pesland.pl

#9 Tsu odpowiada na "23 pytania"

Naszym dzisiejszym przesłuchiwanym będzie kapitan FC Nankatsu - Tsubasa. Zapraszamy do czytania.. słuchania i oglądania

"Była to moja ulubiona bajka i gdy zaczynałem przygode z Internetem od razu pierwsza myślą na login był właśnie Tsubasa."

Komentarze (4)   Dodaj komentarz   Więcej…


#8 MoJoJOJO odpowiada na "23 pytania"

Mojo Jojo- "genialna małpa podobna do człowieka. Żyje w centrum miasta na szczycie wulkanu. Za wszelką cenę chce zniszczyć Atomówki [edit: Ligę Pesland], które zawsze niweczą jego plany zapanowania nad światem". (źródło:wikipedia) Nie, nie...to nie ten sam, jednak nosi ten sam przydomek. Jak sam wskazuje (...)A wzielo sie to stad ze jak zaczynalem przygode z pesland to moj mlodszy brat( Mihi) ogladal nałogowo Cartoon Network w tym Atomowki(...) to dzięki swojemu bratu wpadł na |GENIALNY POMYSŁ| nazwania siebie postacią z kreskówki. Jedynym klubem, któremu kibicuje jest...JEGO WŁASNY W KTÓRYM GRA [brawa za szczerość]

Zapraszamy do przeczytania materiału z osobą, która jak Pinki i Mózg próbuje opanować świat [w tym ligę Pesland]!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


#7 KOSMO odpowiada na "23 pytania"

Pozostajemy w okolicach centralnej Polski i przenosimy się z Warszawy do pobliskiego Legionowa. Dziś pomęczymy naszymi pytaniami zapalonego fotografa, kibica argentyńskiego Boca Juniors oraz przede wszystkim weterana peslandowych boisk - KOSMO, który w rozgrywkach naszej ligi uczestniczy już ponad 6 lat! Pewnie wielu z Was zastanawiało się na genezą jego nicku..

"To jest po prostu jedna z moich ksyw, pseudonim nadany w liceum na wagarach klasowych przez mojego kolegę, podejrzewam, że wzięła się z tego, żę...jestem inny, jakby z innej planety :)"

Zapraszamy więc do przeczytania materiału z przybyszem z planety Krab - niekwestionowanym Królem Krabów! ;)

Komentarze (4)   Dodaj komentarz   Więcej…


#6 greg odpowiada na "23 pytania"

Tym razem wędrujemy do centralnej Polski, a dokładniej do Warszawy. To właśnie tam swoje centrum dowodzenia ma gracz, który z uporem maniaka stara się pobić rekord składanych rezygnacji, należący do niegrającego już Korula. Tak, tak, zgadliście. Dzisiaj przepytamy najstarszego gracza naszej ligi - grega! Nick - nic oryginalnego. Mecze wyjazdowe - nie jeździ. Ulubiony klub zagraniczny - nie ma. Wydawałoby się, że greg to jakiś nudziarz i w ogóle nie warto klikać w Więcej..., aby rozwinąć tekst. Idziemy dalej, a tam nagle greg mówi otwarcie, że.. z chęcią dałby klapsa Arturowi! Szok, nie wiem co powiedzieć. Lepiej będzie, jak sami doczytacie resztę i dowiecie się m.in. kim jest Artur ;) Zapraszamy do czytania.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


#5 Pontix odpowiada na "23 pytania"

Galopem ruszamy z kolejną odsłoną, bo z powodu problemów technicznych, nie ukazało się czwartkowe wydanie dwudziestki trójki. Tym razem w roli głównej rodowity Pyrus - Ponton, Pono, Pon, Ponti, Pontix. Barwna postać ligi, która jest z Peslandem od.. tak dawna, że podobno nawet najstarsi górale tego nie pamiętają. Czasami bardziej aktywnie udzielał się w ramach rozwoju strony - głównie machał piórem, ale był także moderatorem. Uczestniczył w I zlocie Pesland - Luzino 2008, a na każdy kolejny ostrzył zęby. Fakt faktem zajęło mu to zaledwie 4 lata, ale ostatecznie dotarł na zlot numer pięć - Borkowo 2012. Ogólnie rzecz biorąc, pozytywnie zakręcony człowiek, z którym miałem przyjemność uciąć sobie dłuższą pogawędkę w czasie kilkugodzinnej podróży pociągiem na zlot. Zapewniam Was więc, że podczas tej czytanki, nie będziecie się nudzić - wiem co mówię :)  Ciekawe co tym razem zaserwował zapontixował nam Pan Ponton. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Komentarze (4)   Dodaj komentarz   Więcej…


#4 Sawik odpowiada na "23 pytania"

No i tym razem przyszedł czas na wcześniej zapowiadanego gracza szczecińskiej sceny Pro Evolution Soccer - Sawika. Oprócz meczów Pogoni Szczecin, nie ogląda żadnych spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Na co dzień grywa w piłkę nożna siatkówkę, a jeśli jesteś farbowanym lisem i nie można z Tobą pożartować, to do Sawika lepiej się nie zbliżaj. Tak pokrótce przedstawia się sylwetka 26letniego gracza, który najwidoczniej nie może odpędzić się od swojego gangsterkiego życia i mimo opuszczenia swego czasu szeregów mafii pesland, postanowił znów do niej dołączyć (if you know what I mean) :) Zapraszamy do czytanki.
PS. W związku z dzisiejszym Świętem Niepodległości - jak mawia autor poniższego kawałka - muzyczka!

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


#3 woker650 odpowiada na "23 pytania"

Miało nie być, ale ostatecznie udało mi się uzyskać dostęp do potrzebnych materiałów i oto tam taram dam dam.. 23 pytania z udziałem wokera650! Problemy techniczne spowodowały, że zrobiła się jednodniowa obsuwa (patrząc na zegarek, to w sumie kilkuminutowa), za co z góry przepraszam, ale jak to mawiają - złośliwość rzeczy martwych. Wracając już jednak do wątku głównego.. Wiecie od czego bolą zęby naszego łódzkiego peslandowicza, peslandowca (?!) (nazwijcie to jak checie, fuck this)? Dlaczego został strażnikiem teksasu? I komu radzi zjeść snickersa? Dowiecie się tego, czytając poniższy "wywiad". Cytując jednego z komentatorów C.. pewnego kanału sportowego: Proszę Państwa, siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!

Komentarze (6)   Dodaj komentarz   Więcej…


#2 gierkowicz odpowiada na "23 pytania"

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta! Już dziś wjeżdża kolejna dwudziestka trójka. Jednak zanim przejdziemy do sedna, najpierw ogłoszenia parafialne. Na ten tydzień planowane są dwie publikacje, tj. poniedziałkowa z udziałem gierkowicza, oraz czwartkowa w rolach głównych z wokerem650. Na kolejny tydzień póki co gości zdradzał nie będą, mogę jedynie powiedzieć, że jednym z nich będzie któryś z reprezentantów szczecińskiej sceny. Koniec ogłoszeń. Teraz konkrety, pyk. W drugiej odsłonie "23 pytań" swoimi odpowiedziami zaszczycił nas gierkowicz. Ciekawostką jest, że gierek od kilku sezonów bierze udział w rozgrywkach dwóch wersji PESa jednocześnie. Czynnie uczestniczy on w lidze PES6 (od którego zaczęła się jego przygoda z pesland) oraz co sezon można spotkać go grającego w najnowszą część gry. Z pewnością pozwala mu to na obiektywną ocenę dotyczącą kierunku w którym idzie Pro Evolution Soccer. Czy jest ona pozytywna? Dlaczego PES, a nie FIFA? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w rozwinięciu newsa. Zapraszamy do czytanki.

Komentarze (6)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 3

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły Publicystyka Wywiady