pesland.pl

Liga Mistrzów

PES6: Liga Mistrzów i Liga Europejska dobiegły końca!

Ponad miesiąc czasu musieliśmy czekać na wyłonienie dwóch finalistów Ligi Mistrzów. Tyle samo także czekaliśmy na dwóch graczy w Finale Ligi Europejskiej. Którzy zawodnicy walczyli o miano najlepszych tych dwóch Pucharów? Komu udało się zdobyć zwycięstwo? I kto zagra w WIELKIM SUPERPUCHARZE? Tego dowiecie się w rozwinięciu artykułu. Do małej lektury zaprasza acti90.


Komentarze (2)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Przedłużenia w Lidze Mistrzów i Lidze Europy

Niestety nie udało się rozegrać wszystkich spotkań w terminie. Dlatego też pozytywnie rozpatrujemy złożone wnioski i przedłużamy termin spotkań do NIEDZIELI tj. 13.10.2013r. Dodatkowo stosujemy amnestię do dwóch spotkań tj. Młody-Rybson oraz Kuba-KOSMO. Powodzenia !

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Rozlosowano 1/8 Ligi Mistrzów i Ligi Europy !

No i rozgrywki grupowe za nami. Nadszedł czas na fazę pucharową. Drużyny, które zajęły w swojej grupie miejsce 1 oraz 2 zagrają w Lidze Mistrzów, natomiast ekipy z miejsca 3 i 4 kontynuują rozgrywki w Lidze Europejskiej.

Termin na rozegranie fazy 1/8 to : 11.10.2013 r. Nie przewidujemy przedłużeń także prosimy o rozegranie wszystkich spotkań w czasie :)

Dla tych co nie wiedzą, a pewnie znajdą się tacy :) Gramy TYLKO 1 spotkanie z włączoną dogrywką oraz karnymi !

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Czy leci z nami pilot? Przyśpieszamy z Ligą Mistrzów!

Wiemy, że nie możecie się doczekać chwili losowania nowego sezonu ligi, który zbliża się WIELKIMI KROKAMI, dlatego też dla niecierpliwych udostępniamy KOLEJKI REWANŻOWE. Spinamy tyłki i gramy!

NIEDZIELA 06.10 JEST OSTATECZNYM TERMINEM ZMAGAŃ W GRUPOWEJ FAZIE LIGI MISTRZÓW!!!

GL&HF!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Startuje Liga Mistrzów

Startujemy z Ligą Mistrzów na Peslandzie! Terminarz dostępny TUTAJ. Gramy mecz i rewanż w grupach 6 osobowych. Po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej rozgrywek. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca 3-4 zagrają w fazie pucharowej Ligi Europy. Gramy na Phoenix Patch, ustawienia ligowe.

 

GL&HF!

Komentarze (16)   Dodaj komentarz


PES6: Przedlużenie potwierdzeń oraz Liga Mistrzów

Nasz "paczmejker" Raul przecenił siły na zamiary i niestety nie wyrobi się z publikacją Pesland Patch'a do końca tygodnia. Zostało na prawdę niewiele i na 99% do końca przyszłego tygodnia patch powinien być gotowy i ruszymy z XXXIII Sezonem Ligi Pes6.
W związku z zaistniałą sytuacją przedłużamy potwierdzenia ligowe do 28.09 (niedziela).

Jako rekompensatę proponujemy Ligę Mistrzów. Tym razem nie będzie losowania to Wy wybierzecie drużynę którą chcecie grać...
Więcej w rozwinięciu

Komentarze (57)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU