pesland.pl

Pesland.pl - Aktualności PES2014

PES2015: Odsłona pierwsza...

Co prawda nieco się zagapiliśmy, ale to nic, bo pewnie wielu z Was nawet nie wiedziało, że wczoraj wyszedł pierwszy trailer nowej odsłony Pro Evolution Soccer. Póki co nic ciekawego nie wynika z tego filmiku, a po więcej informacji, KONAMI zaprasza 3 lipca. Znając żółtków to pewnie znów zobaczymy podobny trailer i będziemy mieli wrażenie, że już go gdzieś widzieliśmy tysiąc razy.. (czy te trailery kolejnych serii w ogóle się czymś od siebie nie różnią?). Gra ma być napędzana silnikiem Fox Engine, który podobno ma zrewolucjonizować rozgrywkę (bla, bla bla, ile razy już to słyszeliśmy?). W rozwinięciu newsa trailer oraz kilka screenów z PES2015. Premiera zaplanowana jest na 26 września.

Komentarze (2)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES 2014 PC - Mistrzostwa Świata Brasil 2014 ZAPISY

Zapraszam wszystkich chętnych do ponownych zapisów do Turnieju Mistrzostw Świata Brasil 2014 w PES 2014 PC. Zapisać się można na forum w tym temacie http://www.pesland.pl/board/viewtopic.php?f=1709&t=79349 . W zależności od ilości chętnych opracuję odpowiedni system rozgrywania turnieju. Zapisy trwają do niedzieli tj. 22.06. lub osiągnięcia odpowiedniej liczby graczy. Mam nadzieję że tym razem uda się zorganizować ten turniej. Gorąco zapraszam.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES 2014 PC sezon IV - Puchar Ligi

PES 2014 PC Miło mi poinformować że wczoraj zostały rozlosowane pary Pucharu Ligi. W losowaniu zostało uwzględnionych 15 graczy którzy biorą udział w rozgrywkach ligowych. Terminarz meczy znajdziecie pod tym adresem http://pesland.pl/rozgrywki-pes2014/liga-pes-2014/puchar-ligi . Puchar rozpoczynamy od fazy 1/8 finału i jak zawsze rozgrywamy dwa mecze których wyniki sumujemy i łączny wynik podajemy poprzez skrypt oczywiście wraz ze strzelcami goli i screenami z obydwu meczy. W przypadku remisu po dwóch meczach rozgrywamy mecz trzeci z dogrywką i rzutami karnymi. Termin rozegrania pierwszej fazy pucharu mija 19.06. Życzę wszystkim powodzenia i miłej zabawy.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2014: Turniej World Cup Brasil 2014 PC - zapisy

Drodzy gracze. Słuchając głosu ludu tzn. propozycji graczy ligi PES2014PC uznałem że wspaniałym pomysłem byłoby zorganizowanie turnieju World Cup Brasil 2014 na platformie PC. Zapraszam zatem do zapisów przez komentarz do artykułu bądź bezpośredni na FORUM

Zapisy potrwają do dnia 25 maja lub zgłoszenia się do rozgrywek 32 graczy na co bardzo liczę. W zależności od ilości chętnych formuła rozgrywek będzie tradycyjne czyli 8 grup po 4 zespoły lub nieco zmodyfikowana pod kątem ilości zapisanych graczy.

Gorąco zapraszam do udziału w turnieju.

Komentarze (18)   Dodaj komentarz


PES2014: Losowanie IV Sezonu PES2014 PC

W dniu dzisiejszym (tj. poniedziałek) o godz. 19:00 odbędzie się losowanie IV sezonu PES2014 PC. Losowanie odbędzie się w naszej maszynie losujący - Loss&Roll. Wszystkich uczestników zachęcamy do wspólnego przeżywania emocji na naszym kanale irc #pesland.pl. W obecnym sezonie rozgrywki poprowadzi duet sebol & Silverado77. Przewidziane są dwie nagrody, jedna dla zwycięzcy ligi, a druga dla triumfatora Pucharu Ligi. W rozwinięciu znajdziecie listę graczy oraz drużyn na nadchodzący IV sezon.

Komentarze (2)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2014PC: Potwierdzenia i licencje sezonu nr 4 PES2014 PC

Zakończył się trzeci sezon ligowy PES2014PC, czas zatem rozpocząć zapisy do kolejnego czwartego już sezonu naszej ukochanej gry za pośrednictwem pesland.pl. Zapraszam więc już teraz do zadeklarowania swego uczestnictwa wszystkich, którym zależy na dobrej zabawie w miłej atmosferze Fair Play (chociaż w ostatnim sezonie czasami były z tym problemy).

Mistrz rozgrywek otrzyma okolicznościową nagrodę !!!

Potwierdzenie uczestnictwa

Komentarze (9)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 3

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU