pesland.pl

PES6: Finał Pesland Glory Cup#6 woker650-burzaPROSTO

Długo wyczekiwany przez kibiców obu drużyn finał rozgrywek Pesland Glory Cup będącego częścią szóstej edycji Lig Krajowych Pesland gościł stadion El Monumental w Buenos Aires.

Do finału dotarły: River Plate prowadzone przez woker650 oraz FC Koln dowodzone przez burzaPROSTO.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z meczu!

River Plate w rozgrywkach ligi Conmebol zdecydowanie ustąpiło pola Vasco da Gama (Mihi) oraz Estudiantes (wesoly89) skutkiem czego z trzeciego miejsca trafiło do Glory Cup. Warto podkreślić, że awans do tych rozgrywek odbył się kosztem m.in. Roora1910, zielonego wojownika czy creata1994.

W fazie grupowej Glory Cup woker nie miał problemów z awansem do najlepszej ósemki, zajmując pierwszej miejsce. W pucharówce odprawił Rybsona, a następnie BlueOle (obie wygrane w stosunku 3-2).

FC Koln w rozgrywkach ligi niemieckiej miało mniej utytułowanych rywali od River. Udało się zająć trzecie miejsce w stawce której zdecydowanie przewodzili dawidziak oraz Ogryz. W pokonanym polu burza pozostawił takich graczy jak Weiz czy Proboszcz.

Po awansie do Glory Cup niemiecka ekipa trafiła na mocna stawkę w fazie grupowej, ale udało się awansować do ćwierćfinału, eliminując adiego87a i wcrew. Faza pucharowa to niespodziewane wygrane z Emilianem (4:2) oraz Sieją (2:2 i 4-2 w karnych).

Można powiedzieć, że postawa Koln prowadzonego przez burzę była największą niespodzianką turnieju, ponieważ gracz z Suwałk nie był stawiany w gronie faworytów turnieju.

Czy burzaPROSTO po wielu sezonach na naszej arenie odniesie pierwszy duży sukces?

Z drugiej strony stanie  woker, który w szybkim tempie awansował do Ekstraklasy i będzie się starał powiększyć listę swoich sukcesów na arenie Pesland.

Sympatycy River liczą na duet Trezeguet-Cavenaghi oraz na atut własnego boiska, z kolei niemieccy fani opierają swoje nadzieje na duecie Podolski-Novakovic oraz doświadczeniu ich trenera, który od wielu sezonów zmaga się z przeciwnikami na wirtualnych arenach.

Przenieśmy się na stadion w Buenos Aires:

Składy drużyn:

River Plate:

FC Koln:

Małe problemy wynikły w transmisji z powodu niedoświadczenia operatora kamer, który był ponadto rozkojarzony widokiem pięknych fanek argentyńskiego futbolu. W związku z tym relacja zaczęła się małym opóźnieniem. Mecz był grany na raty stąd zmiana koszulek około 70 minuty. Mimo przeciwności efekt końcowy nie jest najgorszy, w połączeniu z grą zawodników powstał materiał, który trzeba koniecznie zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze trenerów:

woker650:

"Po pierwsze gratulacje dla Burzy za dotarcie do finału i za dobry mecz. Podobnie jak w moim poprzednim finale na Peslandzie, tak i tym razem pojawił się dreszczyk emocji. Przez chwilę miałem wrażenie że pierwszy raz trzymam pada w dłoni, ale pare udanych zagrań i dobrze wszedłem w mecz. Mimo tego, że do przerwy prowadziłem 2:0 to wciąż byłem świadomy że nie takie mecze się już przegrywało w PESa, i dzięki temu że nadal byłem skoncentrowany udało się wygrać to spotkanie w dobrym stylu. Korzystając z okazji chciałbym powiedzieć, że nie odniósłbym sukcesu, gdyby moi piłkarze nie byli aż tak zmotywowani chęcią pozbycia się krążącej po Peslandzie opinii słabej drużyny ;)"

burzaPROSTO:

"spotkanie fatalne w moim wykonaniu,po za tym nie grałem skupiony bo miałem gości w pokoju, co tu pisac, gratuluje zwycięscy, mogło to potoczyć się inaczej ale nie ten czas i miejsce,pozdro"

 

 

River Plate (woker650) - FC Koln (burza PROSTO) 3-1 (2-0)

Cavenaghi 17'

Funes Mori 34'

Trezeguet 50'

Jong Tae-Se 82'

 

Zwycięzcy jak i pokonanemu redakcja składa serdeczne gratulacje!

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 Pesland Glory Cup PES6: Finał Pesland Glory Cup#6 woker650-burzaPROSTO