pesland.pl

PES2014: Deklaracje i Licencje I Sezon PES2014 PC

Niezmiernie miło nam poinformować wszystkich graczy o starcie rozgrywek ligowych w najnowsza odsłonę jednej z najważniejszych serii symulatorów piłki nożnej
od Konami, czyli PES2014PC za pośrednictwem pesland.pl. Wprowadzono szereg istotnych zmian w porównaniu do poprzedniej edycji. Bardzo ważną  jest zupełnie nowy silnik graficzny,Fox Engine. Przekonajmy się sami jak będziemy sobie radzić w ligowych rozgrywkach, dlatego też nie ma na co czekać, tylko już teraz rozpocząć zapisy do pierwszego sezonu, także wszystkich tych którym zależy na dobrej zabawie w zgranej ekipie zapraszamy do składania deklaracji w I sezonie ligowym PES2014 PC.

Dla zwycięzcy przewidziana będzie okolicznościowa nagroda !!!

Potwierdzeń mogą dokonać osoby, które:
1) posiadają zarejestrowane konto w pesland.pl,
2) uczestniczyły w rozgrywkach w poprzednie edycje,
3) zgłosiły akces do nowych rozgrywek w dziale ZAPISY dotyczy tylko nowych graczy , którzy jeszcze nie mieli przyjemności uczestniczenia w rozgrywkach na stronie pesland.pl  http://www.pesland.pl/board/viewforum.php?f=1528

W pierwszym sezonie, czyli tak jak zawsze, nie będzie pobierana opłata licencyjna.

Proces licencyjny prowadzony będzie do 11 pazdziernika. Do tego czasu obowiązkiem osoby, która chce wziąć udział w I sezonie jest:

1) Tylko potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie.

TERMIN DEKLARACJI - (piątek) 11.10.2013 r...


Zapraszamy do potwierdzeń!

 

Ostateczna forma i kształt lig(i) zostanie przedstawiona po zakończeniu zapisów. W przypadku większej ilości graczy zostaną utworzone dwie ligi, czyli Ekstraklasa i 1 Liga, więcej informacji w odpowiednim czasie.

Co do zasad gry i ustawień, informujemy, że pozostaje dowolność w doborze pass suport.

Zapraszamy też do dyskusji odnośnie wyboru drużyn jakimi zagramy w I sezonie, a także  czasu gry:

Propozycje drużyn i czas gry I sezon PES2014 PC (kliknij w link)

Ale to nie wszystko bo już teraz zapraszamy na relację "na żywo" z losowania pierwszego sezonu Ligi PES 2014 PC na Pesland.pl.

(piątek 11.10.2013) godz.20.00

Losowanie będziecie mogli śledzić w naszym Los&Roll, Każdemu z Was zostanie wylosowana drużyna, którą będziecie mieli okazję poprowadzić do mistrzostwa.Logujemy się jako Guest i bez hasła, wybieramy tylko bazę danych PES2014.

Więc jak widać emocje będą ogromne, rozpoczęcie Ligi zaplanowane jest zaraz po zakończeniu ceremonii losowania. Odbędzie się ono dokładnie w piątek (11.10.2013)  godz. 20.00Prosimy o obecność na naszym kanale IRC podczas jego trwania.

Aktualna lista graczy Tutaj (potwierdzenie udziału oznaczone zostanie pogrubieniem.

Panowie czasu jest dużo, ale nie ma co czekać na ostatnią chwilę, także jak najszybciej potwierdzajcie udział w I sezonie ligi PES 2014 PC !!!

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU