pesland.pl

Default TOUR

PES6: Faza pucharowa GLOBAL CUP

Zakończyliśmy dziś zmagania grupowe i co za tym idzie, rozpoczyna się faza pucharowa. Jedni do rozgrywek przyłożyli się bardziej, drudzy totalnie olali temat. Mowa tu m.in. o takich graczach jak: woker650, Weiz (oboje rozegrali tylko 2 mecze) oraz simson (3 rozegrane). Drugim razem może warto się zastanowić przed zapisem, bo równie dobrze mógł ktoś zagrać w Wasze miejsce..

Wracając do kolejnej fazy rozgrywek, w 1/8 gramy jeden mecz z włączoną dogrywką oraz karnymi. Termin do 21.05.2013 (wtorek).
PLAY 4FUN

Komentarze (1)   Dodaj komentarz


PES6: Dawidziak zwycięzcą Cup of Nations!

Ciężką drogę przebyli obaj gracze, zanim doszli do spotkania finałowego. Dawidziak oraz JUVE666 - bo o nich mowa - musieli pokonać po drodze takich graczy jak chociażby: Mihi, gutek1, Sieja, czy ziewiec. Jednak zdarzało się trafić także na graczy z niższej półki, czego efektem był pojedynek JUVE666 z Młodym - wygrany przez tego pierwszego aż 10:4 :) W meczu finałowym trudno było wskazać faworyta, ponieważ zarówno ekipa Irlandii (dawidziak), jak i Belgii (JUVE666) pokazały się z dobrej strony w dotychczasowych spotkaniach. Okazało się, że finał był meczem jednego aktora - Damiena Duffa, strzelca hattricka. W ostatecznym rozrachunku zawodnicy z Zielonej Wyspy wygrali 3:1. Gratulujemy!W rozwinięciu newsa znajdziecie pomeczowe wypowiedzi obydwu graczy.

Komentarze (2)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Losowanie GLOBAL CUP

Losowanie odbędzie się 06.05.2013 (PONIEDZIAŁEK) godz. 21:00 w LOSS & ROLL.
Podczas losowania zapraszamy na nasz kanał IRC, by wspólnie emocjonować się "jaki słaby zespół" wylosowaliśmy :)

Nastąpiła zmiana w organizacji rozgrywek z powodu ilości graczy zapisanych do turnieju - 28. Podział będzie na 4 grupy po 7 drużyn, po jednym meczu, bez rewanżów. Awans do dalszej rundy uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdej grupy.

PLAY 4FUN

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Zapisy do Global Cup

Czas się odmulić i ruszać w bój. Przed nami kolejny turniej z cyklu PES6 DEFAULT, o nazwie GLOBAL CUP. Liczba miejsc ograniczona - 32, więc obowiązuje brawo dżungli - kto pierwszy, ten lepszy. Zapisy potrwają max do 05.05.2013. Rozgrywki grupowe GC będą wyglądały w następujący sposób: 8 grup po 4 zespoły, mecz i rewanż. Do rundy pucharowej awansują po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy. Gramy oczywiście na ustawieniach ligowych. To by było chyba na tyle..
Zapisy na FORUM.
W rozwinięciu znajduje się lista drużyn równych i równiejszych, które wezmą udział w turnieju ;)

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 4

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU