pesland.pl

Turnieje

PES2013 PS3: Ghana zwycięzcą Mundialu!

Za nami pierwszy z organizowanych serii Mistrzostw Świata. Gracze PES2013 na PS3 przez 2 tygodnie toczyli heroiczne boje na brazylijskich boiskach. Nie obyło się bez niespodzianek, bo za takie trzeba uznać odpadnięcie w fazie grupowej Argentyny, Brazylii, czy Holandii. Czarnym koniem tych rozgrywek (dosłownie i w przenośni) okazała się drużyna Ghany (KluziPL), która odprawiając kolejne reprezentacje, wygrała Mundial! W meczu finałowym, graczem z Czarnego Lądu pokonali Szwajcarię (lolowski) 1:0. Co ciekawe, Afrykańczycy pożegnali się z turniejem już na etapie fazy grupowej, jednak afera dopingowa z udziałem Urugwaju (wykluczenie), otworzyła im drzwi do fazy pucharowej. Daną szansę wykorzystali w najlepiej możliwy sposób. W finale pocieszenia, jak nazywany jest mecz o 3. miejsce, spotkały się ekipy Włoch (Diego302) oraz USA (igła). W tym meczu nie było niespodzianki i faworyzowane makarony wygrały, m.in. dzięki dwom bramkami Mario Balotelliego. To tyle na temat samego turnieju.. Na koniec na pewno miła niespodzianka dla pierwszej trójki, bowiem lolowski zdecydował się wspomóc stronę i zasponsorować nagrody. Serdecznie dziękujemy w imieniu całego Zarządu. Tym samym do drzwi graczy: KluziPL oraz Diego302 (lolo zrzekł się nagrody) niedługo zapuka listonosz. Zdjęcie nagród w rozwinięciu newsa.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2013: Turniej z okazji Dnia Dziecka PES2013PC Uważamy za Otwarty!

Dzisiejszego wieczoru miało miejsce losowanie grup Turnieju z okazji dnia Dziecka PES2013PC, emocje, które temu towarzyszyły, były ogromne. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, rozgrywki rozpisane, a co za tym idzie, możecie już rozgrywać swoje mecze.

Nie oglądałeś losowania? Nic straconego! Wejdź w LOS&ROLL i obejrzyj powtórkę

 

 

Komentarze (5)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2013: Turniej z okazji Dnia Dziecka PES2013 PC

Człowiek całe życie jest dzieckiem a ponieważ jutro jest 1 czerwca Dzień Dziecka więc musi być wyjątkowy, dlatego też korzystając z tej okazji informujemy iż w dniu jutrzejszym wystartujemy z turniejem pod nazwą "Dzień Dziecka" Zapewne każdy z nas chciałby osiągnąć najwyższy cel i wygrać ten wyjątkowy turniej a przy tym miło spędzić czas w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, a to właśnie daje nam Pesland.

Potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie.

Dzisiaj odbędzie się tylko losowanie a cały turniej będzie trwał około 3 tygodni !!!

Ilość miejsc dla 16 graczy !!!


Komentarze (18)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU