pesland.pl

Felietony

Statystyki tygodnia (03-12.04.2015)

Na początek zła informacja. W tym tygodniu nie będzie nowego wydania naszego Tygodnika Pesland. Złożył się na to nawał obowiązków plus choróbsko. W zamian przygotowałem statystyki ostatniego cyklu rozgrywek PES6 oraz PES2015. Graczami tygodnia zostali:

gielek (PES6 Ekstraklasa), vetor21 (PES6 I liga), adipes (PES2015 PC), Kr4t3r (PES2015 PS3) oraz Situ1987 (PES2015 PS4).

Gratulujemy!

Komentarze (4)   Dodaj komentarz   Więcej…


Tygodnik Pesland "Kopnij, biegnij" nr2/2015 (06.04.2015)

Prezentujemy drugi numer Tygodnika Pesland. Tym razem trochę mniej obszernie ze względu na Wielkanoc, ale zawsze coś do poczytania się znajdzie. Nadal czekamy na Wasze teksty, niekoniecznie o tematyce sportowej, wybór dowolny. Materiały proszę kierować na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

POBIERZ TYGODNIK PESLAND "KOPNIJ, BIEGNIJ" nr2/2015

Komentarze (8)   Dodaj komentarz


Tygodnik Pesland powraca! "Kopnij, biegnij" nr1/2015 (30.03.2015)

Pewnie nikt się tego nie spodziewał, ale stało się, reaktywacja Tygodnika Pesland! E-Gazeta nosi tytuł "Kopnij, biegnij" i będzie ukazywała się w co poniedziałek. W środku wywiady, statystyki, pisanki i wspominki. Wszystkiego po trochu. Nie wiedziałem czy uda mi się wszystko dopiąć na ten tydzień, ale wypaliło. Emtees się postarał, naprędce udało się przeprowadzić krótki wywiad (nawet nie wiedział, że to do e-prasy idzie :D), szybka aktualizacja, parę słów i mamy pierwszy, 15sto stronicowy numer. Zachęcamy wszystkich graczy do czynnego brania udziału w tym projekcie. Możecie podsyłać swoje teksty, które wpleciemy w kolejne wydanie.
Twórzmy go razem! Miłego czytania! Numer do ściągnięcia poniżej, w formacie pdf.

POBIERZ TYGODNIK PESLAND "KOPNIJ, BIEGNIJ" nr1/2015

Komentarze (15)   Dodaj komentarz


Prosto z frontu – Mistrzostwa Świata wkraczają w decydującą fazę!

Zachowując terminologię wojskową – na pierwszy ogień poszło mięso armatnie które sprawdziło mocniejsze armie.

Dlatego do domu jedzie chociażby Oficjalna Zbieranina Piłkarzy Urodzonych w Kamerunie (mówiłem że Eto'o nie będzie na boisku!) czy Pospolite Ruszenie Mniej Wartościowych Tubylców z Premiership.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


Mundial, bloody hell!

Nie będę tu pisał o tym kto wyjdzie z grupy bo i tak nikogo nie obchodzi które przystawki spoza Europy poza Brazylią i Argentyną odpadną w 1/8 finału.

Jeśli miałbym typować coś na czym da się troszkę zarobić - Urugwaj nie wychodzi z grupy, Eto'o nie wychodzi na boisko, Giroud zostaje królem strzelców a Hiszpania odpada najpóźniej w 1/8.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Pontixowe pióro #8

Za nami ostatnie rozstrzygnięcia w grupach Mistrzowskich i Spadkowych wszystkich klas rozgrywkowych. Pozostały jedynie kosmetyczne zmiany na niektórych miejscach, jednak znamy już praktycznie szczęśliwców awansujących do wyższych klas i przegranych, którzy spadną z obecnej ligi. Szybki rzut na "owe" grupy ligowe przedstawia nam Pontix. Zapraszamy do miłej lektury.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 3

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU