pesland.pl

PES2013 PS3: Podsumowanie IV sezonu

"To już jest koniec..." tymi słowami piosenki Elektrycznych Gitar, żegnamy się z rozgrywkami PES2013 na PS3. Ostatni sezon już za nami, a wraz z nim krótkie podsumowanie IV sezonu. Na starcie stanęło 16 graczy, którzy tym razem rywalizowali słabymi drużynami typowymi ogórami typu Ponte Preta czy Portuguesa. Mogło się wydawać, że będzie miało to spory wpływ na układ tabeli i może rządzić przypadek, ale niespodzianek raczej nie było. Po raz trzeci z rzędu (!) rozgrywki ligowe wygrał igła, grający holenderskim FC Groningen. Na podium stanął także debiutujący na Pesland Jason (AEK Ateny), który Mistrzostwo przegrał tylko przez gorszy bilans bramek niż igła oraz adik (Real Valladolid), stały bywalec górnej połówki tabeli.

Komentarze (3)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2013 PS3: Puchar Ligi - czas, start

Bez świateł kamer i błysków fleszy odbyło się losowanie Pucharu Ligi PES2013 na PS3. Tym razem jako forma drabinki turniejowej.

ZASADY:
Każda para ma do rozegrania mecz i rewanż. Bramki na wyjeździe nie są liczone podwójnie. Wyniki obu meczów sumujemy ze sobą i wpisujemy w skrypt jako jedno spotkanie. W przypadku braku rozstrzygnięcia po dwóch meczach (np. Gracz a 3:1 Gracz b i Gracz a 4:6 Gracz b - łącznie Gracz a 7:7 Gracz b), gramy trzeci mecz z włączoną dogrywką oraz karnymi.
Na rozegranie każdej rundy będzie 5 dni i w związku z tym nie będzie przedłużeń! Mam nadzieję, że się sprężycie i dacie radę ;)

Komentarze (2)   Dodaj komentarz


PES2013 PS3: Losowanie III sezonu

Tu i ówdzie dochodzą do mnie głosy, że jesteście mocno głodni gry w ostatnim (?) przetarciu przed nową odsłoną Pro Evolution Soccer. Dlatego nie będziemy długo czekać i jeszcze dziś uruchomiony zostanie bęben maszyny losującej, żeby wyłonić drużyny jakimi będziecie grali w III sezonie.

Środa (tj 16.07.2014), godz. 21:30 w Loss&Roll.
Listę graczy oraz koszyk drużyn (dzięki adik za przygotowanie) znajdziecie w rozwinięciu newsa. Powodzenia i dobrej zabawy!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2013: Potwierdzenia Ligowe PS3

Dobiegł końca premierowy i bardzo długi sezon ligi PES 2013 na PS3 który mimo wszystko wypadł całkiem dobrze. Zapraszam więc już teraz do potwierdzenia swojego uczestnictwa w kolejnym sezonie wszystkich, którym zależy na dobrej zabawie w miłej atmosferze Fair Play.

W tym sezonie oprócz satysfakcji bycia najlepszym i najbardziej "fairplayowym", zwycięzca otrzyma okolicznościową nagrodę...

Komentarze (34)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2013 PS3: Rozpoczęcie rozgrywek

No i doczekaliśmy się, premierowy sezon PES2013 na PS3 stał się faktem. Na starcie rozgrywek stanie 30 graczy. Przejdźmy teraz do spraw kluczowych. Moderatorem rozgrywek został PunioASR. Wszystkie informacje nt ligi (tabela, terminarz, strzelcy oraz kontakty gg) znajdziecie w naszym SKRYPCIE LIGOWYM (klik), klikając w odpowiednie rozgrywki. Przed rozpoczęciem zmagań koniecznie zapoznajcie się z instrukcją skryptu (klik) oraz regulaminem Pesland (klik). Podczas wpisywania strzelców z meczu, może brakować jakiegoś zawodnika. W tym wypadku prosimy zgłaszać to w odpowiednim temacie na forum (klik), a braki będą uzupełniane. Gramy oczywiście mecz i rewanż, a kolejki są publikowane w systemie "5 piątek-niedziela", czyli w piątek pojawia się 5 nowych kolejek do zagrania z terminem do kolejnej niedzieli. W razie gdyby ktoś się nie wyrobił, spotkania można przedłużać za pomocą skryptu (więcej info w instrukcji). W razie braku kontaktu WO także składamy przez skrypt. Na koniec jeszcze ustawienia meczów: 10 minut oraz forma losowa, reszta dowolnie. Dla zwycięzcy przewidziana nagroda.
Życzymy dobrej zabawy w atmosferze FAIR PLAY oraz emocjonujących meczów. Niech wygra najlepszy ;) Powodzenia.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


Strona 1 z 5

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU