pesland.pl

Nowa Strona, nowe zasady

Rewolucja za pasem, jeszcze jest sporo do zrobienia ale już teraz kilka wskazówek jak posługiwać się naszą witryną.

Po pierwsze i najistotniejsze: LOGUJEMY SIĘ DANYMI Z POPRZEDNIEGO FORUM. Nie ma już podwójnego logowania, logując się na stronie użytkownik automatycznie jest zalogowany na forum. Jeśli ktoś ma problemy z logowaniem to proszę o kontakt ze mną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub GG

Logujemy się na prawym górnym rogu.

 
Po poprawnym zalogowaniu po lewej stronie powinien pojawić się panel użytkownika na którym znajdują się informację o Prywatnych Wiadomościach na forum oraz linkiem do wyszukiwania nowych postów.

Zalogowanie daje dostęp do typowania wyników meczów w naszym konkursie "Typer w Pesland"
Przed pierwszym swoim typem proszę się zapoznać z REGULAMINEM TYPERA. Konkurs na dobre ruszy w czwartek 09.XII.2010


Jeśli ktoś chcę szybko przeszukać forum jak i stronę ma teraz do dyspozycji "automatyczną szukajkę" :) Wystarczy wpisać daną frazę a system samy wyszuka wskazaną zawartość zarówno na stronie jak i forum. Możliwe też jest szukanie w treściach googli, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję.Ciekawostką jest również oglądanie filmików z "Parcia na szkło". Można obejrzeć tradycyjnie na stronie:Jak i w efekcie "Lightbox" wraz z powiększeniemNa dole strony są skróty do ostatnich postów na forum, ogólne i dla każdej z lig.

Niestety jest jeszcze sporo do zrobienia, w miarę wolnego czasu będziemy udoskonalać stronę i forum dodając czy też modyfikując funkcjonalności.

Ważna sprawa. NIE WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM PRZENIOSŁY SIĘ AWATARY NA FORUM. PROSZĘ O WAS AKTUALIZACJE.

Jeśli macie jakieś sugestie lub też zauważycie jakieś błędy proszę pisać na FORUM W TYM WĄTKU.

ENJOY - ŚWIĘTY MIKOŁAJ

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły Poradniki Nowa Strona, nowe zasady