pesland.pl

Kres ligi PES 2010 ...

 Nadchodzi nieubłagalny kres ligowych zmagań w PES 2010 ?!!. Moim skromnym zdaniem to już nawet nie kres ligi PES 2010 na podwórkach Pesland ale i na całej scenie Pro Evo.
Przez niektórych jak zwykle uważana za rewolucję po PES 6 a dla niektórych kolejny gniot i przepaść w porównaniu z największym „wrogiem” czyli FIFĄ. Cóż i jedni i drudzy mieli rację. Ci pierwsi bo rewolucja była, ale bynajmniej nie polityczna …bardziej żołądkowa. Ci drudzy … bo gniot niestety…no może mniejszy niż ten z 2009 roku …ale jednak.

Ligowe zmagania PES 2010 w Pesland rozpoczęliśmy prawie rok temu. 15 listopada 2009 roku do rozgrywek przystąpili tacy gracze jak Broda, Lord, Argas, Raul , Emilian, Roor, , Ledzik , Rafal_1981, Dawidziak i piszący te słowa Zdobywca. Było też kilkoro newbies czy jak kto woli świeżaków którzy jednak nie odegrali większej roli w lidze.
Od początku nie było kolorowo. Grupowe rozgrywki poszły jednak sprawnie i wstęp przed inauguracyjnym 1 sezonem ligi PES 2010 można było uznać za udany.  Hurraoptymizmu jednak nie było. Pomimo, że sama rozgrywka trzymała się kupy i trochę w napięciu o tyle samo połączenie to już „360” Volt i wieczne wiązanki łaciny podwórkowej.
Już w przedbiegach liga PES 2010 uszczupliła się i to znacznie. Najbardziej wytrwali wciąż trwali ale i im brakowało sił. Niestety to co od początku śmierdziało w powietrzu już w 1  sezonie stało się faktem. Nad ligę nadciągnęły serialowe „czarne chmury”  i kilkoro graczy podzieliło los zbanowanych na Pesland. Jakie były przyczyny ? Cóż warto cofnąć się na forum aby poczytać chociaż czy jest sens? W telegraficznym skrócie gorące głowy  i główki a co za tym idzie mega burza mózgów pomiędzy zarządem i graczami. Doszło do małej rewolucji …stłumionej w zarodku. Decyzje okazały się jednak niezbyt trafne do czego Tu i teraz należałoby się przyznać. Człowiek jednak uczy się na błędach i po części wszyscy z tamtej lekcji wynieśliśmy korzyści…bynajmniej nie majątkowe.
Od tamtego momentu liga PES 2010 praktycznie „umarła”. Nieco za sprawą Moderatora (sorry  DJ_83) … po części za sprawa samych graczy.
Liga umarła… jak się później okazało zapadła w zimowo/wiosenny  2 miesięczne sen.
Powróciła w maju 2010 roku. Inauguracja 3 sezonu nastąpiła 23.05.2010. Ze starej „gwardii” najwytrwalszych maniaków na placu boju pozostali tacy gracze jak kasta i  Vivec. Ten pierwszy od 2 sezonu gra aż do dzisiaj i już teraz otrzymuje ode mnie tytuł najwytrwalszego i najcierpliwszego gracza na boiskach Pesland PES 2010.
Historia sezonów od 3 do 6 (nie zakończonego)  to prawdę powiedziawszy ta sama bajka. Ciągłe poszukiwania chętnych do gry. Złudne deklaracje. W końcu Start ligowych zmagań …i monotonne…no właśnie monotonne proszenie … grożenie… zero klimatu… no może przesadziłem ale napisałem jak najbardziej szczerze i dobitnie bo po co słodzić kiedy nie ma ku temu podstaw. Żeby nie zanudzać „polityką „  kto odgrywał główną rolę w lidze?. Kasta, Piomen_10, Gierkowicz. Oczywiście nie sposób nie wymienić pozostałych graczy tj. kolesb, mugymas, basti. To są osoby dzięki którym ta liga jakąkolwiek by była i jakikolwiek poziom prezentowała wciąż trwa i gra. Gra do 24.10.2010 i… i chyba ani jednego dnia dłużej…bez odbioru …

Wciąż cierpliwy Moderator ligi Pes 2010 – Zdobywca

 

PS. Powyższy tekst nie miał na celu obrażanie czyichkolwiek uczuć związanych z rozgrywką w PES 2010 . To jedynie skrócona historia i subiektywna ocena ligowych zmagań w w lidze PES 2010. Pozdrawiam ;)

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU Artykuły PES 2010 1 Division Kres ligi PES 2010 ...