pesland.pl

Land of Champions

PES6: Finał LOC #6. Kto zgarnął puchar?

Ostatnim akordem 6 edycji lig krajowych był wielki finał, który odbył się na Emirates Stadium a jego ucestnikami byli wesoły89 prowadzący Estudiantes oraz Raul i jego Ajax Amsterdam.
Bukmacherzy przed spotkaniem wyżej oceniali szansę niejakiego Gonzalesa, jednak fan Acid'ów (Drinkers przyp. autor) nie był bez szans. A jak skończyła się 3 miesięczna batalia o ten miedziany puchar? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Komentarze (2)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Francusko-angielska potyczka w finale Land of Champions

Trzecia edycja Land of Champions zbliża się ku końcowi. Przed nami już tylko wielki finał w którym zmierzą się: Mlody08 (Olympique Marsylia) oraz kolo (Newcastle United). O ile dotarcie Mlodego08 do finału nie jest niespodzianką, to postawa kolo jest z pewnością dla wielu zaskoczeniem. W półfinale wyeliminował on jednego z faworytów turnieju - JUVE666, pokonując go 4:2. W spotkaniu finałowym to Mlody08 będzie stawiany w roli faworyta, ale kolo na pewno postara się o rozstrzygnięcie meczu na swoją korzyść. Zapowiada się emocjonujące spotkanie. Poniżej przedstawiamy dotychczasową drogę obu graczy do finału.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: LOC i PGC przedłużone do niedzieli!

Z racji tego, że mamy okres wakacyjny i rozgrywki toczą się dość mozolnie, Land of Champions oraz Pesland Glory Cup zostają przedłużone do 17.07.2011 (niedziela). Jest to ostateczny termin na rozegranie wszystkich meczów fazy grupowej i po tym terminie rozpatrywane będą jedynie wnioski o walkowery, proszę więc nie pisać o przedłużenia.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Finał Land od Champions - El Classico

W wielkim finale Land of Champions w PESLAND (odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów) doszło do El Clasico: Raul zmierzył się z Roor'em 1910. Dwaj odwieczni wrogowie, dwaj wielcy napinacze, dwa jeszcze młode wilczki... a już członkowie Zarządu starli się w ostatnim akordzie Lig krajowych w sezonie XXII. Zapraszam na relację, szczególnie że jest na co popatrzeć!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


JUVE666 zwycięzcą Land of Champions!

W finale Land of Champions spotkali się JUVE666 (Deportivo La Coruna) oraz Kolo (Anderlecht). Autorem poniższego tekstu jest JUVE666.

Finałowy mecz obie drużyny rozpoczęły z bojowym nastawieniem. Kibice na gola długo nie musieli czekać, aczkolwiek już w 1 minucie spotkania Bodipo rozegrał wspaniałą dwójkową akcję z Diego Tristanem i Hiszpanie objęli prowadzenie. Anderlecht, który był uznawany przez bukmacherów za faworyta tego spotkania w pierwszym trzydziestu minutach skupił się głównie na obronie. Vomme i Birzo - to była dwójka obrońców, którzy wyróżniali się w sposób specjalny w tym spotkaniu. Po bardzo ładnej akcji w 13 minucie meczu Gallardo minimalnie uderzył obok słupka bramki strzeżonej przez bramkarza belgijskiego klubu.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 Land of Champions