pesland.pl

Aktualności PC

PES 2016 PC : Debiutant Mistrzem!!!

Dobiegł końca IV i za razem ostatni sezon ligowy PES 2016 PC . Tytuł mistrzowski zdobył debiutujący na naszej stronie mnyszu ,który prowadził drużynę Southampton .

Komentarze (2)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2016 PC : LOSOWANIE IV SEZONU

Po sporych perypetiach , jednak ruszamy ze startem IV sezonu PES 2016 PC na pesland.pl !!! Żeby nie marnować czasu ,dzisiaj o godz. 20:30 ,odbędzie się losowanie ,które będzie można śledzić w Los&Roll.Po zakończeniu losowania nastąpi start rozgrywek.W rozwinięciu lista drużyn i graczy :

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2016 PC : Koniec III sezonu! Gac88pl obronił tytuł!!!

W niedzielę 12.06.2016r ,dobiegł końca  III sezon ligi PES 2016 PC .Tym razem ze względu na mała liczbę uczestników rozgrywki były rozgrywane w nietypowej formule. Każda ekipa miała do rozegrania 31 spotkań .W pierwszej zasadniczej części  z każdy z każdym mecz i rewanż ,czyli 22 kolejki  i w drugiej części zwanej finałową każdy z każdym po jednym meczu ,czyli 9 kolejek (dwie ekipy się wycofały).

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2016 PC: Zapisy - Sezon IV (termin 24.06.2016r)

Ruszamy z zapisami do czwartego sezonu ligi PES 2016 PC. Choć po ostatnim sezonie widoki na kolejny nie są najlepsze, to jednak mamy nadzieję, że gracze dopiszą.

Zapisujemy się pod tym LINKIEM

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2016 PC : SKILLS CHALLENGE # 1 Trumif SzymonPLK!!

SzymonPLK, najlepszym trenerem reprezentacji Polski!!!

Dobiegły końca rozgrywki SKILLS CHALLENGE #1 PES 2016 PC. Uczestnicy tego turnieju rywalizowali ze sobą mając do dyspozycji reprezentację biało-czerwonych. Do szranków stanęło dziesięciu graczy podzielonych na dwie grupy. Każdy z nich rozegrał po trzy mecze. Po dwie najlepsze ekipy z obu grup awansowały do następnej rundy. Półfinały biły bardzo zacięte i oba zakończyły się wynikami 4:3, a do finału awansowali Szymon PLK oraz mimek16041989, pozostawiając w pokonanym polu odpowiednio graczy: Wolan i Gac88pl. Finał był jeszcze bardziej emocjonujący i wyrównany niż półfinały, a po 90' i dogrywce rezultat był remisowy. W ten sposób zdobywca tytułu został wyłoniony dopiero w serii rzutów karnych i został nim SzymonPLK!!!!! Gratulacje!!!!!


Komentarze (0)   Dodaj komentarz


Strona 1 z 3

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU