pesland.pl

PES2014: Arts84PL znów triumfuje, czyli podsumowanie II sezonu ligi PES2014 PC

Panowie zapraszam do krótkiego podsumowania zakończonego niedawno sezonu numer 2 rozgrywek Ekstraklasy PES2014PC, które przygotowałem wspólnie z graczem Arts84PL. Jest to moje premierowe podsumowanie więc za wszelkie niedociągnięcia bardzo przepraszam i obiecuję poprawę w kolejnych podsumowaniach.

Pora zatem na krótkie przedstawienie dokonań poszczególnych graczy.

Tytuł mistrzowski zdobył Arts84PL prowadzący włoskie Torino FC. Jak to określił sam Mistrz – „Kolejny sezon na farcie, mniejsza dominacja i wygrana dzięki Silverowi, który ograł Robaka na sam koniec rozgrywek, co pozwoliło utrzymać fotel lidera. Poza tym bilans z wicemistrzem to remis i porażka zatem nic dodać nic ująć. Warto jeszcze wspomnieć o supersnajperze włoskiej ekipy – Immobile który w znacznej mierze przyczynił się do mistrzostwa”. Gratulacje zatem dla Artsa za tytuł.

Komentarze (9)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2014: Deklaracje uczestnictwa oraz licencje III sezonu PES2014 PC

Dobiega końca drugi sezon ligowy PES2014PC, czas zatem poinformować  wszystkich zainteresowanych graczy o zbliżającym się wielkimi krokami starcie sezonu nr 3 za pośrednictwem pesland.pl. Zapraszam więc już teraz do zadeklarowania swego uczestnictwa wszystkich, którym zależy na dobrej zabawie w miłej atmosferze Fair Play. Mistrz rozgrywek otrzyma okolicznościową nagrodę !!!

POTWIERDZENIA UCZESTNICTWA

Komentarze (9)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2014: Deklaracje i Licencje II Sezon PES2014 PC

Pierwszy sezon ligowy PES2014PC już za nami, praktycznie wszyscy podczas sezonu rozgrywali swoje pierwsze mecze w obecną edycję. Zapewne każdy z nas potraktował pierwszy sezon treningowo i tak naprawdę w drugim sezonie, będzie chciał udowodnić na jakim poziomie opanował grę. A więc już teraz informujemy wszystkich zainteresowanych graczy o starcie II sezonu w najnowsza odsłonę jednej z najważniejszych serii symulatorów piłki nożnej od Konami, czyli PES2014PC za pośrednictwem pesland.pl. Dla przypomnienia wprowadzono szereg istotnych zmian w porównaniu do poprzedniej edycji. Bardzo ważną  jest zupełnie nowy silnik graficzny,Fox Engine. Przekonajmy się sami jak będziemy sobie radzić w ligowych rozgrywkach, dlatego też nie ma na co czekać, tylko już teraz rozpocząć zapisy do drugiego sezonu, także wszystkich tych którym zależy na dobrej zabawie w zgranej ekipie zapraszamy do składania deklaracji w II sezonie ligowym PES2014 PC.

Dla zwycięzcy przewidziana będzie okolicznościowa nagroda !!!

Komentarze (16)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2014: Deklaracje i Licencje I Sezon PES2014 PC

Niezmiernie miło nam poinformować wszystkich graczy o starcie rozgrywek ligowych w najnowsza odsłonę jednej z najważniejszych serii symulatorów piłki nożnej
od Konami, czyli PES2014PC za pośrednictwem pesland.pl. Wprowadzono szereg istotnych zmian w porównaniu do poprzedniej edycji. Bardzo ważną  jest zupełnie nowy silnik graficzny,Fox Engine. Przekonajmy się sami jak będziemy sobie radzić w ligowych rozgrywkach, dlatego też nie ma na co czekać, tylko już teraz rozpocząć zapisy do pierwszego sezonu, także wszystkich tych którym zależy na dobrej zabawie w zgranej ekipie zapraszamy do składania deklaracji w I sezonie ligowym PES2014 PC.

Dla zwycięzcy przewidziana będzie okolicznościowa nagroda !!!

Komentarze (17)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU