pesland.pl

Aktualności

PES2016 PS4: Rozlosowano Skills Challenge #1

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie pierwszej edycji turnieju Skills Challenge. Gracz zostali podzieleni na koszyki wg zajętych miejsc w poprzednim sezonie. Osoby, które nie grały, zostały przyporządkowane losowo. Tym oto sposobem znamy już rozkład jazdy w fazie grupowej, gdzie 16 graczy zostało podzielonych na 4 grupy po 4 osoby. W grupach obowiązuje zasada "mecz i rewanż", zaś w fazie pucharowej jest to już tylko jeden mecz. Terminarz oraz tabelę znajdziecie w skrypcie - TUTAJ. To tyle. SC#1 uważam za otwarty, powodzenia!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2016 PS4: Triumf LukassoGw

Pierwszy sezon PES2016 PS4 za nami. Walka o mistrzostwo była naprawdę zacięta i wszystko toczyło się do ostatniej kolejki. Ostatecznie laur zwycięzcy przywdział LukassoGw (Leicester City), wyprzedzając o punkt Milerinho (EA Guingamp) oraz o trzy oczka juniorek9 (Estoril Praia). W wyścigu o koronę króla strzelców też było gorąco, a wśród czołówki znaleźli się zawodnicy czołowych klubów tego sezonu. Mana Dembélé (EA Guingamp) z 40 trafieniami na koncie, uplasował się na pierwszej pozycji, a depczący mu po piętach Frédéric Mendy (Estoril Praia) 39 razy trafiał do siatki rywali. Na ostatnim miejscu podium znalazł się japończyk Shinji Okazaki (Leicester City) - 33 bramki. Końcowe rozstrzygnięcia można prześledzić TUTAJ.

Wszystkim graczom gratulujemy zajętych miejsc i życzymy jeszcze lepszych osiągnięć w przyszły sezonie.

Komentarze (2)   Dodaj komentarz


PES2016 PS4: Zapisy do Skills Challenge

Ruszyły zapisy do Skills Challenge na PS4, czyli turnieju już dobrze u nas znanego, jednak debiutującego jeśli chodzi o rozgrywki PES2016. Ma on za zadanie wyłonić najlepszego gracza Pesland, dlatego wszyscy zagrają jedną drużyną - reprezentacją Polski. Nie będzie już wymówek, że ten ma szybszych skrzydłowych, a ten lepszą obronę ;) Każdy startuje z tej samej pozycji.

Zapisy potrwają do 06.12.2015: http://pesland.pl/forum/viewtopic.php?f=1949&t=94454

Komentarze (2)   Dodaj komentarz


PES2016 będzie dostępny za darmo!

Potwierdziła się krążąca po internecie informacja - KONAMI ogłosiło dziś, że 8. grudnia PES2016 pojawi się w formie free-to-play na konsole Play Station 3 oraz Play Station 4. Wersja F2P będzie ograniczona do trzech trybów: Exhibition Mode, Trening, MyClub oraz posiadać będzie siedem zespołów, m.in.: Bayern Monachium, Juventus, AS Roma, Brazylia, Francja.

Komentarze (7)   Dodaj komentarz


PES2016: Żółtki na start

W niedzielę o godzinie 10:35 odbyło się losowanie grup Pucharu Azji. Jeżeli ktoś jest chętny na obejrzenie powtórki to może to zrobić, klikając TUTAJ, a jeśli ktoś chce od razu przystąpić do konfrontacji, to tabele i terminarz znajdziecie TUTAJ.

Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam na forum. Powodzenia, play 4fun.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2016: Zapisy do Pucharu Azji

Zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Azji, szybkim, 8-osobowym turnieju PES2016 na PS4. Zapisy trwają do końca weekendu, bądź do momentu uzbierania kompletu graczy. Pierwszeństwo w zapisach mają gracze: emtees, kasy_bojar oraz marcin_garlej (rezerwacja miejsca do godz. 23:59), którzy wyrazili chęć udziału w lidze, a niestety póki co muszą czekać w boksach startowych ;) Trzeba grać, żeby być w gazie.

Zapisujemy się w komentarzu, podając swój psn oraz numer gg. Lista drużyn w rozwinięciu newsa.

Komentarze (11)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 8

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU