pesland.pl

PES6: My chcemy do III Ligi!!! (XXII sezon)

W trzecim tygodniu rozgrywek o awans do III ligi bije się 11 zawodników!!! Nie licząc jednego, który raczej już nie pogra (ericdjembajemba) tylko 5 zawodników będzie uważać ten sezon jako całkowicie stracony. W najbliższych tygodniach czeka nas mnóstwo ciekawych pojedynków. Będzie ciekawie. Oj będzie!!!

Liderem po 3 kolejkach spotkań jest Szopa1910 prowadzący mrocznych Norwegów z Trondheim. Imponujący wynik czyli 12 zwycięstw, jeden remis i tylko dwie porażki (FC Brugge oraz Nijmegen), które przytrafiły się na początku rozgrywek pozwoliły na objęcie fotelu lidera. Czy wytrzyma na czele stawki w wyścigu po majstra? Jeśli ex-piłkarz Spurs nie spuści z tonu (Iversen – 24 bramki) może mu się to udać.

Jedynym spotkaniem remisowym Szopy był mecz na szczycie miedzy Rosenborgiem a RC Lens (Zuginn). I była to jedyna strata punktów Zuginna w całych rozgrywkach!!! 34/36 punktów to wyśmienity wynik. Wróbelki ćwierkają jednak, że Lens gra archaiczną piłkę wykorzystując swych asów co nie miara… ile w tym prawdy nie mnie oceniać… wiedzą o tym wyłącznie czwartoligowcy.

Miejsca 3-5 to bezkompromisowi Arturtsw (Aclub Brugge), Boby1908 (Reading) oraz Nalep (NEC Nijmegen). Cała trójka nie zremisowała jeszcze ani razu i wspólnie przegrała po cztery spotkania. Najwyżej w tabeli są Belgowie ponieważ rozegrali najwięcej spotkań, ale i odnieśli najwięcej zwycięstw. Arturtsw to nowy gracz w naszym serwisie i należy się cieszyć, że tak dobrze sobie radzi. Oby tak dalej. Boby „The Daddy” dał już się poznać jako niezły grajek i tym razem idzie mu całkiem nieźle. Jeśli wygra kolejne spotkanie dogoni on Arturtsw. Podobna sytuacja jest z Nalepem, który jest najstarszy stażem w czołówce. Tyle, że opiekun Niedzielana w Nijmegen musi odnieść dwa zwycięstwa aby dogonić obu graczy. Z wielkim zainteresowaniem będę śledził ten pojedynek.

Na 6 miejscu czyli ostatnim barażowym znajduje się wacha1. To również nowy gracz, który próbuje dobić do czołówki. Jak na razie gra w kratkę. Świetne wyniki (zwycięstwo z Club Brugge) przeplata słabymi (porażki z Reading i Utrecht – choć trzeba przyznać że minimalne). Będzie mu jednak ciężko utrzymać dobre miejsce w tabeli ponieważ właśnie jego pogromca czai się tuż za jego plecami. W dodatku handicap aż 3 spotkań zapewne pozwoli zniwelować marne 2 punkty przewagi. Tak więc zapewne to Adrian00719 wkrótce pojawi się na miejscu barażowym.
Jeśli ósmy Prince - najświeższy grajek w stawce, wygra dwa spotkania to również wyprzedzi Regginę. Ciekawe z jakiej strony pokaże się „Księciunio”? Z pierwszych spotkań widać, że kolejny dobry gracz wszedł na „peslandowe ziemie”.

Na dziewiątym natomiast wylądował BlueOle10. Jak mniemam fanatyk Chelsea jak na razie nie zachwyca. Raz wygra, raz przegra… nie wiadomo czego się po nim spodziewać.
Dziesiąty Garai również jest niewiadomą. Ma najmniej spotkań rozegranych i niezłą pozycję wyjściową. Jeśli chodzi o zachowanie, jak na razie jest wzorowo. Jednak jak pokazała przeszłość… kupa nie zawsze musi trafić ... do tego do czego powinna Tajemnica (avatar rulez).

Jedenasty Grubby teoretycznie jeszcze może o coś powalczyć. Jednak zdecydowanie musi poprawić grę a przede wszystkim wyniki. Jeśli w najbliższych spotkaniach nie zacznie seryjnie wygrywać… pogra sobie o pietruchę.
Dwunasty djbolek podobnie jak w zeszłym sezonie nie traci ducha. Mimo złych wyników tryska optymizmem i prze do przodu. Patrząc na graczy którzy są na miejscach 13-16, ilość punktów jaką zdobył jest całkiem niezła (7 pkt).
GoonerMan14, Oskar_real4 a w szczególności Thales zdecydowanie dołują. Jak dotąd zanotowali same fatalne wyniki. Czy uda im się pokonać kryzys? To pokażą najbliższe 3 tygodnie.

A oto co mieli do powiedzenia wybrani gracze:

Garai: ogólnie na początku słabo mi szło ale dobrałem odpowiednia taktykę dla drużyny i powoli zaczyna to przynosić rezultaty w postaci punktów atmosfera jest bardzo dobra jest wielu nowych graczy ale każdy prezentuje dość wysoki poziom zarówno umiejętności jak i kultury
Oskar_Real4: Trochę trudno jest mi cos więcej powiedzieć ponieważ jak do ta rozegrałem 5 meczy gdzie 4 do tyłu i jeden walkower.. Dalsza grę stopuje mi brak laptopa który jest w servisie ... :/ jak dotąd brakowało mi w meczach trochę więcej szczęścia gdzie mógł bym podwyższyć wynik meczu .. ale jak dotąd to ligę oceniam Bardzo pozytywnie :)

Szopaa: Kilka slow ode mnie. A wiec, ze swojej gry jestem zadowolony. Pomimo porażki na samym początku sezonu nie zniechęciłem sie do gry. Jako faworyta tej ligi, uważam Zuginna. W tym sezonie jak i poprzednim gra bardzo dobrze. Atmosfera w lidze jest przyjemna

Nalep: Pierwsza faza rozgrywek IV ligi minęła bardzo szybko. Swoją grę oceniam na dobrą, chociaż prawdę mówiąc mogło być lepiej. Na początku zlekceważyłem rywali, ponieważ na koncie miałem same zwycięstwa. Wtedy przyszło mi zmierzyć się z Zuginnem, który do teraz jest bez porażki i wiem, że walka o awans będzie toczyć się, aż po sam koniec rozgrywek. Co do faworytów to jest ich paru i teraz każdy będzie walczyć o punkty bo te są po prostu potrzebne. Nie mam głównego faworyta...Tak naprawdę ze wszystkimi gra się trudno no i po prostu nie chcę bawić się w typera. Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że gra utrzyma się w takiej atmosferze. Przyjemnie jest rozgrywać mecze bez żadnych sprzeczek...To tyle ode mnie :) Jeszcze raz powodzenia a przede wszystkim dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji... :)

Zuginn: Pierwszy etap 4 ligi był dla mnie przede wszystkim zapoznaniem z nowymi graczami. Cel przed sezonem był jeden tracić mało bramek i ukuć zawsze cos z przodu. Od początku udawało mi sie to w 100%. Wygrałem na 12 meczy 11 i straciłem tylko 13 bramek. Faworytem do awansu na pewno nie jestem i za takowego sie nie uważam. Myślę że ostatnio było miejsce 8 to teraz będzie walka i pierwsza trójka całkowicie by mnie zadowolila. Miejsce na podium to mój cel, nie koniecznie musi to być 1 miejsce.

Grubby: Z uwagi na skład faworytem powinna być Reggina, ale Wacha chyba zbytnio się nie stara. Według mojej opinii mistrzem może zostać albo Rosenborg Trondheim, albo Reading, czyli Szopa lub Boby. Boby z racji iż gra ładne, kombinacyjne akcje, natomiast Szopa ma solidną drużynę w połączeniu z przeciętną grą może zdobyć mistrza. Jeżeli chodzi o grę moich podopiecznych, czyli ES Troyes AC, to mieliśmy mały falstart. Teraz jest już lepiej, drużyna pnie się do przodu i myślę, że poprawimy swoją sytuację w lidze.
LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 IV Liga PES6: My chcemy do III Ligi!!! (XXII sezon)