTY NAJMANA"!

Ale z relacji smsowej dowiedziałem się, że szef wszystkich szefów Raul Gonzalez ze Szczecina miał podobnie.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Mecze zlotowiczów przedłużone z automatu

Tak jak co roku, ekipa zlotowa, tym razem w składzie: wcrew, Emilian, BlueOle, Kuba, Roor oraz Raul ma przedłużone wszystkie mecze automatycznie. Niektórzy dopiero człapią w kierunku domu, niektórzy nie mają siły dopaść się do komputera, a jeszcze inni strzelają piwko na ośce w celu podtrzymania kondycji, a więc siła wyższa :P

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


VI Oficjalny Zlot Pesland - Adamowo 28.06 - 30.06.2013r.

ADAMOWO

VI Oficjalny Zlot Ligi Pesland odbędzie się w dniach 28.06 - 30.06.2013r. w Adamowie w Wielkopolsce, w tym samym miejscu w którym odbył się IV Zlot (Subiektywna RELACJA Emiliana) czyli u atrakcyjnej właścicieli i jej matki :)
Zdajemy sobie sprawę, że termin jest dość bliski ale sami nie mieliśmy wyjścia ze względu na brak czasu i waszej pomocy... Domek jest dostępny tylko w tym terminie w sezonie letnim.
Jest to sprawdzona miejscówka ze wspaniałym akwenem wodnym, barem relax (tanio i smacznie) oraz świetnym domkiem.

WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS, JEŚLI MACIE INNA MIEJSCÓWKĘ W DOGODNIEJSZYM TERMINIE, TO NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE ABY ZLOT PRZEŁOŻYĆ CZY ZMIENIĆ MIEJSCE. JEDNAK TAKA INFORMACJA POWINNA BYĆ POTWIERDZONA O DOSTĘPNOŚCI, CENIE ITP, NIE WYSTARCZY SAM LINK...

W ROZWINIĘCIU WIĘCEJ INFO.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Koszulka Pesland.pl z własnym nickiem

Tak jak zapowiadaliśmy ruszamy z zapisami i wpłatami na unikatowe koszulki z logiem naszej strony oraz nickiem na plecach. Koszulki będą w kolorze czarnym, logo identyczne jak na poniższym screenie, zaś jeżeli chodzi o login to może być duży lub mały (u mnie jest duży). Koszt takiego cacka wynosi 35 złoty plus koszta przesyłki. (poczta ok 5 zeta)

Zainteresowanych proszę o wpisywanie się w tym temacie, (podanie rozmiaru oraz nicku) wówczas wtedy każdemu wyślę namiary do przelewu.

Komentarze (41)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 2

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły Social Zloty