pesland.pl

PES2013: Turniej Ligi Europejskiej PES2013PC Uważamy za Otwarty!

Dzisiejszego południa odbyło się losowanie grup Ligi Europejskiej PES2013PC, emocje, które temu towarzyszyły, były ogromne. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, także rozgrywki zostały rozpisane w skrypcie, a co za tym idzie, możecie już rozgrywać swoje mecze.

Powodzenia Uśmiech

 

Dla przypomnienia:

W fazie grupowej jak i pucharowej odbędą się dwa spotkania czyli mecz i rewanż bez dogrywki i karnych. Zostały utworzone 4 grupy a w nich 4 drużyny, z fazy grupowej do pucharowej awansują drużyny które uplasowały się na pierwszych dwóch miejscach.

W fazie pucharowej  bramki na wyjeździe nie są wliczane podwójnie. Gole z dwumeczu sumujemy i wpisujemy w skrypt jako ostateczny wynik. W przypadku braku wyłonienia zwycięzcy po rozegraniu dwóch meczów, gramy trzeci z włączoną dogrywką oraz karnymi, gospodarz zobowiązany jest do wpisania wyniku lub na prośbę gospodarza zrobi to gość.

Liga Europejska

Co do zasad gry i ustawień, informujemy, że pozostają one tak jak w lidze.

Ustawienia Ligi Europejskiej PES2013:
- czas trwania (mecz i rewanż) 10 min !!!
- forma: losowa
- czas: night
- warunki: dobre
Kontuzje: TAK

Wszelkie pytanie dotyczące rozgrywek, problemy z nimi związane itd. prosimy kierować bezpośrednio do moderatora, którym jest Silverado77 (oczywiście cały czas pomocy udzielają mi koledzy z zarządu). Kontakt do mnie znajdziecie zarówno w profilu, jak i na stronie głównej w bocznym panelu po lewej.

Prosimy także o zapoznanie się z krótkim przywitaniem oraz zasadami panującymi w naszej lidze "KLIK". Zajmie Wam to zaledwie parę minut, a nam oszczędzi późniejszych problemów i nieporozumień.

Powodzenia Uśmiech

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU