pesland.pl

liga PES 2010 - na przekór przeciwnościom.

Mało kto wierzył w reaktywację ligi PES 2010 .... a jednak udało się skruszyć kamienną tablicę ONLY PES 6  i ruszyć z kolejnym sezonem 1. Division !!
Nie jestem pewien jak potoczyłyby się losy tej ligi gdyby nie próba rozpoczęcia 3 sezonu, ale wiem że udało się w końcu ruszyć towarzystwo z uśpienia .
Prawdę powiedziawszy start nie był zbyt udany i do teraz borykamy  się z wieloma problemami, ale ważne że liga trwa. Cieszę się tym bardziej, że zaczyna się tworzyć ciekawy kolektyw kilkunastu graczy chcących pobawić się grając w najnowszą odsłonę PES-a. Panowie mam nadzieję, że wszyscy dokończycie ten sezon i zapiszecie się do kolejnych rozgrywek już niebawem.

Już wkrótce krótkie podsumowanie dotychczas rozegranych meczy. Wasz kolega kolesb pełen werwy i doskonałego "pióra" pokaże światu Pesland, że  najnowszy PES to nie takie "g" jakby się mogło wydawać.

Przedsmak Jego możliwości możecie przeczytać poniżej


13. Kol. Alm Rojo/Blanco(kolesb)-A.S. Livorno(Rabit1985) 3:8

Mecz 13. kolejki zapowiadał się bardzo interesująco, ponieważ miały ze sobą zmierzyć się drużyny wciąż walczące o tytuł. Porównując układ tabeli obie były w podobnej sytuacji(Livorno 8-2-2, Almeria 9-1-3), także wynik tego spotkania mógł zadecydować, która z drużyn odpadnie z walki o tytuł.
Zgodni z założeniami przedmeczowymi kolesb, zawodnicy Almerii zaatakowali odważnie stwarzając dwie groźne akcje z czego druga zakończyła się zdobyczą bramkową  . Szczęśliwcem, który w 6. minucie umieścił piłkę, w siatce Livorno był Alex Quillo. Mimo prowadzenia 1:0, Almeria nie zwalniała tempa raz za razem zagrażając gościom, którzy od początku bronili się praktycznie całą drużyną licząc na kontrataki swoich rosłych napastników. W pewnym momencie jeden z obrońców gości okazał się zbyt wolny i w brutalny, chodź przypadkowy sposób sfaulował szybkiego skrzydłowego gospodarzy, czego będąc w odległości zaledwie paru metrów nie dostrzegł sędzia główny spotkania, co wyprowadziło opiekuna gospodarzy z równowagi , który w krewki sposób wyraził swoje zdanie na temat pracy arbitra . Niestety sędzia nie patyczkował się z opiekunem drużyny miejscowej i wysłał go na trybuny , decyzja o tyle kontrowersyjna co słuszna. W tym momencie przewaga leżała po stronie gości, którzy widząc całą sytuację skrzętnie ją wykorzystali doprowadzając już w następnej akcji do wyrównania, strzelcem bramki w 25. minucie był Bellucci, którego idealnym podaniem obsłużył Lucarelli , w tym momencie na tablicy wyników widniał wynik 1:1....

C.D  ->  http://www.pesland.pl/forum/viewtopic.php?t=17318

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU Artykuły PES 2010 1 Division liga PES 2010 - na przekór przeciwnościom.