pesland.pl

PES 6 Liga Polska

PES6: T-Mobile Ekstraklasa #7

Z uwagi na wydanie pesland patch v 3.01 w rozgrywkach ligi polskiej staje się on obowiązujący od dnia 09.02.2015 r (poniedziałek).

Wszelkie inne zasady pozostają bez zmian.

Poszukiwany jeden gracz do Silver Division T-Mobile Ekstraklasa!!!

Komentarze (3)   Dodaj komentarz


PES6: T-Mobile Ekstraklasa #7 - rozgrywki wystartowały

W dniu dzisiejszym, za pomocą LOS&ROLL rozlosowano rozgrywki ligi polskiej. To już 7 edycja, która jest kontynuacją poprzedniego sezonu. Z uwagi na wiele rezygnacji, przetasowanie okazało się duże. Większość zawodników z Silver Division awansowała do Gold Division. 

Struktura rozgrywek wygląda następująco: dwie ligi (Gold i Silver) po 14 drużyn. Mecz i rewanż. 3 drużyn spadek i 3 drużyn awans. Wszystkich proszę o zapoznanie się regulaminem ligi, a nowych graczy z instrukcjami (skrypt). Na cykl składa się 5 kolejek (średnio 10 dni na rozegranie spotkań).
Poszukiwany jest jeden gracz do objęcia "górali" z Bielska-Białej (Silver Division). Powodzenia!!!

Komentarze (3)   Dodaj komentarz


PES6: Zapisy do T-Mobile Ekstraklasa #7

Przedłużamy zapisy do piątku 16.01.2015 r. Mamy nadzieję, że uzbiera się 32 graczy.

ZAPISY DO 7 sezonu ligi polskiej

 

Komentarze (1)   Dodaj komentarz


PES6: Zapisy do T-Mobile Ekstraklasa #7

W pesland nie obowiązuje zimowa przerwa. Mamy super podgrzewane boiska, wszystkie stadiony są zadaszone więc spokojnie możemy ruszać z zapisami do kolejnego sezonu. Z uwagi na dużą liczbę rezygnacji z pes6 w ostatnim czasie, mamy nadzieję że nowy sezon TM będzie kontynuacją poprzedniego, co wpłynie na kształt i strukturę rozgrywek. Ostateczna decyzja zapadnie jednak po zakończeniu zapisów czyli w niedzielę 11.01.2015 r.

Zapisujemy się poprzez komentarz lub wpis na forum.

Komentarze (32)   Dodaj komentarz


PES6: Startujemy z T-Mobile Ekstraklasą

"Już za momencik, już za chwileczkę..." wracamy na ligowe boiska T-Mobile Ekstraklasy. Mamy już komplet 32 uczestników, więc zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, zostały utworzone dwie ligi po 16 drużyn: T-Mobile Ekstraklasa GD (gold division) i T-Mobile Ekstraklasa SD (silver division). Gracze zostali podzieleni na podstawie osiągniętych wyników w poprzednim sezonie ligowym (wyniki w rozwinięciu newsa). Oczywiście tak jak w normalnym sezonie ligowym, jest możliwość awansowania z SD do GD i spadku z GD do SD, wszystko zostanie oznaczone w tabeli odpowiednimi kolorami. Losowanie drużyn odbędzie się dzisiaj (piątek) o godz. 20:00 w Loss&Roll. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w tym czasie także na nasz kanał irc #pesland.pl do wspólnego narzekania na wylosowane zespoły :P

ROZGRYWKI ROZLOSOWANE, MOŻNA JUŻ GRAĆ. WIĘCEJ INFORMACJI W SKRYPCIE.

Komentarze (3)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Ligi Krajowe - przedłużenie rozgrywek

Z uwagi na rozpoczęte wakacje/okres letni, a także duże natężenie spotkań, rozgrywki lig krajowych potrwają o tydzień dłużej czyli do 3.07.2011 r. Oczywiście należy wnioskować o przedłużenie bądź WO, aby nie stracić punktów o godz. 00:01 w dniu jutrzejszym (poniedziałek 27.06).

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


Strona 1 z 2

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 Liga Polska