pesland.pl

PES6: Finał LOC #6. Kto zgarnął puchar?

Ostatnim akordem 6 edycji lig krajowych był wielki finał, który odbył się na Emirates Stadium a jego ucestnikami byli wesoły89 prowadzący Estudiantes oraz Raul i jego Ajax Amsterdam.
Bukmacherzy przed spotkaniem wyżej oceniali szansę niejakiego Gonzalesa, jednak fan Acid'ów (Drinkers przyp. autor) nie był bez szans. A jak skończyła się 3 miesięczna batalia o ten miedziany puchar? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

 

Tym razem zamieszczamy jedynie relację filmową ze spotkania, ponieważ sam finał skończył się skandalem - jeden z uczestników odmówił komentarza i wystawił swoje 4 litery na przeciwnika oraz redakcję tv. Po prostu zabrakło nam danych...

 

 

W fazie grupowej Raul wygrał trzy pojedynki, jeden przegrał i zremisował, co pozwoliło mu wygrać grupę B. Natomiast wesoły89 również wygrał trzy spotkania, jednak dwa przegrał, ale spokojnie awansował do fazy pucharowej.

 

 

Faza pucharowa dla Raula to zacięte spotkanie z Sawik'iem wygrane 4:3 oraz wygrana batalia z Dawidziakiem. Natomiast wesoły89 w 1/4 otrzymał kontrowersyjny WO za mecz z Korulem, a w półfinale pokonał Mhi'ego.

 

 

 

Po meczu Raul powiedział:
Nie bardzo wiedziałem, czego mogę się spodziewać po przeciwniku, ponieważ o ile mnie pamięć nie myli, było to nasze pierwsze starcie. Wcześniej nie mieliśmy okazji zagrać ze sobą. Może ta wzajemna niewiedza spowodowała, że samo spotkanie trochę zawiodło. Brakowało porywających akcji, momentami gra była monotonna i ograniczała się do podwórkowej kopaniny. Zadowolony mogę być jedynie z Verthongena, który dzielił i rządził na środku defensywy, tak jak na kapitana przystało. Przez nieudolność moich napastników, w końcówce meczu było trochę nerwowo, bo przy remisie, każdy indywidualny błąd, mógł przekreślić szansę na zwycięstwo. Całe szczęście w odpowiednim momencie odpalil El Hamdaoui i dobił przeciwnika, dwukrotnie trafiając do siatki. Nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować Wesołemu za ten finał. Okazał się on równorzędnym rywalem, dzięki czemu jakiś tam mały dreszczyk emocji trzymał do końca :)
Wesoły odmówił komentarza...

 

24` Lodeiro

59` Alderweireld

88` El Hamdaoui

90` El Hamdaoui

32` Enzo Perez

86` Coria

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 Land of Champions PES6: Finał LOC #6. Kto zgarnął puchar?