pesland.pl

PES6: Startujemy z Champions League!

W końcu startujemy z rozgrywkami Ligi Mistrzów! Pierwsze kolejki zostały rozpisane, tabele oraz terminarz znajdziecie TUTAJ .
Gramy oczywiście na Firebirdzie z dodaną Ekstraklasą dostępny na FORUM. Przypominamy również o możliwości rozegrania meczu na czwartkowym streamie - LINK DO ZAPISÓW. Zapisujcie się jak najszybciej, bo Młody zaraz zajmie wszystkie terminy :D. Niech wygra najlepszy! GL & HF.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Zapisy do Szybkiej Piłki #5

Rozpoczynamy zapisy do turnieju Szybka Piłka #5.
Turniej zostanie rozegrany w trybie ekspresowym,maksymalny czas na zakończenie rozgrywek to 2 tygodnie.

Zapisy potrwają do 15.03.2016, zapisujemy się poprzez dodanie komentarza.Zagramy reprezentacjami,lista drużyn oraz kształt rozgrywek zostanie przedstawiony po zapisach.


Komentarze (13)   Dodaj komentarz


PES6: Cucumber Cup #2 Zapisy

Zapraszamy do udziału w Cucumber Cup #2. Jak sama nazwa wskazuje, gramy największymi ogórkami w PES6 (drużyny klubowe). Zapisy potrwają do 31.01.2016, zapisujemy się poprzez dodanie komentarza. Lista drużyn oraz kształt rozgrywek zostanie przedstawiony po zapisach. Ilość miejsc nieograniczona,lecz musi być to liczba parzysta.

Do zobaczenia na murawie.

Komentarze (24)   Dodaj komentarz


PES6: Sezon na ogórki uważamy za otwarty

Bez zbędnego pi.. pitu pitu. 32 drużyny podzielone na 4 grupy po 8 w każdej. Gramy po jednym meczu z każdym przeciwnikiem, a 4 najlepszych ogrodników przechodzi dalej. Później drabinka play-off (jeden mecz z włączoną dogrywką oraz karnymi), pyk, pyk, finał i biesiada przy pajdzie chleba ze smalcem.

Pierwsze 4 kolejki rozpisane zostały z terminem do 30.11.2014.
Więcej szczegółów w skrypcie.

Komentarze (6)   Dodaj komentarz


PES6: Zapisy do Cucumber Cup

Jak wskazuje grafika obok, sama nazwa turnieju oraz drużyny biorące udział w tych rozgrywkach - czas na pierwszą edycję Cucumber Cup, czyli grę największymi ogórami, jakie znajdują się w obecnej wersji patcha. Zgłoszonych zostało 20 drużyn klubowych (listę znajdziecie w rozwinięciu newsa), z których każdy uczestnik sam wybierze sobie kim zamierza się męczyć. Zapisujemy się poprzez komentarz do newsa, podając przy tym wybraną ekipę - mogą się powtarzać. Liczba miejsc jest nieograniczona. Więcej informacji na temat rozgrywek zostanie podanych po zakończeniu zapisów.Termin składania zamówień na ogórki z Francji, Cypru, Polski i innych zakątków świata, mija 20.11.2014 o godzinie 20:59.

Dla zwycięzcy przewidziana nagroda* w postaci biografii Janusza Wójcika pt. "Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie" (premiera 19.11.2014).

Komentarze (33)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 2

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU