pesland.pl

PES 6 IV Liga

PES6: Halo, studio! Podsumowanie XXVIII Sezonu IV Ligi

Szpakowski: Dobry wieczór Państwu. Ze stadionu Wembley... tfu w Łęcznej... wita Państwa Dariusz Ciszewski. Dzisiejszego wieczoru zaprosiłem znamienitych gości, którzy wspólnie ze mną podsumują zmagania w IV Lidze. TVP posiadając prawa do transmitowania IV ligi PESLAND w tym sezonie zorganizowało multiligę w ostatniej kolejce, której byliście Państwo świadkami przed kilkoma minutami...

 

Komentarze (8)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Podsumowanie jednych z najdłuższych rozgrywek ligowych w historii - IV ligi w XXVI sezonie

Tym razem miało nie być „standardowego” podsumowania. Powodem takiego stanu rzeczy były po prostu okoliczności dot. sezonu w IV lidze. Z uwagi na ilość graczy (aż 20), dawkę spotkań jaka spadła na zawodników można nazwać końską. Jak można było się spodziewać, wpłynęło to na rywalizację a w konsekwencji na ilość WO oraz mniejsze zaangażowanie głównych aktorów w bardziej społeczny aspekt rywalizacji.
Jednak tak tylko mi się wydawało (wybaczcie, ale miałem mniej czasu na śledzenie całych rozgrywek). Sami gracze są jednak odmiennego zdania...

Komentarze (9)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Wodorosty, heroiczna walka i rozstrzygnięcia przy zielonym stoliku czyli podsumiowanie XXIV sezonu

Nie był to łatwy sezon. Podobnie jak i dzisiejsze czasy nie są łatwe. Mówi się o Polsce A i Polsce B. Mówi się o Europie dwóch prędkości. Również w Pesland, szczególnie w 4 lidze nastąpił podział na tych co chcieli i zrobili show oraz na tych, którym się nie chciało. A tym ostatnim, Rój w...

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Liryczne podsumowanie XXIII sezonu 4 ligi

Sprawozdania, relacje, wywiady i wszelkie formy połamania języka,
W odpowiedzi na Ekstraklasowy art ogłaszam, że do Pesland zawitała liryka...

 

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Wywiad z Edkiem (podsumowanie półmetka XXIII sezonu w 4 lidze)

W zimny, majowy (sic!) czwartek spotkałem się z Edkiem. W ciekawej rozmowie udało nam się podsumować półmetek rozgrywek w 23 sezonie 4 ligi oraz poznać opinię Edka na kilka ciekawych tematów.

Zapraszam do zapoznania się z treścią rozmowy.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Nowy gracz w szeregach IV ligi.

Jak zapewne wiecie, gracz domanWSH został usunięty z naszej ligi za próbę oszustwa dotyczącą wyniku w IV lidze.
Od tego czasu pozostawało jedno wolne miejsce, które z dniem dzisiejszym zajmie nowy gracz - draniu3.
Powodzenia!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Podsumowanie XXII sezonu w 4 lidze PESLAND

Zdecydowanie czwartoligowcy okrzepli w XXII sezonie. Rozgrywki toczone były praktycznie bezproblemowo. W całym sezonie pojawiły się tylko dwa kwiatki… zaledwie dwa kwiatki, które zakończyły przedwcześnie sezon. To naprawdę wynik godny pochwały, bo w ostatniej klasie rozgrywkowej najczęściej bywa najwięcej rezygnacji i problemów. Ale nie w 4 lidze PESLAND!Czas na podsumowanie minionego sezonu.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: My chcemy do III Ligi!!! (XXII sezon)

W trzecim tygodniu rozgrywek o awans do III ligi bije się 11 zawodników!!! Nie licząc jednego, który raczej już nie pogra (ericdjembajemba) tylko 5 zawodników będzie uważać ten sezon jako całkowicie stracony. W najbliższych tygodniach czeka nas mnóstwo ciekawych pojedynków. Będzie ciekawie. Oj będzie!!!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Finał baraży IV liga (XXI sezon)

26 stycznia 2011 roku na City od Manchester Stadium spotkały się drużyny Rosenborga Trondheim oraz Sao Paulo w finale baraży 4 ligi XXI sezonu ligi Pesland. Spotkanie było o tyle istotne, ponieważ było zwieńczeniem udanego sezonu zarówno dla Trebuha jak i Dragona. Jednak tylko zwycięzca zgarniał całą pulę czyli awans do 3 ligi.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Walka jakich mało czyli zmagania w 4 lidze Pesland (XXI sezon)

Ciężki to był sezon (dla mnie). Oj ciężki. Rotacja zawodników na niespotykaną dotąd w Pesland skalę (7 zmian szkoleniowców). Aż dziw bierze, że do tej pory unikaliśmy takiego „elementu”. Nowym graczom należy się wyjaśnienie – dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja nie miała miejsca. Niestety decyduje tutaj czynnik ludzki na który mamy niewielki wpływ.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Historia lubi się powtarzać… start sezonu IV ligi Pes6 (XXI sezon)

Dziwnym trafem w czwartej lidze zazwyczaj dominują starzy bywalcy pesland lub starzy bywalcy innych lig. Z drugiej strony nic w tym dziwnego, ponieważ każdy nowy… lub nowy-stary gracz musi rozpocząć batalię od czwartej ligi.
... nie inaczej jest tym razem.

Pytanie czy sezon XXI będzie aż w takim stopniu zdominowany przez kogokolwiek, jak XX sezon był zdominowany przez Juve666? Szczerze wątpię… choć nie odbierajmy szans graczom.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 IV Liga