pesland.pl

PES 6 2vs2

PES6: Dotarliśmy do mety rozgrywek 2v2.

Do Świątecznych życzeń dokładamy gratulacje dla ekipy:

piciu_avenger

...którzy zostali zwycięzcami Ligi 2v2. W opinii moderatora jak najbardziej zasłużenie z racji sumiennego rozgrywania swoich spotkań - brawo panowie!

Kolejne podejście do tych rozgrywek i znów kończy się jak zawsze, blisko 30 walkowerów, cóż...

Spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy Księciunio.

Komentarze (7)   Dodaj komentarz


PES6: Start Ligi 2v2

W dniu dzisiejszym (10.11.2014) odbyło się losowanie ligi w formule 2v2 zainteresowanych zapraszam do obejrzenia powtórki w Los&Roll.

Rozgrywki widnieją już w skrypcie. Zgodnie z informacją podaną podczas zapisów, wśród uczestników rozlosowano drużyny klubowe z najwyższej półki. Gracie Panowie według terminarza, każdy z każdym mecz i rewanż. Obowiązuje regulamin ligowy. Zwycięzca może być tylko jeden! (w tym wypadku dwóch ;P) Powodzenia.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


Pesland 2x2 Tour #1 - START

Właśnie ruszyła liga 2vs2, początkowo miał to być turniej ale liczba zgłoszeń była duża i zdecydowaliśmy się na ligę bez spotkań rewanżowych. Liczba meczy przypadających na jeden cykl będzie wynosić dwa, wszystkie pozostałe ustawienia są zapisane w naszym regulaminie. Powodzenia i liczę na sumienne rozgrywanie spotkań!

Pesland 2x2 Tour #1

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Pesland 2x2 Tour #1

Serdecznie zapraszamy do pierwszej edycji turnieju z serii 2vs2, jest to kolejna próba stworzenia tych elitarnych rozgrywek na naszym serwisie, mamy nadzieje że tym razem jednak będzie udana. Szczegółowe informacje oraz zapisy do turnieju znajdziecie na FORUM

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 Liga 2vs2