pesland.pl

PES2018: Patch licencyjny

Kilku godzin po premierze PES2018 światło dziennie ujrzał pierwszy patch dodający poprawne nazwy, herby oraz stroje w drużynach bez licencji. Co najważniejsze, patch ten działa zarówno na konsolach PS4, jak i na platformie PC. Poniżej podajemy link do pobrania dodatku.

PES 2018 WEHK Community OF v0.1 For PS4/PC

Instrukcja instalacji w rozwinięciu newsa.

Komentarze (17)   Dodaj komentarz   Więcej…


UWAGA - Uzytkownicy Internet Explorera 7 i 8

Użytkowników korzystających z przeglądarki Internet Explorer w wersjach 7 i 8 prosimy o logowanie przez http://pesland.pl/component/user/login lub zaktualizowanie przeglądarki do wersji 9 w której problem kompatybilności nie występuje.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz


Jak wrzucać obrazki aby były widoczne na forum (także poprzez skrypt)

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z TYM TUTKIEM, MIMO ŻE BYŁO TO WAŁKOWANE KILKA RAZY TO NADAL JEST GRUPA GRACZY KTÓRA MA CIĄGLE PROBLEMY Z UMIESZCZANIEM SKRINÓW W NASZYM SKRYPCIE.

Wszystkie poradniki dotyczące poprawnej obsługi skryptu oraz strony znajdują się POD TYM ADRESEM

Jednym z podstawowych obowiązków graczy na Pesland, jest zamieszczanie screenów (obrazków) ze strzelcami oraz ewentualnie statystykami z rozegranych meczów. Powoduje to, że istnieje dowód rozegrania spotkania oraz sam wpisany wynik spotkania w skrypcie nie jest "suchym" wpisem na forum, ale przedstawieniem realnego meczu.W związku z częstymi problemami graczy z wstawianiem obrazków na forum zamieszczamy krótki tutorial.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Jak grac na FIVE SERVER

Jak wiecie Pes6j niedługo pozbawi nas grania na defaultowej wersji gry. Na pomoc przyszli Rosjanie, którzy na podstawie serwera do PES5 stworzyli serwer do naszej "szósteczki". Pewnie większość z Was już wie co i jak należy zrobić ale dla tych którzy nie odwiedzają innych serwisów przygotowaliśmy tutorial HOW TO do Five Servera

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


UPDATE wpisywania wyników

Z uwagi na wiele problemów związanych ze screenami wprowadziliśmy zmianę w skrypcie.

Od tej chwili znaczniki w miejscu opisu spotkania pojawiają się automatycznie.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


Nowa Strona, nowe zasady

Rewolucja za pasem, jeszcze jest sporo do zrobienia ale już teraz kilka wskazówek jak posługiwać się naszą witryną.

Po pierwsze i najistotniejsze: LOGUJEMY SIĘ DANYMI Z POPRZEDNIEGO FORUM. Nie ma już podwójnego logowania, logując się na stronie użytkownik automatycznie jest zalogowany na forum. Jeśli ktoś ma problemy z logowaniem to proszę o kontakt ze mną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub GG

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Instrukcja do Skryptu Pesland

Stworzony skrypt oparty jest na doskonale znanych z przeszłości rozwiązaniach stosowanych w Pesland. Charakteryzuje się on jednak nowymi funkcjonalnościami przy jednoczesnym zachowaniu intuicyjności. A wszystko to dzięki wprowadzeniu do funkcjonowania skryptu baz danych zawodników, drużyn z PESa, herbów drużyn w połączeniu z bazą danych użytkowników. Tak oto, dzięki wspólnej pracy kilku osób, powstało narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli się cieszyć zawsze aktualną sytuacją ligową podaną w bardzo atrakcyjnej formie.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły Poradniki