pesland.pl

PES2012: Lukaszeq zwycięzcą Mistrzostw Świata!

Dobre widowisko, pełne emocji i dramaturgii, właśnie tak wyglądała finałowa potyczka Mistrzostw Świata, pomiędzy Lukaszeq'iem (Irlandia) oraz PES34 (Czechy). Przed meczem trudno było wskazać faworyta tego spotkania, ponieważ obaj gracze prezentują dobry poziom, który pozwolił im w ubiegłym sezonie zająć miejsca w czubie ligowej tabeli.
Spotkanie zaczęło się od wzajemnego badania i żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie klarownych sytuacji. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W 53. minucie za sprawą Fahey'a, "gospodarze" wyszli na prowadzenie. Po tej bramce Irlandczycy cofnęli się do obrony i zemściło się to nieco ponad kwadras później, kiedy po rzucie wolnym Plasil wpakował piłkę do bramki i doprowadził do remisu. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i oba zespoły przystąpiły do dogrywki. Sytuacji było sporo, ataki raz z jednej, raz z drugiej strony. W 100. minucie Kevin Doyle wykorzystał precyzyjne podanie Robbie'go Keane'a i jak się później okazało, był to gol na wagę złota, który dał Irlandczykom zwycięstwo w tym meczu. Końcowy rezultat 2:1. Lukaszeq razem ze swoimi podopiecznymi wzniósł Puchar Mistrzostw Świata w górę! Gratulujemy.

Komentarze (2)   Dodaj komentarz


PES2012: Walka w fazie pucharowej MŚ rozpoczęta

Faza grupowa Mistrzostw Świata obyła się bez większych niespodzianek. Przed nami emocje związane z fazą pucharową, gdzie nie ma już miejsca na błędy. Jeden mecz z włączoną dogrywką oraz karnymi wskaże zwycięzców poszczególnych pojedynków. Najciekawiej zapowiadają się mecze: Ukraina (smak) - Irlandia (Lukaszeq) oraz Czechy (PES34) - Słowenia (haker1983).

Powodzenia, PLAY 4FUN!

Komentarze (2)   Dodaj komentarz


PES2012: Losowanie MŚ

Losowanie MŚ odbędzie się w poniedziałek o 22.00 na kanale IRC #pesland.pl

W turnieju zagra 20 drużyn, rywalizujących w 4 grupach po 5 zawodników. Sytuacja może się zmienić jeśli do momentu losowania zapisze się jeszcze 3 zawodników (obecnie zapisało się 21 graczy).
Start turnieju przewidziany jest jeszcze na dzień dzisiejszy! Zapraszamy do gry.

Komentarze (4)   Dodaj komentarz


PES 2012: Zapisy do Mistrzostw Świata

Mróz nie chce odpuścić, superpuchar zagrożony więc trzeba działać. Organizujemy więc Mistrzostwa Świata PES2012 PC!

Standardowo zagramy na ustawieniach ligowych oraz średnich lub słabych ekipach z całego świata. Strukturę rozgrywek jak i zasady przedstawimy po zakończeniu zapisów czyli w niedzielę 12.02 po godz. 18.00.
Losowanie przewidziane jest na poniedziałek 13.02 na godz. 22.00.

Komentarze (21)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU