pesland.pl

PES2014: Deklaracje uczestnictwa oraz licencje III sezonu PES2014 PC

Dobiega końca drugi sezon ligowy PES2014PC, czas zatem poinformować  wszystkich zainteresowanych graczy o zbliżającym się wielkimi krokami starcie sezonu nr 3 za pośrednictwem pesland.pl. Zapraszam więc już teraz do zadeklarowania swego uczestnictwa wszystkich, którym zależy na dobrej zabawie w miłej atmosferze Fair Play. Mistrz rozgrywek otrzyma okolicznościową nagrodę !!!

POTWIERDZENIA UCZESTNICTWA

Potwierdzeń uczestnictwa mogą dokonać osoby, które:
1) posiadają zarejestrowane konto w pesland.pl;
2) uczestniczyły w rozgrywkach w poprzednich sezonach;

Jeśli jesteś nowy i dotychczas nie uczestniczyłeś w naszych rozgrywkach, zgłoś swój akces do ligi w dziale ZAPISY, a następnie potwierdź TUTAJ.

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

W trzecim sezonie, pobierana będzie opłata licencyjna w wysokości 5 zł na pokrycie kosztów funkcjonowania serwisu oraz ufundowania nagród dla zwycięzców.

Oczywiście, kto z Was dysponuje wolnymi środkami i będzie chętny do dokonania dodatkowej wpłaty (poza opłatą licencyjną) w formie dotacji, będziemy zobowiązani. Wpłaty oraz wydatki oczywiście są w pełni jawne, a ich przeznaczeniem jest dalszy rozwój serwisu w tym skryptu, który będzie nadal optymalizowany oraz wprowadzane będą dodatkowe funkcje.

Proces licencyjny prowadzony będzie do 31 stycznia. Do tego czasu obowiązkiem osoby, która chce wziąć udział w sezonie nr 3 jest:

1) Potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie;
2) Wpłata do 31 stycznia 2014 roku 5 zł na poniższe konto.

15 1020 5558 0000 8102 3029 8746 PKO INTELIGO
Grzegorz Skowroński
z dopiskiem: NICK (Wasz nick) - liga PES2014


Nie spełnienie któregokolwiek z obowiązków będzie skutkowało brakiem możliwości gry w sezonie ligowym. Dlatego też proszę, nie czekajcie na ostatnią chwilę, tylko dokonujcie wpłaty najszybciej jak to możliwe, aby została zaksięgowana do 31 stycznia. UWAGA !!! - może zdarzyć się tak że zamkniemy proces wpłat licencji wcześniej, lub zostanie on przedłużony, o czym poinformujemy w odpowiednim dziale.

TERMIN DEKLARACJI - 31 stycznia


Zapraszamy do potwierdzeń!

Ostateczna forma i kształt lig(i) zostanie przedstawiona po zakończeniu zapisów. W przypadku większej ilości graczy zostaną utworzone dwie ligi, czyli Ekstraklasa i 1 Liga, oczywiście do Ekstraklasy zostaną przypisani w pierwszej kolejności gracze, którzy uplasowali się na wyższych miejscach w II sezonie ligi, natomiast gracze z dolnej części tabeli i nowi zostaną przypisani do 1 ligi, więcej informacji zamieścimy w odpowiednim czasie.

Jeżeli chodzi o zasady gry i ustawienia, informacje znajdziecie niebawem w temacie „Regulamin rozgrywek sezonu nr 3” na forum Ekstraklasy PES2014PC

Zapraszamy również do dyskusji odnośnie wyboru drużyn jakimi zagracie w III sezonie:

http://www.pesland.pl/board/viewtopic.php?f=1602&t=72441

Po wyborze drużyn i zakończeniu procesu licencyjnego zapraszamy na relację "na żywo" z losowania trzeciego sezonu Ligi PES 2014 PC na Pesland.pl. Dokładną datę i godzinę podamy w odpowiednim czasie.

Losowanie będziecie mogli śledzić w naszym Los&Roll, każdemu z Was zostanie wylosowana drużyna, którą będziecie walczyli o mistrzostwo ekstraklasy w najbliższych rozgrywkach. Logujemy się jako Guest i bez hasła, wybieramy tylko bazę danych PES2014.

Rozpoczęcie rozgrywek nastąpi natychmiast po losowaniu.

Bardzo  prosimy o obecność na naszym kanale IRC podczas jego trwania, jak również podczas wszelkich dyskusji odnośnie rozgrywek.

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU