pesland.pl

PES2013: VI Sezon Ligi PES2013 Uważamy za Otwarty!

Już dziś ruszamy z VI sezonem ligowym PES2013 w Pesland. Losowanie za nami, rozgrywki rozpisane, a co za tym idzie, możecie już rozgrywać swoje mecze. W obecnym sezonie udział bierze 13 graczy przypisanych do Ekstraklasy. Wszyscy zagramy Reprezentacją Polski na formie losowej, więcej informacji po rozwinięciu tekstu.

Tak jak wspomniałem wyżej szósty sezon zagramy reprezentacją Polski na formie losowej, było wystarczająco czasu by oddać głos w ankiecie, więc sami zadecydowaliście i większa ilość głosów oddaliście na opcję drugą. Także zaczynamy sezon i mam nadzieję że pomysł zaproponowany przez jednego z użytkowników a chodzi dokładnie o Arts84PL sprawdzi się i przypadnie wszystkim do gustu Uśmiech Na przyszłość proszę o wykazanie się większą aktywnością i podsyłanie większej ilości pomysłów. Wszelkie pytanie dotyczące rozgrywek, problemy z nimi związane itd. prosimy kierować bezpośrednio do moderatora, którym jest Silverado77 (oczywiście cały czas pomocy udzielają mi koledzy z zarządu). Kontakt do mnie znajdziecie zarówno w profilu, jak i na stronie głównej w bocznym panelu po lewej.

Prosimy także o zapoznanie się z krótkim przywitaniem oraz zasadami panującymi w naszej lidze "KLIK". Zajmie Wam to zaledwie parę minut, a nam oszczędzi późniejszych problemów i nieporozumień.

Powodzenia Uśmiech

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU