pesland.pl

PES2013: Wystratował Puchar Konfederacji Brasil 2013

Przyszedł czas na rozgrywki Pucharu Konfederacji Brasil 2013, losowanie odbyło się zgodnie z planem, emocje przeogromne, ponieważ każdy liczył na odrobinę szczęścia. Na tą chwilę uśmiechnęło się ono do dwóch graczy. Także rozgrywki rozpisane, a co za tym idzie, możecie już rozgrywać swoje mecze.

Więcej informacji po rozwinięciu tekstu Uśmiech

 

 

W związku z tym że udział wyraziło 14 graczy, najpierw muszą zostać rozegrane Eliminacje aby zachować oryginalną formułę i w fazie grupowej zagrało 8 reprezentacji. W czasie losowania było wiadomo że do dwóch graczy uśmiechnie się szczęście, ponieważ w losowaniu były dwa wolne losy. I tak oto dwóch szczęśliwców, awansowało bezpośrednio do fazy grupowej a są to: kicha7 i DonKilero Pozostali tak jak wspomniałem muszą rozegrać mecze eliminacyjne. Rozgrywamy dwa mecze, gole z dwumeczu sumujemy i wpisujemy w skrypt jako ostateczny wynik. W przypadku braku wyłonienia zwycięzcy po rozegraniu dwóch meczów, gramy trzeci z włączoną dogrywką oraz karnymi.

Wyniki losowania przedstawiają się następująco, eliminacje wszyscy gramy gospodarzem turnieju, czyli Brazylią:Zwycięzcy swoich par awansują do fazy grupowej Puchary konfederacji.

Faza grupowa Pucharu Konfederacji przedstawia się następująco:Termin rozegrania fazy grupowej (niedziela) 07.07.2013 godz.23.59 !!!

Jak na tak wyjątkowy turniej przystało zagramy identycznymi drużynami jak w rzeczywistości , w fazie grupowej jak i pucharowej odbędą się dwa spotkania czyli mecz i rewanż bez dogrywki i karnych. Aby było sprawiedliwie pierwszy mecz gramy swoją drużyną a drugi drużyną przeciwnika, gole z dwumeczu sumujemy i wpisujemy w skrypt jako ostateczny wynik.

W fazie pucharowej  bramki na wyjeździe nie są wliczane podwójnie. Gole z dwumeczu sumujemy i wpisujemy w skrypt jako ostateczny wynik. W przypadku braku wyłonienia zwycięzcy po rozegraniu dwóch meczów, gramy trzeci z włączoną dogrywką oraz karnymi (możliwość wyboru reprezentacji z pośród dwóch, którymi graliśmy poprzednie dwa mecze) gospodarz zobowiązany jest do wpisania wyniku lub na prośbę gospodarza zrobi to gość. Finał gramy jeden mecz, czas trwania meczu 15 minut.

Co do zasad gry i ustawień, informujemy, że pozostają one tak jak w lidze z tym że wyjątkowo w turnieju zagramy na formie normalnej.


Ustawienia Pucharu Konfederacji Brasil PES2013:
- czas trwania (mecz i rewanż) 10 min !!!
- forma: normalna
- czas: night
- warunki: dobre
Kontuzje: TAK

Mam nadzieję, że wszystko zostało dokładnie przedstawione, jeżeli będziecie mieli pytania dotyczące rozgrywek, proszę kierować je do mnie na gg.


Zapraszamy !!!

Silverado77

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU