pesland.pl

PES2013: Deklaracje Liga Europejska PES2013 PC

Jesteśmy w trakcie rozgrywania turnieju Ligi Mistrzów, a skoro jest rozgrywany wcześniej wymieniony turniej to nie może zabraknąć równie ważnego turnieju jakim jest Liga Europejska.

Potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie. Ilość wolnych miejsc dla 8 graczy !!!


Jak wiemy w fazie grupowej Ligi Mistrzów uczestniczy 16 graczy, 8 z nich czyli gracze z miejsc 1-2 awansuje do 1/8 natomiast pozostałych dwóch graczy z miejsc 3-4 mają zapewniony udział w Lidze Europejskiej bez potrzeby deklarowania w tym temacie. Uwaga !!! Gracze którzy awansują do 1/8 Ligi Mistrzów nie mogą brać udziału w turnieju Ligi Europejskiej !!! (Może zaistnieć wyjątkowa sytuacja, kiedy część graczy 1/8 ligi Mistrzów, będzie mogła uczestniczyć w Lidze Europejskiej, ale tylko w przypadku braku odpowiedniej ilości deklaracji od graczy, którzy nie brali udziału w fazie grupowej ligi mistrzów. Także możecie dokonać deklaracji w tym temacie( kto pierwszy ten lepszy) a w odpowiednim czasie zostaniecie poinformowani, czy będziecie uczestniczyć w turnieju Ligi Europejskiej.)
Dołączą do nich gracze dokładnie 8 (kto pierwszy ten lepszy), którzy wyrażą chęć udziału w tym temacie.
Gracze którzy mają zapewniony udział, zagrają drużynami, którymi mieli przyjemność uczestniczenia w Lidze Mistrzów, jeżeli chodzi o graczy którzy zadeklarują się w tym temacie, zostanie wylosowana im drużyna z puli znajdującej się poniżej, to samo dotyczy graczy którzy zagrają w 1/8 ligi mistrzów:

Lista drużyn:
1.Valencia CF
2.Fenerbahce SK
3.FC Zenit St Petersburg
4.AS Roma
5.Olympique de Marseille
6.SL Benfica
7.ACF Fiorentina
8.Olympique Lyonnais

Podczas składania deklaracji,proszę o zapoznanie się z drużynami i wyrażeniu swojej opinii. Czyli najlepiej jak napiszecie potwierdzam udział itp. zastąpić drużynę x na drużynę x, a my po ponownym sprawdzeniu zobaczymy czy to jest odpowiednia sugestia.

 

Potwierdzeń mogą dokonać osoby, które:
1) posiadają zarejestrowane konto w pesland.pl,
2) uczestniczyły w rozgrywkach I,II,III,IV sezonu ligowego,
3) zgłosiły akces do nowych rozgrywek w dziale ZAPISY dotyczy tylko nowych graczy , którzy jeszcze nie mieli przyjemności uczestniczenia w rozgrywkach na stronie pesland.pl  http://pesland.pl/board/viewforum.php?f=1261

Termin deklaracji do uzyskania 8 graczy ostatecznie (niedziela) 28.04.2013 godzina 19.00 !!!

Następnie zostaniecie podzieleni na grupy z których awans do 1/8 wywalczy 8 graczy., w fazie grupowej jak i pucharowej odbędą się dwa spotkania czyli mecz i rewanż bez dogrywki i karnych. Z fazy grupowej do pucharowej awansują drużyny które uplasowały się na pierwszych dwóch miejscach.

W fazie pucharowej  bramki na wyjeździe nie są wliczane podwójnie. Gole z dwumeczu sumujemy i wpisujemy w skrypt jako ostateczny wynik. W przypadku braku wyłonienia zwycięzcy po rozegraniu dwóch meczów, gramy trzeci z włączoną dogrywką oraz karnymi, gospodarz zobowiązany jest do wpisania wyniku lub na prośbę gospodarza zrobi to gość.

Co do zasad gry i ustawień, informujemy, że pozostają one tak jak w lidze.

Ustawienia Ligi Mistrzów PES2013:
- czas trwania (mecz i rewanż) 10 min !!!
- forma: losowa
- czas: night
- warunki: dobre
Kontuzje: TAK

Mam nadzieję, że wszystko zostało dokładnie przedstawione, jeżeli będziecie mieli pytania dotyczące rozgrywek, proszę kierować je do mnie na gg.

Panowie czasu jest wystarczająco ale nie ma co czekać na ostatnią chwilę, ponieważ ilość miejsc ograniczona, także jak najszybciej potwierdzajcie udział

Zapraszamy !!!

Silverado77

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU